INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gledajte, u sda je proknjizena dokapitalizacija koja je bila jedan od razloga zasto se i ide na prvu kotaciju. Sada su u vlasnickoj strukturi mirovinski fondovi ako je i ostalih 2500 upisano a pise da je 10,000 upisano. Kako mogu mirovinci imati INGRA a da nije na 1. kotaciji?? Po zdravoj logici trebala bi ici sutra-prekosutra; najkasnije u pon-uto. Zar ne??

Trebalo bi kolega, no vidim da je tržište ‘protiv’ toga.

Meni je rečeno u tjednu od 24.9.2007. I kotacija.

Kak za mirovince ne znam, možda će do tada dionice biti na skrbi?


Što se dogodila da je INGRA tako pala?[smiley8]

Kolega nije uopće pala!

Upravo sam provjerio na SDA , sjele dokapitalizacijske !

+ 10 K od upisa .

ŽIVJELE DOKAPITALIZACIJE !

Je, slazem se da bi mogli na neku foru to malo produziti da im dionicari ne mijenjaju dionicu za THT.
A sad, bumo vidjeli, mislim da je stvar na Ingri i da imaju zeleno svjetlo od sutra pa cemo vidjeti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Je, slazem se da bi mogli na neku foru to malo produziti da im dionicari ne mijenjaju dionicu za THT. A sad, bumo vidjeli, mislim da je stvar na Ingri i da imaju zeleno svjetlo od sutra pa cemo vidjeti.

Slažem se.

Bolje da se lansira kasnije .

Uzlet bu strašniji !

a šta se svi zamarate kupnjom mirovinaca. valjda oni znaju šti smiju kupovat.

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Povećan temeljni kapital Ingre

ZAGREB, 12. rujna 2007. (Hina) –
U sustavu Središnje Depozitarne Agencije danas je upisano povećanje temeljnog kapitala Ingre, provedeno izdavanjem dionica javnom ponudom te uplatom sredstava iz rezervi društva, objavljeno je danas na Zagrebačkoj burzi.
Odluka o povećanju temeljnog kapitala donesena je na Glavnoj skupštini Ingre krajem lipnja ove godine.
Iz sredstava rezervi Ingre temeljni je kapital povećan za 20 milijuna kuna i time je njegov iznos povećan na ukupno 80 milijuna kuna.
Izdavanjem 10.000 novih redovnih dionica kapital je pak povećan s iznosa od 80 milijuna kuna, za 20 milijuna kuna, tako da ukupni temeljni kapital Ingre nakon povećanja iznosi 100 milijuna kuna te je podijeljen na 50.000 redovnih dionica oznake INGR-R-A bez nominalnog iznosa.

Tehnika također iskoristila dokapitalizaciju!!
Kupila 700 dionica!
Dobra prilika za zaraditi , a sad u zajedničke poslove!

A vidi free float, ostao gotovo isti.[smiley2]

Međutim ovaj rba skrbnički ima podosta više nego na što je imao pravo prije dokapitalizacije.[smiley2]

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.827 11,65 Osnovni račun
2. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
3. TEHNIKA D.D. 3.753 7,51 Osnovni račun
4. LUDVIGER JASNA 3.323 6,65 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.219 6,44 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.405 2,81 Skrb. račun
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
8. REŽEK DANIJEL 1.293 2,59 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.268 2,54 Skrb. račun
Ukupno: 56,89

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Može li netko nabaciti multiple nakon ove odlične vijesti?

koji je omjer bio za dokap?
kaj nije bilo na 6 kom jedna nova?
vidim da je Tehnika na 3000 piknula 700 kom što je odnos 0,2 ili 5/1

Heaven or Las Vegas

New Report

Close