INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad mu je muka jer nije kupio na vrijeme
a neće bit jedini

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


rellik, 13.09.2007. u 17:00
tihomir
Danas će biti mučno na Ingri, kada se odluči kapitalizirati dobit. Ni predsjednik Uprave je neće spasiti loptanjem. Moj savjet: svakako ne apaurine.

I? Je li te prošla mučnina?
[/quote]
Čini se da svi vjeruju i čekaju 1. kotaciju. [smiley1] Super.

What we've got here is a failure to communicate...

ja vjerujem u Ingru
1. kotacija je dobrodošla

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


ja vjerujem u Ingru 1. kotacija je dobrodošla

Kolega bez brige svi vjerujemo u 1. kotaciju.

http://www.business.hr – pretplata

Ingra gradi “pametne kuće”

Ingra na zagrebačkom Srebrnjaku gradi 16 urbanih vila po principu pametnih kuća, no ono što ih izdvaja od ostatka ponude jest i stolarija, proizvod križevačke tvrtke RV Stolarija, na hrvatskom tržištu slabo poznate izvan građevinskih krugova.

Prozori RV Stolarije izrađuju se od drveta, a s vanjske strane imaju aluminijske profile.
Time se osiguravaju maksimalna kvaliteta i trajnost, ističe direktor i vlasnik tvrtke Robert Vukonić, koji nije želio ulaziti u prevelik rizik pa je tvrtku razvijao postupno.
U posljednjih nekoliko godina broj zaposlenika povećao je za više od četiri puta, pa danas u RV Stolariji radi 60 ljudi.

What we've got here is a failure to communicate...

Kao što i prije rekoh, ubrzo nam slijede dobre vijesti…

Ingra je postala četvrti najveći dioničar Slatinske banke.

No respect


Ingra je postala četvrti najveći dioničar Slatinske banke.

Tako je SLK, a već smo čitali da imaju ponudu za kupnju tih dionica.
Ono što je bitno je pošto su ulazili.

Pogledajmo u grafu, ulaz je bio krajem 2. mjeseca 2006 ili rani početak 3. mjeseca 2006.
Tada je cijena bila / kada se podijeli sa kasnijim splitom 1:6 163 kune ( u privitku).

Dakle ulazna veličina u bilanci pod financijska imovina im je ca. 163 kune.
Ako to prodaju po 500 kuna imamo slijedeću računicu:

37 500 ( broj dionica INgre u SNBA ) * 163 = 6,1 milijun kuna – ulazna veličina

Ako prodaju po 500 *37 500 = 18,7 milijuna kuna.

18,7 – 6,1 = 12,6 milijuna kuna dobiti!
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako prodaju po 500 *37 500 = 18,7 milijuna kuna.

18,7 – 6,1 = 12,6 milijuna kuna dobiti!
[smiley2]

Eto vidiš. Niš bez mene.

BTW, već im se nudilo 500 kuna po komadu za paket, pa nisu dali. Valjda očekuju i više.

No respect


plavi: ” Ako prodaju po 500 *37 500 = 18,7 milijuna kuna. 18,7 – 6,1 = 12,6 milijuna kuna dobiti! [smiley2] ” Eto vidiš. Niš bez mene. BTW, već im se nudilo 500 kuna po komadu za paket, pa nisu dali. Valjda očekuju i više.

Vjerujem da će to i dobiti i to uskoro…
SLK kakav ti je to avatar? Što je to?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Vidjeli ste DCM fer cijenu INGRE. Nemojte kasnije reći da Vam nisam rekao.

INGRA se sve više bavi fin. inženjeringom, a sve manje core businessom. To se mora vidjeti na cijeni čim se Uprava namiri od Vaših novaca.

Zato pazite i ulažite u znanje.

Pozdrav

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Vidjeli ste DCM fer cijenu INGRE. Nemojte kasnije reći da Vam nisam rekao. INGRA se sve više bavi fin. inženjeringom, a sve manje core businessom. To se mora vidjeti na cijeni čim se Uprava namiri od Vaših novaca. Zato pazite i ulažite u znanje. Pozdrav Karoje

…naprimjer?[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

New Report

Close