INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koji je omjer bio za dokap?
kaj nije bilo na 6 kom jedna nova?
vidim da je Tehnika na 3000 piknula 700 kom što je odnos 0,2 ili 5/1

za 4 kupiš jednu

Da mi je vidjeti ove likove iz Elektroprojekta koji vjerovatno ni neznaju sto imaju u portfelju..
I koji nisu iskoristili dokap..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Danas bi trebale dionice sjesti na račune..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Danas će biti mučno na Ingri, kada se odluči kapitalizirati dobit. Ni predsjednik Uprave je neće spasiti loptanjem. Moj savjet: svakako ne apaurine.

1. kotacija će vjerojatno oko 25.09..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da budemo precizni, Tehnika je ubola 750 komada.

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

vodoinst, 13.09.2007. u 11:41
plavi
Danas bi trebale dionice sjesti na račune..[smiley2]

Već su sjele

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


plavi, 13.09.2007. u 11:48
plavi Danas bi trebale dionice sjesti na račune..[smiley2]
Već su sjele [/quote]

Meni na skrbništvo još nisu, ali budu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nego druže Plavi
je li onaj post da su dionice uprave i NO prodane PBZ-u po 126 ojra nekakva mistejka ili zeka

samo nemoj nemoj po glavi druže plavi

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


nego druže Plavi je li onaj post da su dionice uprave i NO prodane PBZ-u po 126 ojra nekakva mistejka ili zeka samo nemoj nemoj po glavi druže plavi

Naravno da zeka, primjeren odgovor Lukiju koji je pitao pošto su prodali , odnosno ovi kupili.
[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Naravno da zeka, primjeren odgovor Lukiju koji je pitao pošto su prodali , odnosno ovi kupili.

Ajde dobro majstore, samo mi je bilo bitno da da ti je odgovor bio primjeren……………..
A kakav ti je tek neprimjeren odgovor kad ti je primjeren takav………!!???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Naravno da zeka, primjeren odgovor Lukiju koji je pitao pošto su prodali , odnosno ovi kupili. Ajde dobro majstore, samo mi je bilo bitno da da ti je odgovor bio primjeren…………….. A kakav ti je tek neprimjeren odgovor kad ti je primjeren takav………!!???

Vidiš, bome si u pravu, kada malo bolje razmislim.
Ali ipak, ja uviejk primjereno odgovaram, ipak sam jedan fin i pristojan gospodin, markantan itd. u prirodi posla mi jer da budem takav.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close