INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ti mora da si mladosti stalno slušao onu od Psihomodo Popa……..Ja volim samo sebe i jedino sebe……..uđe taj đava u čovjeka nemreš si jednostavno pomoć…a majstore !!???…………[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Kolege napominjem da ste skrenuli s teme…

Zna li netko daje li ikoja banka lombardni kredit uz zalog Ingrinih dionica?

U Zabi je dosegnut limit, pa par mjeseci ništa od Ingre kod njih.

Hvala unaprijed. [smiley2]

What we've got here is a failure to communicate...

Znam da je u Podravskoj banci u tijeku izmjena liste dionica koje prihvaćaju, rečeno mi je da bi se na novoj listi mogla naći Ingra, i da bi to moglo biti uskoro radi HT-a, ali ništa konkretno nisu mogli reći. A trenutno nemaju Ingru na toj listi.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

K


Znam da je u Podravskoj banci u tijeku izmjena liste dionica koje prihvaćaju, rečeno mi je da bi se na novoj listi mogla naći Ingra, i da bi to moglo biti uskoro radi HT-a, ali ništa konkretno nisu mogli reći. A trenutno nemaju Ingru na toj listi.

Koliko je stara ta informacija iz POBE. Danas smo zvali pa nimo dobili taj info. Tnx.

What we've got here is a failure to communicate...

Mislim da sam zadnji puta zvao u ponedjeljak, ali njihove brokere, ne poslovnicu.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Danas je sastanak vezan uz novu listu, mozda sutra bude nekih novosti.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Da mi je vidjeti ove likove iz Elektroprojekta koji vjerovatno ni neznaju sto imaju u portfelju.. I koji nisu iskoristili dokap..

Kad je imaju sasvim pristojno [smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Evo polagano krenulo na 45.6k nadamo se da je to tek početak, iako mislim da pred T-ht, ne bi se trebalo ništa značajnije promijeniti.


Danas je sastanak vezan uz novu listu, mozda sutra bude nekih novosti.

Hvala. Čekamo jutro. [smiley11]

What we've got here is a failure to communicate...

a da odete na forum namjenjen margin kreditima. možda dobijete više informacija

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

vodoinst, 13.09.2007. u 16:29
tihomir
Danas će biti mučno na Ingri, kada se odluči kapitalizirati dobit. Ni predsjednik Uprave je neće spasiti loptanjem. Moj savjet: svakako ne apaurine.

I? Je li te prošla mučnina?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close