INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i obavijset..
Poštovani klijenti,

zbog tehničkih poteškoća na strani Zagrebačke burze trenutno se ne prikazuju aktualni podaci na “online streameru” u E-trade sustavu. Telefonskim kontaktom sa ZSE ustanovljeno je da se radi na otklanjanju problema.

Zahvaljujemo na razumijevanju.


Na moj telefonski upit u Ingra rekli su da ništa o tome poslu ne znaju i ćude se od kuda mi informacija.
Spojili su me na centrali na Upravu direktno.
Teta je rekla da svaki posao koji ugovore objave na stranicama Zse.

1. kako ne znaju ništa o poslu ako su podnijeli ponudu i to je odavna poznato i potvrđeno?
2. ako si dobio upravu, onda si valdja pričao s nekim članom uprave, a ne s nekom "tetom"?

Hm, jesi ti siguran da te nisu spojili s portirom ili čistačicom? [lol]

p.s. hvala misko

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Na moj telefonski upit u Ingra rekli su da ništa o tome poslu ne znaju i ćude se od kuda mi informacija.
Spojili su me na centrali na Upravu direktno.
Teta je rekla da svaki posao koji ugovore objave na stranicama Zse.

Interesantno da nemaju pojma, još da je to objavio koji od ovih portala što pišu svašta,al vijest je izišla na stranicama ministarstva vanjskih poslova. koje se ovdje igre igraju,koje su ovo mučke.. netko utuče 8mil.kn u 7dana ,objavi se vijest,nitko ništa nezna,svi se prave blesavi. Na ini je mol napravio što je napravio,al mali dioničari su profitirali uzeli su najmanje 100%. a ovdje,uvijek bilo i još je uvijek,tko jebe malog dioničara.

idući tjedan će bit bolje...

Svaka čast ovima šta su kupili po ovim cijenama,kako su vam uvalili priču ne mogu vjerovati.
Plakat će te do zatvaranja.

bit će bolje................

Eto ga na, a ja prodao na 12-12,5…
A ne, pardon, tad sam dokupljivao, prodavali su loris i ekipa 🙂

kako ekipa nabildala prodaju nabrzinu,to je pravi znak za kupnju

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Odlično ovo ide, svaka čast Ingra [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kolega beštija,što je vama sad?
Pa vidite da se skida sa aska?

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Svaka čast ovima šta su kupili po ovim cijenama,kako su vam uvalili priču ne mogu vjerovati.
Plakat će te do zatvaranja.

hoćemo plakati.. od sreće.. hehe..

Super iskrcaj gdje ne kupi više neki dan.U strahu su velike oči.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ljudi pa to je poslovna tajna, nemaju oni vama šta govorit preko telefona, mislim s oproštenjem, ali tko ste vi ? [lol] btw ja sam petak posjetio igh i vratio se u ingricu

kako nerazumijem ove ljude što kupuju po 30 komada

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close