INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolege,

ljutite se na mene kao da ja prodajem dionice Ingragradnje ????

Činjenice i službeni podaci govore da Ingra gradnja svaki tjedan proda 5% svog portfelja ingrinih dionica, zašto ?????

Sada se javljaju oprečna mišljenja, vas malih dioničara koji ste sigurni u nove poslove Ingre naspram same Ingre odnosno Ingregradnje koja i dalje prodaje i prodaje dionice Ingre VAMA optimistima.

Ispada da vi mali dioničari na ovom forumu imate puno bolje podatke od same Ingre o njenoj budućnosti ???

Znači mi mali dioničari znamo da će Ingra uspijeti, a Ingra to nezna pa prodaje dionice ?

[tongue]


Daj šta je tebi, pa prije par dana si bio dioničar!
Priznaj da si prodao prerano i j….no popušio.


kolege,

ljutite se na mene kao da ja prodajem dionice Ingragradnje ????

Činjenice i službeni podaci govore da Ingra gradnja svaki tjedan proda 5% svog portfelja ingrinih dionica, zašto ?????

Sada se javljaju oprečna mišljenja, vas malih dioničara koji ste sigurni u nove poslove Ingre naspram same Ingre odnosno Ingregradnje koja i dalje prodaje i prodaje dionice Ingre VAMA optimistima.

Ispada da vi mali dioničari na ovom forumu imate puno bolje podatke od same Ingre o njenoj budućnosti ???

Znači mi mali dioničari znamo da će Ingra uspijeti, a Ingra to nezna pa prodaje dionice ?

[tongue]


postao si malo smješan sa drukovima,koje onda ulupao preko 12 milja kuna u ingru u 2 tjedna nisu sigurno mali igrači

p.s. imat češ vremena uletit sutra nakon blokade na nekih 16 kuna,ajd to ti je opet zarada od 4 kn kad dođe do 20 kn

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

@gismund
to su samo tenderi,ništa nije riješeno,no treba imati otimistična očekivanja u svezi toga,u svakom slučaju puno sreće našim kompanijama na navedenim tržištima.

@gismund

Umjesto tih ispraznih priča i velikog proja bezvrijednih drukova na koje se može uloviti pokoji neinformirani i nepismeni forumaš rađe pogledaj koliko im godišnje treba samo za kamate na kredite koje su uzeli a oglavnici nećemo ni pričati.

glomazni, pročitaj malo bolje informacije koje se objavljuju o novim poslovima, pa nećeš lupetati bez veze

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@lacoste
da, ovo su tenderi:
http://www.vecernji.hr/biznis/ingra-tehnika-sklopile-ugovor-poslovnoj-suradnji-alziru-clanak-49505

a ovo je konkretan posao koji je temeljem tih tendera dobila upravo INGRA !

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=9240

[thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gismund

Daj link o poslovima koje su dobili ili prestani navlačiti, ja ću se kandidirati za presjednika Države na idućim izborima, znači li to da sam već postao presjednik Države.


@gismund

Umjesto tih ispraznih priča i velikog proja bezvrijednih drukova na koje se može uloviti pokoji neinformirani i nepismeni forumaš rađe pogledaj koliko im godišnje treba samo za kamate na kredite koje su uzeli a oglavnici nećemo ni pričati.

Dok psi laju karavane prolaze [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


gismund

Daj link o poslovima koje su dobili ili prestani navlačiti, ja ću se kandidirati za presjednika Države na idućim izborima, znači li to da sam već postao presjednik Države.

Imaš problema s razumijevanjem ili?

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=9240

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ovo je dobra vijest za dionicare i spekulante naravno.
dobra vijest je i za Ingru iako je ovo stari posao a ne nikakav novi (jer su prije 2 godine i prije par mjeseci ako se ne varam par puta objavili da su isti posao vec potpisali, valjda sada tinta radi.)

jedino sto moraju iz ovog posla zaraditi.
a to ce biti teze za Ingru (s obzirom da niti iz jednog posla do sada nisu zaradili)-sjetite se 350 milijuna kuna svjezeg kapital u 2008 kojeg jednostavno vise nigdje nema…

Ali nema veze, spekulantski ce ovo otici mozda i na 18 kunja sto je super rast u odnosu na 11 kuna nedavno.

Mirovinci i veci investicijski fondovi nece ulaziti unutra, to sam siguran budui da su se vec puno puta opekli.

A mozda i iznenade i zarade na ovome poslu, smo neznam, ne vjerujem buduci da je povijest pokazala drugacije..

Ali cestitam svima koji su unutra, pogotovo onih koji imaju veliki gubitak pa da malo budu veseli..

Iako sam zaboravio da su svi kupili na 11 kuna kako to obicno biva na forumu.

Sve u svemu, lijepa vijest za Hrvatske tvrtke, pogotovo one podizvodjace koje ce Ingra angazirati..(ili ce ih ona platiti ili mali dionicari kroz par godina)

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

I samo jos nesto, ljubomoran nisam, ni najmanje s obzorom koliko su mi neke druge stvari rasle…
cestitam jos jednom, pogotovo onimakoji su ulazili sa Igorovom pricom od 400, 300, 200 i tako u nedogled..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



kolege,

ljutite se na mene kao da ja prodajem dionice Ingragradnje ????

Činjenice i službeni podaci govore da Ingra gradnja svaki tjedan proda 5% svog portfelja ingrinih dionica, zašto ?????

Sada se javljaju oprečna mišljenja, vas malih dioničara koji ste sigurni u nove poslove Ingre naspram same Ingre odnosno Ingregradnje koja i dalje prodaje i prodaje dionice Ingre VAMA optimistima.

Ispada da vi mali dioničari na ovom forumu imate puno bolje podatke od same Ingre o njenoj budućnosti ???

Znači mi mali dioničari znamo da će Ingra uspijeti, a Ingra to nezna pa prodaje dionice ?

[tongue]


postao si malo smješan sa drukovima,koje onda ulupao preko 12 milja kuna u ingru u 2 tjedna nisu sigurno mali igrači

p.s. imat češ vremena uletit sutra nakon blokade na nekih 16 kuna,ajd to ti je opet zarada od 4 kn kad dođe do 20 kn
[/quote]

A zasto nebi mali igraci ulupali toliko, evo ja sam kupio oko 70k dionica (1 mil kn.) i jel me to cini velikim igracom? Ne.

New Report

Close