INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hehe,zakasnio sam 🙂
Jel to onda gotovo rgovanje za danas’, na ingri inače blokada traje 2sata.

idući tjedan će bit bolje...

Sada se uprava mora očitati

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Vidim i da su napokon uspjeli nači sve stručnjake i zaposliti ih ;

http://www.ingra.hr/index.php?page=joblist

Bolje bi bilo da ne idemo u blokadu ali ništo od toga,eto Loris sad ćeš na kraju dana kupovati po 17.

bit će bolje................

evo i blokade sa + predznakom

Eto ti ga na, blokada nakon kupljenih 233.000 dionica, a na prodaji je ostalo jadnih 122.000 komada, vidite što ste sad učinili!
Sutra ćemo se poubijati tko će prvi pokupiti preostali sitniš [proud]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

valda će se netko pametan naći pa natuknuti u očitovanju da se radi o nečemu?????!!!!

hoće li blokada :))))

Današnji dan je po meni trajao do blokade, ne znam kako za Vas…

Sretno ingraši…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Sada se uprava mora očitati

Ja ti se divim, već danima brojiš ovdje, pa mogao si komotno već uhvatiti 10% -20% rasta.
Stvarno misliš da će to natrag na 11kn. il si unutra pa provociraš??

idući tjedan će bit bolje...

Uprava će reći da nema novih materijalnih činjenica…
A ‘ko želi neka i dalje prodaje… [thumbsup]

ps.
ali bitno da kod imaoca ima… [thumbsup]

Očitovanje će biti u stilu: nema novih materijalnih činjenica! Nemojte misliti da će biti drugačije, jer zaista za sada i nema. Možda već sutra bude! Dakle neizvjesnost će i dalje trajati. Volim neizvjesnost, jer nosi dozu rizika, a bez rizika nema ni pravog profita! Zar ne? [smiley]


Uprava će reći da nema novih materijalnih činjenica…
A ‘ko želi neka i dalje prodaje… [thumbsup]

Inače to bi trebalo biti transparetnije, ako je ugovor potpisan, odmah ga poslati online u ingru, a ne kada predsjednik uprave dođe u ingru pa onda ovjeri žigom, pa pošalju na burzu, danas se sve to može napraviti direktno online! Ali upravo to i žele…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close