INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

11.56 povijesni minimum INGR-R-A

…a tribala bi bar ić na 20kn

Najbitnije je da nam se sada priključe tehničari i da zajedno s njima odemo gore još par kuna. Nadam se jačoj potpori u kupnji baš ove skupine burzovnih sudionika koji bi sa nekim tko bi trebao nastaviti jače kupovati i koji je pokrenuo ovaj rast mogli pokrenuti jaču i kvlitetniju likvidnost s osjetnim rastom cijene.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Točno Flyer. Kad je Igor to potpisao- uz Ugovor stoji pozamašni AVANS- koji je odmah / već prije ! /
obznanio bankarima koji ga kreditiraju.

Vijesti su se pročule unutar bankarsko-financijsko- brokerskog lobia- i BANDA je počela NAGLO KUPOVATI
DIONICE INGRE- . Kupnja traje već više od desetak dana- od kad eminentni krugovi znaju
o čemu se radi ! Pridružili su se i ostali investitori iako ne znaju što je u pitanju.

Samo riječ B A N D A …je točan odgovor na stanje na ZAGREBAČKOJ BURZI- PONAŠANJU
BANKARA I BROKERA ….

Hanfa se bavi s MOL-om i nema vremena vidjeti CIRKUSE koje izvodi bankarsko-brokerski
LOBI – sve odreda spremni za sankcije..jer su temeljem INFO-INSAJD indormacije
POKUPOVALI DIONICE P R I J E objave razloga i prije javne objave podatka o pokriću
dijela dugovanja Ingre temeljem pristiglog prihoda iz inozemstva…

I prestanite mi pojedinci slati poruke jer ću Vas poslati u ono mjesto….

Predugo sam ovdje , gdje već i slijepac vidi pljačku temeljem bankarskih akcija i transakcija
na burzi – a na osnovu INSAJD informacija koje se tobože o t k r i v a j u u medijima, a zapravo
dolaze iz BANAKA – pa se prelijevaju na shodne brokere i društva širom lijepe naše koje
kupuju / prodaju na burzi.

p.s. Imam pravo na demokratsko mišljenje u ovoj lopovskoj državi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Evo o čemu je riječ:

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=9240

Tako sam nestrpljiv..30.5. ingra u blokadi nakon 10sec. trgovanja. završna cijena na najmanje 18kn… opet će igrati najbrži prst [thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...


Evo o čemu je riječ:

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=9240

Auuuuuuuuuuuuuuuu [thumbsup]
Ovo je prekretnica u poslovanju Ingre, od sada na dalje kreće jak oporavak Ingre kao firme, a pogotovo dionice s ovih smiješnih razina cijene.

Jesmo li idući tjedan na 20 kn? Zašto da ne, prodaja je totalno razvaljena – u zadnja 2 dana poskdano je s prodaje 450.000 dionica uz ogromnih 6 milijuna kuna prometa!

Napisao sam pred desetak dana da će Ingra biti hit dionica, i bit će! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

E, a zašto raste? Zašto? Sad znamo zašto!
Istina, pojedinci su znali i ranije, kao i obično! [smiley]

Bravo za Ingru.Slijedeći tjedan napadamo 20kn.Pozdrav.

I nemojte misliti da je ovo neka osobita vijest. Rusi nas tek čekaju, a Ingra je u potrazi za stručnjacima raznih profila. Zašto?

pratim ingru od 2009. intezivno cijelu 2010. od 40kn do danas je bio maratonski pad. moja intrinzična procjena je bila odluka za ulazak početkom godine i svoj očekivani tajming target znam , ako se desi prije ok. na ingri je bilo svega i teško je očekivati da svega još neće biti, pa sam još suzdržan. sjećam se 2009. kad je u tri mjeseca doživjela 100% rast i 100% pad. ipak je s rajskih cijena prošla čistilište i survala se u pakao, sad treba proći ponovno obrnuti proces.sad ulazimo u čistilište, istina ne maratonski već sprinterski, i tu očekujem još niskih udaraca, vidjet ćete. to me ne brine jer moj target je ionako na nekoj rajskoj plaži.


Evo o čemu je riječ:

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=9240

evo malo opsirnije o istoj temi

Ingra pregovara o gradnji vojne bolnice u Alžiru Delegacije Ingre prošli tjedan je boravila u Alžiru gdje su vođeni završni pregovori o izgradnji vojne bolnice Al Nadja, a vrijednost tog projekta u slučaju realizacije iznosila bi 70 milijuna eura

Vaš link

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

TO JE TO!
pozitivna blokada u ponedjeljak!

Čestitke svim dioničarima Ingre! [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close