INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nakon 3 godine pada s 420 na 11 kn,
zar se treba čuditi rastu od 3,5 kn
i tražiti koje kakve razloge
pa ne može vječno samo padati i padati..
npr VLDS koji je u blokadi već godinu i pol dana narastao je u tjedan dana s 5 na 14 kn
a i dalje je u blokadi…
ali očigledno nekima(i to velikima) je ova cjena prihvatljiva za ulaz u INGRU

ingra dominira promet je velik malo kapitaliziramo dobit i ulazimo u druge dionice a onda opet u ingu i tako redom po drugim stecajusama na burzi

[lol]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



klisko kako misliš ako dođe do blokade prije 17??
Pa ja neznam,ja bih bio iznenađen ako ne dođe. 3godine se čeka objava nekog večeg posla na ingri i ti sad misliš da će ponedjeljak proči bez blokade??
Evo pitat ću te samo ovo,dali bi ti prodao za 16kn što je već blokada,ako znaš da je dobiven ovaj veliki posao’?

optimist
prijatelju vidiš koliko imaš onih koji bi prodali ingru i ispod 16, a vjeruj mi prodali bi oni to i za manje samo da je takav trend.ali dug je dan, vidit ćemo šta će još biti. mene brinu samo dvije stvari
1- vjerodostojnost ove informacije ( da ne bude laž pošto se ingra ograđuje i ne očitava se)
2- iznos cjelokupnog posla ( iznos je puno manji nego što smo očekivali)
jer bi i u jednom ili drugom slučaju sve opet otišlo možda ne u 3 ali pm bi

boris
samo na jednoj strani su velike ribetine, ne znam na kojoj su tebi strani?

ivedome
ni meni se to ne sviđa. tjedan dan konstntan up na velikim volumenima. da su volumeni bili manji bio bih puno mirniji.
ivedome

oprezno se oko 15,40 istovara po 3-5k da se ne stvori pritisak na prodaji

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Opet smo jači po prometu od HT-a i to skoro duplo,rast uz veliki volumen ,stabilan rast.

"ALŽIR, 27. svibnja (MVPEI-HGD) – Glavni direktor zagrebačke tvrtke
INGRA Igor Oppenheim preuzeo je i potpisao u četvrtak, 26. svibnja, u
Alžiru nalog za izgradnju i opremanje medicinsko-kirurške klinike
hitne službe u glavnoj Vojnoj bolnici Ain-Naadja. Za ovaj veliki
projekt medicinske direkcije alžirskog ministarstva obrane INGRA se
natjecala na tenderu raspisanom prije više od dvije godine, a rok
izgradnje je 26 mjeseci."

Mislim da je kvaka u slijedećem ; Ovo preuzimanje i potpisivanje naloga je u stvari potvrda dobijanja posla tj. pobjede na tenderu. Idući korak je vjerojatno osiguravanje fin. sredstava na osnovu primljenog naloga te zatvaranje fin. konsktrukcije nakon čega bi uslijedilo potpisivanje ugovora i početak radova.

Dokle će ovo up?

ovi iz mvp odgovaraju ovako:

…te Vas upućujemo da se za detaljnije informacije po ovom pitanju obratite tvrtki INGRA.

A u Ingri kažu od kuda vam ta informacija oni nemaju pojma. hahaha.

Kažu spremni smo za europu ,nema više mita i korupcije.. sve ju u hrvatskoj čisto

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

kakav posao tko šta gdje
nisam baš pratio ovu navlakušu u zadnje vrijeme

Postanite Eu-robovi

Mora se priznati stabilan rast sad samo tako danima .

Dok neki shvate da je ugovor potpisan cijena će biti dovoljno visoko da se mirovincima dozvoljava ulaz (22kn) Ingra traži i zapošljava nove stručnjake, što mislite zašto????

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

koliko vrijedi posao u Alžiru

New Report

Close