INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cca 129 000 do 20 kn

pepe7

Do 22 ima oko 131740 kom (oko 2.110.000 kuna)

http://en.wikipedia.org/wiki/Pump_and_dump

učite [smiley]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


ja ne razumijem ove kokošare što prodaju s par lipa zarade, kad je očito da postoji jak kupac koji kupuje u velikim količinama i da će cijena rasti i dalje! zašto prodajete Ingru za ovu siću? ZAŠTO?

Recite mi što su za vas kokošari??

recimo prodao sam ne planirano atpl (50kom).jer sam vidio da brodari ne mrdaju,i uzeo ingru. još malo i mogu uzeti 60kom natrag. i učinit ću to jer ne želim biti izložen previše u jednoj dionici.
Možda će ingra rasti i dalje,i više od brodara i možda sam mogao uzeti 70kom, al eto mene 10kom veseli… Mnogi su ovdje ušli, na 30-40-50kuna. da je ingra tada došla na 70kuna više vjerovatno nebi bili u ingri,al eto ostali su zarobljeni i sada izigravaju hrabre,koji su vjerni ingri.a čim budu u plusu napustit će dionicu..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


http://en.wikipedia.org/wiki/Pump_and_dump

učite [smiley]


koji si nick prije koristio??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Dočim je silni optimizam na forumu, vidim da je šišanje posrijedi, ja sam zasad vani….. Idem malo do IGH vidjet sta ima… Sretno


ja ne razumijem ove kokošare što prodaju s par lipa zarade, kad je očito da postoji jak kupac koji kupuje u velikim količinama i da će cijena rasti i dalje! zašto prodajete Ingru za ovu siću? ZAŠTO?

A što te briga za njih? Misliš da bi bez njih cijena odmah bila 20 kn? Pa ljudi prodaju jer su u plusu s onim kupljenim 11-13 kn. Boli te briga što je njima i ovo dovoljna zarada.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Loris, tvoje je ludilo nastupilo naglo ili je to ipak bio dugotrajan proces?

Ja sam helikopter.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo proradio investor, sad ćemo ponovo na 14,45 i dalje.

neće uvijek biti ovako.

Dobar ti je ovo štos loris imaš 80 od mene!

marcello


koliko cca. komada ima do 20 kn?

13.545.200 dionica + novih cca 9.000.000 kroz dokap ili ukupno 23.545.200 dionica cirka [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

jer ima netko problema sa zadavanjem zahtijeva na PBZ INVESTORU??
ne mogu kupiti ni prodati

New Report

Close