INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zna li netko koji je to ruski fond počeo sa kupnjom preko burze? [smiley]

Ako znaš da kupuje ruski fond, onda znaš i koji je pa nam reci.

Ma kakav fond, to je sve sirotinja koja misli zaradit 100% u pet dana.
Bilo bi li lijepo da odemo na 14-14.5 sutra.

Tko piše te tekstove u poslovnom?
Znači da smo pali na 1kn a drugi dan rasli na 1.5 tekst bi glasio "ingra rasla 50%, zašto uopće ulagači kupuju tu dionicu?"
Ali dobro brukaju sami sebe.



Zna li netko koji je to ruski fond počeo sa kupnjom preko burze? [smiley]

Ako znaš da kupuje ruski fond, onda znaš i koji je pa nam reci.
[/quote]
na ingri me ništa više ne može iznenadit sve je moguče

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

ima li promjena u top 10?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



U razgovoru za http://www.banka.hr Perić je u četvrtak izrazio optimizam u pogledu budućnosti Ingre i potvrdio da se restrukturiranje s ciljem oporavka tvrtke odvija prema planu, te da se može reći da je već došlo u zrelu fazu realizacije.

Vaš link

ODLIČNO!
a pogledajte ovaj dio:
"Radimo punom parom na mnogim područjima – financijskom restrukturiranju, redefiniranju strategije i internoj reorganizaciji, a tražimo i kadrovska pojačanja u svim segmentima», kazao je Perić, no nije precizirao koje profile stručnjaka traže. Na zamolbu da komentira pojačan interes investitor za Ingrinu dionicu, Perić je kazao kako se čini «da su neke informacije ipak pale na plodno tlo».

…….

Kad je riječ o rezultatima za drugo ovogodišnje tromjesečje, na njih će utjecati 25 milijuna kuna prihoda od prodaje stambeno-poslovnih prostora u Dvorima Lapad i na zagrebačkom Srebrnjaku.

Tijekom drugog tromjesečja 2011. očekuje se i primopredaja HE Lešće na kojoj su završeni svi radovi i puštena je u probni pogon.

sutra prolazimo kroz 14 kn kao nož kroz maslac [cool] [thumbsup]
[/quote]

stvarno ide na bolje, II kvartal bit će pozitiva, a sudeći po perićevim izjavama izgleda da bi uskoro mogla i objava novog posla [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

ODEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE::::::::::::::………………..Da nije malo previše? [lol]

neće uvijek biti ovako.

ovo se zove ZRELI RAST (bez blokada) znači da se mudro podiže vrijednost dionice kako nebi bilo euforije [cool]

pogledajte nalog koji je došao na kupnju par sekundi prije 10 sati na 14,02 kn!!!! [shocked] [thumbsup] [thumbsup]

Sad sam uvjeren da će Ingra još rasti jer su pred nama izuzetno dobre vijesti, naravno za strpljive, a ne kokošare koji idu na 10 lipa zarade [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

u 10 minuta miliun kuna prometa , to još dugo nije viđeno na ZSE na jednoj dionici

Da ne moramo nahraniti gladne burekdžije već bi i 15 kn palo. No doći će i to na red…polako…

neće uvijek biti ovako.

kako je krenulo, u ponedjeljak ide napad na 15 kn, a nakon toga ravno na barijeru svih barijera – 20 kn! [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Ovdje ste svi optimisti i to je super, ali tko onda toliko prodaje kada svi čekate 30 ili više Kuna ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close