INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I šta kažu u HGD?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

e sad pozivam prodavatelje u IGH, DDJH,VLDS, ili BLJE… dobrodošli…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


Evo sam ja nazvao HGD, one koji su i objavili, he-he-he [thumbsup]

Koji si broj zvao, i što su ti rekli [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Evo sam ja nazvao HGD, one koji su i objavili, he-he-he [thumbsup]

Koji si broj zvao, i što su ti rekli [thumbsup]
[/quote]

Pa rekli su mu "he-he-he" [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

poslao sam mail na ingru i evo što su odgovorili:

Informacije koje objavi Uprava INGRE na svojim internetskim stranicama i na stranicama Zagrebačke burze jedine su relevantne informacije.

Budući da postupak nije formaliziran i dovršen, službene objave od strane INGRE nije niti bilo.

Ukoliko do formaliziranja bilo kakvog posla dođe, INGRA će propisanim putem obavijestiti javnost.

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Ja sam se nakrcao do grla, smanjio dodatno ulaz i čekam, sad je na redu Ombla [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Usput rečeno:
– do jučer je Igor objavljivao svaki tender na koji su izašli a sada šute o ovome…
– u najmanju ruku čudne se stvari događaju (moguće, neinformiranost onoga koji je ovo objavio)…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Kakve se ovdje igre igraju to nije za vjerovati, a hanfa šuti li ga šuti.
bilo kako bilo, cca 40 tak % odbijanac na dobrom volumenu
[thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

2 milje prometa, a Vi sumnjate u posao???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


2 milje prometa, a Vi sumnjate u posao???

Nema sumnje a sjećamo se i cijena na Ingri iznad 100 kuna sad smo na dnu .

jučer 14.53 a danas 15.30 pa vi vidite je li to dobro ili nije…raste puno više nego onih 30 lipa što je netko objavio…

Meni ovi skokovi izgledaju jako beznačajno kad mi je prosjek nekih 50 kn 😀
Minus je možda 1% manji 😀

New Report

Close