INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da drukerska ekipa koja je prodala Ingru na i oko povijesnog dna (11-13 kn) sad sipa žuč i jal jer znaju da sutra u 10.00 pa na dalje kreće rast ove dionice. Sutra otvaram šampanjac i nazdravljam novom rođenju ove napaćene dionice, uz čestitke svim Ingrašima te uz želju da brzo prijeđemo 20 kn [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

…za izgradnju i opremanje medicinsko-kirurške klinike hitne službe…

Lijepo da se u Ingri događa nešto pozitivno i moje čestitke dioničarima što se cijena konačno pokrenula u suprotnom smjeru… Ali smanjite malo doživljaj, pa ne grade bolnicu, čak ni odjel hitne službe, nego jednu kliniku u sklopu hitne službe… Koliko taj posao uopće može vrijediti?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ma tako je ekipa, lijepo vi sačekajte dan-dva da se Igor vrati iz Alžira i pošalje obavijest na ZSE, pa pustite nas naivce da sutra u 10.00 na miru kupujemo, nemojte se gurati s nama na bidu, nego pričekajte službenu obavijest, to vam je najpametnije [thumbsup]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!


…za izgradnju i opremanje medicinsko-kirurške klinike hitne službe…

Lijepo da se u Ingri događa nešto pozitivno i moje čestitke dioničarima što se cijena konačno pokrenula u suprotnom smjeru… Ali smanjite malo doživljaj, pa ne grade bolnicu, čak ni odjel hitne službe, nego kliniku u sklopu hitne službe… Koliko taj posao uopće može vrijediti?

bravo miško na postu. konačno netko.
zar vi svi ostali doista mislite da su oni ogromni nalozi između 12 i 14,5kn u četvrtak i petak bili tamo jer cijena ide na 20kn? ne, to su igrači koji pažljivo čitaju objave, vide da je ovaj posao samo mali djelić u cijelom vojnom kompleksu, ne ono što se čekalo sve ove godine, a to je izgradnja cijele vojne bolnice, te su vam uvalili skoro pola milijuna dionica na vašoj euforiji. i uvalit će vam sutra još. ovo će biti za anale.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


…za izgradnju i opremanje medicinsko-kirurške klinike hitne službe…

Lijepo da se u Ingri događa nešto pozitivno i moje čestitke dioničarima što se cijena konačno pokrenula u suprotnom smjeru… Ali smanjite malo doživljaj, pa ne grade bolnicu, čak ni odjel hitne službe, nego jednu kliniku u sklopu hitne službe… Koliko taj posao uopće može vrijediti?

kolega, zaboravili ste citirati ovaj dio:
"a rok izgradnje je 26 mjeseci."

obzirom na vrlo dug rok gradnje od preko 2 godine, kao i da se radi o glavnoj vojnoj bolnici, rekao bih da će lova biti poprilična [wink]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

Vidim da neki već trude umanjiti važnost ovoga posla, a cijena dionice je toliko niska da bi je posao izgradnje nogostupa u nekoj manjoj ulici digao 30 posto, a pogovo ovako nešto. Zao mi je vas kaj ste vani, ali tako je to kad prodas za burek

Bjedni su pokušaji hrpice špekulanata koji su svojim drukanjem i lešinarenjem doveli ingru na smješnu cijenu od 11,50 kn, a sada plaču i pokušavaju odigrati novu igru kako bi se uspjeli ukrcati. Moj savjet je pamet u glavu i ne slušajte drukere sa ovog foruma, a u pondeljak im pokažimo da su nebitni i da će ovaj put ingru morati kupovati iznad 20 kn, te će izgubiti sve ono što su svojim lešinarenjem i burek trgovinom zaradili. Svi znamo onu staru " oteto prokleto " pa im zato želim što skuplji ulaz. Kolegama koji su izgubili na ingri i nasjeli na njihovu igru želim brz oporavak, a drugi put malo više pameti. Naravno nadam se da će i hanfa odraditi svoj dio posla i da će konačno netko od hijena i lešinara odgovarati za svoje nemoralne i nezakonite postove na ovom forumu, a pogotovo loris. LP

ima jedan tu među njima stručnjak tehničar koji se meni smijao kad sam prodavao ht na 295-300 kn a on je dokupljivo.i pisao ljudi što vam je,ide to natrag na 330. a kasnije zašuti i pokrije se ušima.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ja sam davno pisao da je INGRA najbolji građevinar jer nije vezana previše za državu kao Dalekovod i drugi, ima imovinu za razliku od drugih koji ovise isključivo o državi (hep-u i hac-u) zato pamet u glavu i ne širite više laži na forumu jer ste time nanijeli štetu manje upućenim kolegama. Sutra brzo u kupnju jer za mjesec-dva ode cijena na neku novu razinu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


…za izgradnju i opremanje medicinsko-kirurške klinike hitne službe…

Lijepo da se u Ingri događa nešto pozitivno i moje čestitke dioničarima što se cijena konačno pokrenula u suprotnom smjeru… Ali smanjite malo doživljaj, pa ne grade bolnicu, čak ni odjel hitne službe, nego jednu kliniku u sklopu hitne službe… Koliko taj posao uopće može vrijediti?


izostavio si onaj dio, citiram: "ovaj VELIKI PROJEKAT" pa zaključuj koliko je to veliko, negrade oni klinike kao mi u hrvatskoj 5 soba i več se zove klinika, daj se malo konsolidirajte "KLINIKA U SKLOPU VOJNE BOLNICE" jedne takove zemlje kao što je Alžir! [angry]

Evo jedno pitanje za ptice zlosutnice: Zašto je prije 2 godine KORF vrijedio 20 a sad 100 kn? Ništa se nije promjenilo u poslovanju. E sad nagradno pitanje: Zašto je INGRA vrijedila 400 kn, zašto je pala na 11 i zašto će ubrzo cijena biti peterostruko veća???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


…za izgradnju i opremanje medicinsko-kirurške klinike hitne službe…

Lijepo da se u Ingri događa nešto pozitivno i moje čestitke dioničarima što se cijena konačno pokrenula u suprotnom smjeru… Ali smanjite malo doživljaj, pa ne grade bolnicu, čak ni odjel hitne službe, nego jednu kliniku u sklopu hitne službe… Koliko taj posao uopće može vrijediti?

Miško Miško šta je tebe dovuklo ovamo pitam se ja.
Rok izgradnje 26 mjeseci za 100 do 200 kvadrata,ne drži mi vodu.
Samo se nadajte da će vam neko sutra prodati jeftino.

bit će bolje................

New Report

Close