INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ccc…pa loris kako uspjevas da tvoj post bude objavljen prije onih koji su ranije napisani?
E ljudi sto nam ovaj covjek radi!
Pa tko si ti?

24h 46min do pozitivne blokade [lol] [lol]

idući tjedan će bit bolje...


Ponavljam Ingragradnja prodaje i prodaje dionice, a u prvih 10 samo se smanjuje postotak; potvrda u prilogu
[thumbsup]

a ti lažeš li ga lažeš…. stanje Ingragradnje 24.05. i danas isto je! lažeš i manipuliraš, ne znam samo kako ne razmišljaš o posljedicama?
pročitaj ovdje alabamin post pa možda dođeš pameti:
http://www.poslovni.hr/forum/dlkv-dalekovod-dd-3131-pg1318.aspx

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

e kolega loris, za razliku trgovanja na INI ovdje stvarno gubite reputaciju što Vam nije potrebno.

Što ako je INGRAGRADNJA svoje do kraja u Petak rasprodala, a nije!!! Hoćete li krenuti u kupnju ako shvatite da je INGRGRADNJA stala sa prodajom, a neki novi jači igrač ulazi!?
Pa pogledajte prvih top 10, kakva ekipa investitora!!! Pa niko živ ne prodaje na ovim cijenama, osim kooperanata, popucalih marginaša i ženidbenika…

Da se malo otvorim glede INGRE, niste jedini da ste prodali INGRU na 13 ili već koliko, i ja sam svojih 5000 komada malo iznad 13 riješio – zadovoljno, međutim, bez ikakve insajd informacije prateći način trgovanja i kontinuirano skidanje s aska vratio sam se sa 4400 komada, dakle mogo je + bit i veći da sam samo promatrao i eventualno dokupljivao….

Nadam se da nije grijeh pogriješiti ali ne učiti na greškama to bi već mogao bit – u investiciskom smislu…

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


klisko kako misliš ako dođe do blokade prije 17??
Pa ja neznam,ja bih bio iznenađen ako ne dođe. 3godine se čeka objava nekog večeg posla na ingri i ti sad misliš da će ponedjeljak proči bez blokade??
Evo pitat ću te samo ovo,dali bi ti prodao za 16kn što je već blokada,ako znaš da je dobiven ovaj veliki posao’?

ajmo realno bez euforije.
krivo me shvaćaš, ja ne kažem da neće doći do blokade, samo kažem da je ne želim sad. cijena je trebala doći blizu 17 gdje se predviđa najveći otpor i onda blokada. a ja nemam kuglu da zaronim u nju. meni ne možeš postaviti pitanje o prodaji na 16. jer ja sam debelo u ingri, bez trejda na njoj,samo dokup i daobog da ona sutra ode i 200%. rušenje dionice koja se trži na niti 0,4 P/B na 0,3 radi zarade govori samo o apetitima onih koji su je rušili i krajnjoj cijeni koja će njih zadovoljiti u ovoj situaciji, tako da će biti njih na 16 . imaš i diskontera ingragradnju, njima je i 13 dosta a oni kao ne znaju za posao. ajd želim tebi i svim ingrašima koji su minusima a posebice onima s maximinusima da do kraja godine dođu u plus.

Neće valjda biti da sam pogodio sa uletom u petak na otvaranju?
Nisam imao nikaki insajd nego kud svi tud i mali mujo.
Prodao sam je davnih dana na 19.xx kn i evo vratio se na 14.xxkn
Sad mi žao što sam uzeo samo 5000komada, al bolje išta nego ništa.


Da se malo otvorim glede INGRE, niste jedini da ste prodali INGRU na 13 ili već koliko, i ja sam svojih 5000 komada malo iznad 13 riješio – zadovoljno, međutim, bez ikakve insajd informacije prateći način trgovanja i kontinuirano skidanje s aska vratio sam se sa 4400 komada, dakle mogo je + bit i veći da sam samo promatrao i eventualno dokupljivao….

Nadam se da nije grijeh pogriješiti ali ne učiti na greškama to bi već mogao bit – u investiciskom smislu…

[thumbsup]

ja sam radio slične greške, ali sad sam odustao od toga, Ingru sam odlučio držati dulje vrijeme jer stečaj više nije ni teorijska opcija, a sami zamislite koliko će jedan dan vrijediti Ingra kad se do kraja konsolidira, kad počne raditi s dobiti i dobivati sve veći broj novih poslova! evo počelo je s Irakom, nastavilo se još bolje s velikim poslom u Alžiru, a tko zna koliki još poslovi slijede! Ingra je velika frima s odličnim renomeom i za nju od sada definitivno dolaze puuuno bolji dani.

a sad kad to sve znamo, ima li ikakvog smisla sada prodavati ingru? i po 20 i po 30 kn? ja računam da će za 2 godine cijena Ingre narasti bar 4-5x na ovu cijenu,a ako bude tako, trejdanje je totalno promašena taktika kojom se samo gubi zarada i živci

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


e loris, loris…zlocesti loris!
Bas kad je euforija bila na vrhuncu. Ti i tvoji top 10.

Nije li moguce da je gradnja "bas sada" pod pritiskom prispjelih obaveza morala prodati, a slucajno su mnogi potrcali uciniti isto i tako omogucili puuuno dionica po prihvatljivoj cijeni…nekome, a izgovor za prodaju su prispjele obaveze!?
Ako mi trebaju novci, a posao je na vidiku, vjerojatno bih pricekao, pa prodao po vecoj cijeni i uzeo vise novaca, ili prodao manje dionica za iste novce i tako podmirio obaveze.
Tesko mi je povjerovati da im je trebalo pisljivih 200 000 kuna i to bas sada kada se ocekuje posao.
Svi vidimo top 10, stovise, pratimo pozorno i mnogi ce se povesti primjerom velikih…
Gradnja je savrsena za to
…ili mislis da su nepregledne mase ponesene sretnim mislima osjetile trenutak i mahnito kupovale?

Zelim odmah razjasniti da sam liberalna opcija onih koji se nazivaju investitorima i priznajem da volim cuti drugu stranu (iako nisam siguran tko je koja strana). Nekako me lorisovi komentari i hladjenja cuvaju od pretjeranih ocekivanja i velikih razocaranja.

Pridruzujem se zeljama onih koji prizeljkuju miran i stabilan rast, a ne blokade

Ja se pridružujem željama onih koji priželjkuju pozitivne blokade iz dana u dan [lol]

kolege,

ljutite se na mene kao da ja prodajem dionice Ingragradnje ????

Činjenice i službeni podaci govore da Ingra gradnja svaki tjedan proda 5% svog portfelja ingrinih dionica, zašto ?????

Sada se javljaju oprečna mišljenja, vas malih dioničara koji ste sigurni u nove poslove Ingre naspram same Ingre odnosno Ingregradnje koja i dalje prodaje i prodaje dionice Ingre VAMA optimistima.

Ispada da vi mali dioničari na ovom forumu imate puno bolje podatke od same Ingre o njenoj budućnosti ???

Znači mi mali dioničari znamo da će Ingra uspijeti, a Ingra to nezna pa prodaje dionice ?

[tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


kolege,

ljutite se na mene kao da ja prodajem dionice Ingragradnje ????

Činjenice i službeni podaci govore da Ingra gradnja svaki tjedan proda 5% svog portfelja ingrinih dionica, zašto ?????

Sada se javljaju oprečna mišljenja, vas malih dioničara koji ste sigurni u nove poslove Ingre naspram same Ingre odnosno Ingregradnje koja i dalje prodaje i prodaje dionice Ingre VAMA optimistima.

Ispada da vi mali dioničari na ovom forumu imate puno bolje podatke od same Ingre o njenoj budućnosti ???

Znači mi mali dioničari znamo da će Ingra uspijeti, a Ingra to nezna pa prodaje dionice ?

[tongue]

Jel mi možeš reći nešto i o ovom vezano za ovaj link dolje,a ne samo o ingra gradnji,hvala!
http://hgd.mvpei.hr/novos…spx?id=55&newsId=9240

idući tjedan će bit bolje...

nego jel mi netko može reći koliko je još ostalo vremena do pozitivne blokade???

Sad je vrijeme za tik-tak velikog šefa [thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...

Drage kolege,podsjetimo se da Ingra i THNK konkuriraju za još dosta poslova u Alžiru:

http://www.vecernji.hr/biznis/ingra-tehnika-sklopile-ugovor-poslovnoj-suradnji-alziru-clanak-49505

"Ukupni aktivni tenderi na kojima se konkurira za nove poslove iznose oko 380 milijuna eura"

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close