INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobro je rekao jedan kolega neki dan: INGRA ĆE BITI HIT DIONICA OVOG LJETA! [thumbsup]

ne da će biti nego već je…a to je velika razlika..idemo…rušimo 14..


Evo vratio sam se, ali netko me opasno preskače ?

bravo loris :))

pripremite peneze kolege, sutra imamo završni proboj na 14 kn, a onda je samo nebo granica jer ask se nakon proboja neće tako brzo oporaviti [thumbsup]

ps. za one koji čekaju da netko krene čistiti branu na 14 kn – to će veliki odraditi u par minuta, pa će rijetki imati sreće uloviti nešto

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


Loris jesmo li završili sa tobom da idemo dalje ili još imaš municije???

All out [sealed]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

prešli smo 160.000 trgovanih dionica, prosjek 13,71 kn [cool]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen



Loris jesmo li završili sa tobom da idemo dalje ili još imaš municije???

All out [sealed]
[/quote]

vidimo se opet na 17 kn

14 kn je vrijednost gdje će se skinuti najveća količina jer predstavja support po TA. nakon što pokupe sve što imaju tehničari krećemo ………




Loris jesmo li završili sa tobom da idemo dalje ili još imaš municije???

All out [sealed]
[/quote]

vidimo se opet na 17 kn
[/quote]

OK

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

U razgovoru za http://www.banka.hr Perić je u četvrtak izrazio optimizam u pogledu budućnosti Ingre i potvrdio da se restrukturiranje s ciljem oporavka tvrtke odvija prema planu, te da se može reći da je već došlo u zrelu fazu realizacije.

Vaš link


U razgovoru za http://www.banka.hr Perić je u četvrtak izrazio optimizam u pogledu budućnosti Ingre i potvrdio da se restrukturiranje s ciljem oporavka tvrtke odvija prema planu, te da se može reći da je već došlo u zrelu fazu realizacije.

Vaš link

ODLIČNO!
a pogledajte ovaj dio:
"Radimo punom parom na mnogim područjima – financijskom restrukturiranju, redefiniranju strategije i internoj reorganizaciji, a tražimo i kadrovska pojačanja u svim segmentima», kazao je Perić, no nije precizirao koje profile stručnjaka traže. Na zamolbu da komentira pojačan interes investitor za Ingrinu dionicu, Perić je kazao kako se čini «da su neke informacije ipak pale na plodno tlo».

…….

Kad je riječ o rezultatima za drugo ovogodišnje tromjesečje, na njih će utjecati 25 milijuna kuna prihoda od prodaje stambeno-poslovnih prostora u Dvorima Lapad i na zagrebačkom Srebrnjaku.

Tijekom drugog tromjesečja 2011. očekuje se i primopredaja HE Lešće na kojoj su završeni svi radovi i puštena je u probni pogon.

sutra prolazimo kroz 14 kn kao nož kroz maslac [cool] [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Korekcije nema niti na vidiku za ovu dionicu [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

biti će korekcije ali fingirane da se počisti što više burekđija. sada kad je loris kao glavni i najači špekulant na ingri konačno sve prodao više nema velikog otpora za rast preko 20 kn.

New Report

Close