INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitke Ingrašima, a pogotovo onima koji su uspjeli odoljeti raznoraznim komentarma onih kojima smeta rast na raznim dionicama! Ako dionica raste, onda nek raste. Nemam Ingru, ali isplatilo bi se razmisliti.

Točan odgovor je...

Di je inverter i ekipa , koje zlo je ovaj forum, samo štetu donosi dioničarima.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Izaći ću iz INGRE u debelom plusu, ali svejedno bi mogao otić na GS pa da ih priupitam čija se baba/did/nećak/kućni ljubimac…najviše razumi u dionice…čisto informativno

"Drage" buregđije, obzirom da sam ful u dionicama, u ponedjeljak ću morati nešto prodati od drugih dionica da se natrpam do grla Ingrom. Planiram uzeti još 7000-8.000 komada Ingre nakon što prodam dio ostalih dionica. Znači imate 10-ak minuta fore nakon otvaranja jer nakon toga ja tučem sa svom lovom od prodaje po asku Ingre.
Znam da niste zaslužili, ali eto, imate 10 minuta da me preduhitrite prije blokade. [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

mislim da se ne moraš žuriti sa prodajom,jer će blokada biti istog trena već negdje u 10.00.03
Mislim da će samo luđak prodati po toj cijeni,eventualno netko tko zaboravi maknuti nalog.

jedina ti je šansa,da novi keš ubaciš kod brokera prije 10sati

idući tjedan će bit bolje...



Evo o čemu je riječ:

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=9240

Tako sam nestrpljiv..30.5. ingra u blokadi nakon 10sec. trgovanja. završna cijena na najmanje 18kn… opet će igrati najbrži prst [thumbsup]
[/quote]

misliš da će trajat 10 sekundi? ja mislim da će+ blokada puknit odma u 10.00 [proud]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Čestitke svima koji su izdržali unutra i koji su konačno u plusu.

Medjutim ovo je sramota da informacije o novom poslu čovjek nadje ne na korporativnoj stranici Ingre i ZSE nego na nekoj lijevoj stranici u vijesti od 15 riječi. ZSE stvarno djeluje kao Wall Street do 2000. godine kad su morali uvesti zabranu insajderskog trejdanja, jer su veliki brali vrhnje i šišali male…

Tko zna, mozda jednog dana i mi dobimo zabranu insajderskog trejdanja 🙂

Ma uopće se neću s tim zamarati,tko je ušao jer je imao informaciju,a tko nije.nek se sekiraju oni koji su izašli,ovaj puta želim u potpunosti uživati jer dugo ,dugo se čeako ovaj dan. sad je jedino pitanje,koja će biti prva cijena na kojoj će se moći dokupiti, možda 17-18kn. iskreno mislim da ponedjeljak najmanje +25%. joj kako sam nestrpljiv [lol]

idući tjedan će bit bolje...

gismund
ko žuri vrat lomi, zato bez žurbe . po meni ovaj scenarij koji se odigrava i koji sam priželjkivao je puno efikasniji.ovo je tempo kojim treba ići uz male pauze, doći na 20 do 2Q a onda mogu blokade. moje želje iz prošlog posta su ipak snovi. za mene kraj godine na 40 super uspjeh.svaka blokada zadnjih dvije god koja se desila na ingri nije dobro završila a pokazala se i na dosta dionica na ovoj burzi. pratio sam najbrži prst zadnjih mjeseci na raznim dionicama u jednom čak i sudjelovao, na kraju uvijek pušiona uz neizbježnu korekciju. ukoliko dođe do blokade prije 17, korekcija neizbježna. ja je još ne želim. pa ti dođe što ćeš prije ono sporije. tiha voda brege valja , puno efikasnije a to se upravo dešava.

klisko kako misliš ako dođe do blokade prije 17??
Pa ja neznam,ja bih bio iznenađen ako ne dođe. 3godine se čeka objava nekog večeg posla na ingri i ti sad misliš da će ponedjeljak proči bez blokade??
Evo pitat ću te samo ovo,dali bi ti prodao za 16kn što je već blokada,ako znaš da je dobiven ovaj veliki posao’?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ajmo drukeri gdje ste sad? Ne valja ingra ništ, ide to na 1 kunu, ajmo, pišite malo, što ste utihnuli?
Ne samo da ste drukeri, nego ste drukeri bez obraza……..

odma prva transakcija će bit blokada,vjeroatno će nekad prije otvaranja objavit na zse podatke o poslu

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

New Report

Close