INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Biti će ovdje veselo u ponedjeljak.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


I samo jos nesto, ljubomoran nisam, ni najmanje s obzorom koliko su mi neke druge stvari rasle…
cestitam jos jednom, pogotovo onimakoji su ulazili sa Igorovom pricom od 400, 300, 200 i tako u nedogled..

Koja priča,to ti sam sebe žališ.
Na ovom forumu se vidi stvarni karakter ljudi(nema 10% korektnih).
Sutra će ih pola prodati INGRu i opaliti pilu naopako.

bit će bolje................

postao si malo smješan sa drukovima,koje onda ulupao preko 12 milja kuna u ingru u 2 tjedna nisu sigurno mali igrači

p.s. imat češ vremena uletit sutra nakon blokade na nekih 16 kuna,ajd to ti je opet zarada od 4 kn kad dođe do 20 kn

Da dobro pitanje !

Tko je ulupao 12 milijuna KUna u Ingri odnosno kupio cca 900.000 dionica, a ne vidi se u prvih 10 ?

Umijesto tog odgovora tablica prvih 10 vam nudi odgovor da Ingra odnosno Ingragradnja svaki tjedan proda 5% svog portfelja [shocked]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ingra je i u travnju ove godine objavila da je dobila posao u Iraku u izgradnji hidroelektrane pa je cijena dionice pala na 11 kuna. Zato lijepo molim da više ne drukate dionicu kojoj su fundamenti u banani. Svi koji znaju imalo o nekoj kompaniji kao što je Ingra, ne bi kupovali njene dionice dok ne vide da se je izvukla iz gubitaka. Prema tome, onoga trenutka kad izvješče o poslovanju pokaže pozitivu, ulazim. Do tada je sve trgovanje tom dionicom na bazi špekulacija.

-67,27% [-67,27%]
s ovim minusom , ja sigurno neću prodat.
Onaj tko je kupio na 11-12 vjerojatno hoće, ako će cijena stvarno na 18 kn, kako se vidim špekulira.
Iako po meni , nevjerujem trenutno u toliki rast odmah.

smanjuje se minus.......

da li je netko uspio naći ovu vijest još na nekoj stranici.
ja sam danas i jučer pregooglao internet uzduž i popreko i ništa.
valjda če sutra do 10.00. doći nekakva obavijest ili demant.
čudno da ovakva vijest nije objavljena na sva zvona.


da li je netko uspio naći ovu vijest još na nekoj stranici.
ja sam danas i jučer pregooglao internet uzduž i popreko i ništa.
valjda če sutra do 10.00. doći nekakva obavijest ili demant.
čudno da ovakva vijest nije objavljena na sva zvona.


I ja sam tražio,po našim i stranim portalima,svugdje onaj stari datumiz 2009. ovo je jedino mjesto gdje se spominje 2011godina.Vjeroatno nisu još javili svim rođacima,prijateljima pa čekaju sa objavom, a ovi ih zahebali pa objavili, al ko zna ako budu šutili do 10sati možda bude još bude jeftinih dionica za kupit. Il neko da demantij,da je to kriva vijest. Nikad se nezna.

idući tjedan će bit bolje...


da li je netko uspio naći ovu vijest još na nekoj stranici.
ja sam danas i jučer pregooglao internet uzduž i popreko i ništa.

pa ako je Oppenheim u četvrtak još bio u Alžiru gdje je potpisivao papire, nije se ni mogao vratiti u Zagreb, složiti priopćenje, poslati ga i objaviti na ZSE, jednostavno nije bilo vremena…. možda sad upriliče kakvu konferenciju za medije jer radi se o velikom poslu i uspjehu [thumbsup]


-67,27% [-67,27%]
s ovim minusom , ja sigurno neću prodat.
Onaj tko je kupio na 11-12 vjerojatno hoće, ako će cijena stvarno na 18 kn, kako se vidim špekulira.
Iako po meni , nevjerujem trenutno u toliki rast odmah.

evo ja sam kupio po oko 13 i nije mi na kraj pameti prodavati, a ovi što su kupili na 11-12 kn (ivana7, loris odavna su prodali)… vjerojatno ću odmah u 10.00 biti na kupnji jer ako je ova vijet točna (a 99,99% da je) onda je ovo tek POČETAK dugotrajnog rasta Ingre.
Naravno da će neke burkđije sutra prodavati kao što su prodavali zadnjih 10 dana i pri svakoj prodaji popušili jer se rast nastavio. popušio je i pametnjaković koji je u petak 10 minuta prije zatvaranja iskrcao preko 20.000 komada jer je mislio da će srušiti cijenu nazad na 14 kn, ali kad mu sutra ode na 16-17 kn imat će velikih -40.000 kuna izgubljene zarade u samo 1 radni dan burze!

to vam je tako, kad se dogode situacije poput ove treba se natrpati i zaboraviti na 1-2 godine da imaš dionice, a kad pogledaš portfelj bit će +xxx% [thumbsup]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


ovo je dobra vijest za dionicare i spekulante naravno.
dobra vijest je i za Ingru iako je ovo stari posao a ne nikakav novi (jer su prije 2 godine i prije par mjeseci ako se ne varam par puta objavili da su isti posao vec potpisali, valjda sada tinta radi.)

"ALŽIR, 27. svibnja (MVPEI-HGD) – Glavni direktor zagrebačke tvrtke INGRA Igor Oppenheim preuzeo je i potpisao u četvrtak, 26. svibnja, u Alžiru nalog za izgradnju i opremanje medicinsko-kirurške klinike hitne službe u glavnoj Vojnoj bolnici Ain-Naadja. Za ovaj veliki projekt medicinske direkcije alžirskog ministarstva obrane INGRA se natjecala na tenderu raspisanom prije više od dvije godine, a rok izgradnje je 26 mjeseci."

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



nigdi ništa, niti konkretnih brojki o vrijednosti posla. pregovori iz 2009. su vođeni za gradnju cijele bolnice cca 70 m eur, a sad se spominje samo izgradanja i opremanje kirurške klinike za hitne intervencije , samo jednog dijela u sklopu vojne bolnice. e sad koliki je iznos posla, a računaj barem 20-25% zarade u tom pa računaj kad izađu brojke sutra , prekosutra.

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=9240

Mislim da su ljudi na Dalekovodu prošli dobru školu s "inozemnim poslovima"…

Ako se ovo objavi sutra na ZSE to će biti klasični "sell on news"!


Ingra je i u travnju ove godine objavila da je dobila posao u Iraku u izgradnji hidroelektrane pa je cijena dionice pala na 11 kuna. Zato lijepo molim da više ne drukate dionicu kojoj su fundamenti u banani. Svi koji znaju imalo o nekoj kompaniji kao što je Ingra, ne bi kupovali njene dionice dok ne vide da se je izvukla iz gubitaka. Prema tome, onoga trenutka kad izvješče o poslovanju pokaže pozitivu, ulazim. Do tada je sve trgovanje tom dionicom na bazi špekulacija.

Dobro zboriš.Samo ti čekaj kolega,ode vlak dok se ti smisliš.Treblo je imat m…. i ostati u Ingri ovo vrijeme koje je iza nas i čekati pozitivne vijesti.Ponekad je i filing za nešto puno važniji od puke špekulacije na kojoj se bazira skoro 70% naše burze.Pozdrav vjernim Ingrašima.

New Report

Close