INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po svemu sudeći, Ingra će do kraja tjedna prijeći 20 kn…zaista ne kužim ove koji prodaju za par bureka?!? [rolleyes]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Rusi tek dolaze, a dionice Vam već odnose!Ako mislite da je ovo nekakav rast, onda još niste vidjeli što je to pravi zdravi rast! Nikad od vas pravih ulagača, uzimate po biftek, a cijela krava Vam na očigled pobježe! [bye] [smiley] [smiley] [smiley]

Doviđenja buregđije špekulanti i ostali manipulatori …

Ovih dana repriza na VDKT pa bute plakalali

Ne može zauvjek padati i padati …

Hrvatska ide u EU kriza je u svjetu već prošlost

pregazit će vas krupni kapital ko mrave….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

hercegovac, 30.05.2011. u 15:42
Ma daj? 20 milja kuna je ukupano zadjih 10 dana u ovaj rast i to je samo zato što su svi naivni?

A zaštio ne bi bili naivni? Ako netko ima puno love ne znači da je zato manje glup ili naivan od sitnih dioničara. Osim toga kad netko barata tuđim novcem-fondovi- lakše ga troši nego vlastiti.

dečki tu je jaki otpor sma 200
slijedi odbijanac


minuteman, 30.05.2011. u 15:50
Ma daj? 20 milja kuna je ukupano zadjih 10 dana u ovaj rast i to je samo zato što su svi naivni?

A zaštio ne bi bili naivni? Ako netko ima puno love ne znači da je zato manje glup ili naivan od sitnih dioničara. Osim toga kad netko barata tuđim novcem-fondovi- lakše ga troši nego vlastiti.
[/quote]

Izgleda da ipak nisu naivni. Pogotovo oni što su prošli tjedan lupali po asku.

Ode to deca draga čini mi se, uskoro jako visoko.
Barem u odnosu na sadašnje razine.

Po 20 su dionice dobivali oni koji su zamjenili dug sa dionicama, ukljućujući i mirovinske fondove.
Posao u Alžiru će očito biti prekretnica u poslovanju.

Ja se vratio ovdje nakon dugo vremena danas na otvaranju.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A lijepo je vidjeti da se moraju stavljati 2 x 11000 komada na ask da zaustave rast na 17-18%

Ajmo još ovih 25000 komada za kraj.

bit će bolje................

ja sam jos uvijek svama….
i uzivam…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


A lijepo je vidjeti da se moraju stavljati 2 x 11000 komada na ask da zaustave rast na 17-18%

Juri Ingra na 100 kunića samo tako .


dečki tu je jaki otpor sma 200
slijedi odbijanac


upravu ste kolega sa 22kn na 50kn

New Report

Close