INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm da, pogledajte onaj moj screencapture od jučer- par sekundi prije otvaranja došao je nalog za kupnju na 14,02 kn od preko 20.000 komada….a što će tek biti u ponedjeljak ne mogu ni zamisliti. Moram nekako doći do keša prije otvaranja jer dok prodam druge dionice već će Ingra biti u blokadi, a kad je odblokiraju moći ću samo ispratiti pogledom raketu u visine [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



@Loris
, jel još uvijek misliš da ni HNB nemože Ingrinu dionicu digniti na 20 kuna????

Ma sve je to lijepo što svi ovdje pišete, ali i vrlo kontradiktorno s činjenicom da Ingragradnja i dalje samo prodaje i prodaje Ingrine dionice.

E sada tko tu nešto zna odnosno nezna ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




@Loris
, jel još uvijek misliš da ni HNB nemože Ingrinu dionicu digniti na 20 kuna????

Ma sve je to lijepo što svi ovdje pišete, ali i vrlo kontradiktorno s činjenicom da Ingragradnja i dalje samo prodaje i prodaje Ingrine dionice.

E sada tko tu nešto zna odnosno nezna ?
[/quote]

pa koliko nisko ti možeš pasti pobogu? pokrij se ušima i šuti, rasprodao si Ingru na 12 kn i sad bar da čestitaš onima koji su imali vjere i muda ostati ovdje sve do sada, ti bi im i dalje bacao klipove u svom jalu! nemam riječi…. [embarass]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste




@Loris
, jel još uvijek misliš da ni HNB nemože Ingrinu dionicu digniti na 20 kuna????

Ma sve je to lijepo što svi ovdje pišete, ali i vrlo kontradiktorno s činjenicom da Ingragradnja i dalje samo prodaje i prodaje Ingrine dionice.

E sada tko tu nešto zna odnosno nezna ?
[/quote]
kolega nemoj se ni trudit zaustavit raketu,jer kad krene nema stajanja

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

ta raketa će se još niže prizemljit,to je moje osobno mišljenje,a kada je bila cca. 60 kn ja sam pisao da će ići ispod 20 kn,na 11 nisam mislio moram priznat,ali čini mi se da bi mogla ispod 10 sada,ponavčljam to je moje osobno mišljenje i nije drukanje jer te tipove ne volim


Hm da, pogledajte onaj moj screencapture od jučer- par sekundi prije otvaranja došao je nalog za kupnju na 14,02 kn od preko 20.000 komada….a što će tek biti u ponedjeljak ne mogu ni zamisliti. Moram nekako doći do keša prije otvaranja jer dok prodam druge dionice već će Ingra biti u blokadi, a kad je odblokiraju moći ću samo ispratiti pogledom raketu u visine [rolleyes]

Pa posao je sklopljen vec prekjucer, a objavljen jucer. Zasto mislis da ce ponedjeljak biti blokada ako u ova dva dana nije bila, zato sto ste ti i par forumasa tek sad saznali za posao?





@Loris
, jel još uvijek misliš da ni HNB nemože Ingrinu dionicu digniti na 20 kuna????

Ma sve je to lijepo što svi ovdje pišete, ali i vrlo kontradiktorno s činjenicom da Ingragradnja i dalje samo prodaje i prodaje Ingrine dionice.

E sada tko tu nešto zna odnosno nezna ?
[/quote]

pa koliko nisko ti možeš pasti pobogu? pokrij se ušima i šuti, rasprodao si Ingru na 12 kn i sad bar da čestitaš onima koji su imali vjere i muda ostati ovdje sve do sada, ti bi im i dalje bacao klipove u svom jalu! nemam riječi…. [embarass]
[/quote]

Ponavljam Ingragradnja prodaje i prodaje dionice, a u prvih 10 samo se smanjuje postotak; potvrda u prilogu
[thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

čestitke malim dioničarima ingre koji su uspili opstat [thumbsup]

izgleda da je došlo vrime da se može prinoćit u ingri i to vikendom [wink]






@Loris
, jel još uvijek misliš da ni HNB nemože Ingrinu dionicu digniti na 20 kuna????

Ma sve je to lijepo što svi ovdje pišete, ali i vrlo kontradiktorno s činjenicom da Ingragradnja i dalje samo prodaje i prodaje Ingrine dionice.

E sada tko tu nešto zna odnosno nezna ?
[/quote]

pa koliko nisko ti možeš pasti pobogu? pokrij se ušima i šuti, rasprodao si Ingru na 12 kn i sad bar da čestitaš onima koji su imali vjere i muda ostati ovdje sve do sada, ti bi im i dalje bacao klipove u svom jalu! nemam riječi…. [embarass]
[/quote]

Ponavljam Ingragradnja prodaje i prodaje dionice, a u prvih 10 samo se smanjuje postotak; potvrda u prilogu
[thumbsup]
[/quote]

Kao da nekog zanima tvoje lupetanje i pisanje gluposti. uživaj u svom neznanju i pređi na neku drugu temu možda tamo bude više sreće.






@Loris
, jel još uvijek misliš da ni HNB nemože Ingrinu dionicu digniti na 20 kuna????

Ma sve je to lijepo što svi ovdje pišete, ali i vrlo kontradiktorno s činjenicom da Ingragradnja i dalje samo prodaje i prodaje Ingrine dionice.

E sada tko tu nešto zna odnosno nezna ?
[/quote]

pa koliko nisko ti možeš pasti pobogu? pokrij se ušima i šuti, rasprodao si Ingru na 12 kn i sad bar da čestitaš onima koji su imali vjere i muda ostati ovdje sve do sada, ti bi im i dalje bacao klipove u svom jalu! nemam riječi…. [embarass]
[/quote]

Ponavljam Ingragradnja prodaje i prodaje dionice, a u prvih 10 samo se smanjuje postotak; potvrda u prilogu
[thumbsup]
[/quote]

Znate što će se dogoditi u ponedjeljak:

-cijena ide na 18 i kusur kuna i ja prodajem,naravno kolegi Lorisu
-ide korekcija do 17 i kusur,ja kupujem naravno od kolege Lorisa

Neka bliža budučnost

-cijena raste do 200 kuna,ingragradnja ima 2 359 000 dionica i naravno nemaju dugova
-naravno gospodin Loris skuplja dovoljno hrabrosti i kupuje naravno jedan mali dijelić moje količine(jer sa ovakvom ulagačkom logikom mu neće ostat ni za papar) punih 10 komada
-……………………….

bit će bolje................

što kažete kolege, hoćemo li već ovaj tjedan na 20 kn? [proud]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

e loris, loris…zlocesti loris!
Bas kad je euforija bila na vrhuncu. Ti i tvoji top 10.

Nije li moguce da je gradnja "bas sada" pod pritiskom prispjelih obaveza morala prodati, a slucajno su mnogi potrcali uciniti isto i tako omogucili puuuno dionica po prihvatljivoj cijeni…nekome, a izgovor za prodaju su prispjele obaveze!?
Ako mi trebaju novci, a posao je na vidiku, vjerojatno bih pricekao, pa prodao po vecoj cijeni i uzeo vise novaca, ili prodao manje dionica za iste novce i tako podmirio obaveze.
Tesko mi je povjerovati da im je trebalo pisljivih 200 000 kuna i to bas sada kada se ocekuje posao.
Svi vidimo top 10, stovise, pratimo pozorno i mnogi ce se povesti primjerom velikih…
Gradnja je savrsena za to
…ili mislis da su nepregledne mase ponesene sretnim mislima osjetile trenutak i mahnito kupovale?

Zelim odmah razjasniti da sam liberalna opcija onih koji se nazivaju investitorima i priznajem da volim cuti drugu stranu (iako nisam siguran tko je koja strana). Nekako me lorisovi komentari i hladjenja cuvaju od pretjeranih ocekivanja i velikih razocaranja.

Pridruzujem se zeljama onih koji prizeljkuju miran i stabilan rast, a ne blokade

New Report

Close