INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa ovo je prekrasno rastemo već 10 dana zaredom, već sam se uplašio da će rast kreniti tek nakon objave ugovora ali ovako čemo brzo na 18-20 pa objava ugovora i onda naravno ulazak fondova na 22 kune a onda je nebo granica!!

Strpljen-spašen


Da prekrasno je gldeati ovaj rast i sad bi trebala možda korekcija .
Pa ljudi moji padali smo tri godine zaredom,
sad treba da rastemo tri godine,
ovo je tek zaokret trenda..
ps:pogledati dugoročnu tehničku sliku
SMA 200 se lagano počeo okretati…to je bitno

ovdje će tek uslijediti pravi rast i zarada
naravno, ne za kokošare koji uzimaju par lipa i predaju dionice u ruke ozbiljnim igračima

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Po nekoj logici razvoja događaja sutra bi prosječna cijena trgovanja trebala biti 14 kuna. Tako kaže TA-TA! [proud]



@klisko

ako iza ovog rasta stoji dobijanje novog posla, onda ove razine cijene vjerojatno više nikada nećemo gledati, a svi koji sad prodaju kupovat će ponovo puno skuplje. Što se margina tiče, onaj koji na ovaj način kupuje sigurno ne uzima margin, meni sve miriši na neki fond koji se krca

čuj ne želim nagađati, ja sam očekivao fondove tek na 20. još smo u mulju a TA ode puno ne koristi.
ako su fondovi sad krenuli bit ćemo brzo na konju, a ako netko drugi igra igru mogli bi završiti i na magarcu, a magarca je puno teže jašiti, pa opet može biti svega.ja ću počet mirnije spavat u 17 a lijepo sanjat u 20.



@klisko

ako iza ovog rasta stoji dobijanje novog posla, onda ove razine cijene vjerojatno više nikada nećemo gledati, a svi koji sad prodaju kupovat će ponovo puno skuplje. Što se margina tiče, onaj koji na ovaj način kupuje sigurno ne uzima margin, meni sve miriši na neki fond koji se krca

vidim da nitko nema pojma zašto raste ?

uzeli su brake na vlds i malo ovdje se preselili pa glume fond.

fondovski brokeri su puno nježniji od ovoga kvazi fonda koji drma naizmjenično vlds/ingr.

P.S. evo ja sam vam zadnji na asku s zadnjim dionicama, skinite mene i krenite dalje .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Što je uopće bitno zašto raste zašto je padalo za babino brašno
zato će i rasti ovo još nije ništa kada krene biti će zašto raste zašto raste
e pa zato kolega

Tko će vas sitne ribe uopće pitat kada se podupla cijena moći ćete samo kukat

Zašto zašto zašto…..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


ovdje će tek uslijediti pravi rast i zarada
naravno, ne za kokošare koji uzimaju par lipa i predaju dionice u ruke ozbiljnim igračima

Tko bi se nadao da će INGRA nastaviti ovakvu pozitivnu seriju….

Neformalno, drugi tjedan bi tek mogao bit pozitivno uzbudljiv za INGRAše…

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



ovdje će tek uslijediti pravi rast i zarada
naravno, ne za kokošare koji uzimaju par lipa i predaju dionice u ruke ozbiljnim igračima

Tko bi se nadao da će INGRA nastaviti ovakvu pozitivnu seriju….

Neformalno, drugi tjedan bi tek mogao bit pozitivno uzbudljiv za INGRAše…

[thumbsup]
[/quote]

ajde nemoj biti šutljiv 🙂

DATA u pravu si. Šta male dioničare brine zašto…zašto (osim bureka s mesom/sirom eventualno). Tu su veliki koji diktiraju tempo a oni sigurno znaju "zašto" [thumbsup] Kod ove dionice se može i pretpostaviti tko je u pitanju…..
Imam nešto sitno ove dionice…..pa čekam da postane krupno!

marcello

Zašto nisam na 11,50 kupio, zašto nisam na 12,50 kupio, zašto nisam na 13,50 kupio, zašto razmišljam da li će probiti 14 ……………………
Zašto, zašto, sam prerano prodao, pitaju se trejderi? A TA-TA kaže, prosječno ću Vam uzeti 30 lipica, a Vi se i dalje pitajte zašto? zašto? [wink]




@klisko

ako iza ovog rasta stoji dobijanje novog posla, onda ove razine cijene vjerojatno više nikada nećemo gledati, a svi koji sad prodaju kupovat će ponovo puno skuplje. Što se margina tiče, onaj koji na ovaj način kupuje sigurno ne uzima margin, meni sve miriši na neki fond koji se krca

vidim da nitko nema pojma zašto raste ?

uzeli su brake na vlds i malo ovdje se preselili pa glume fond.

fondovski brokeri su puno nježniji od ovoga kvazi fonda koji drma naizmjenično vlds/ingr.

P.S. evo ja sam vam zadnji na asku s zadnjim dionicama, skinite mene i krenite dalje .
[/quote]

Loris jesmo li završili sa tobom da idemo dalje ili još imaš municije???

na prodaji samo 212.000 komada, ne pamtim kad je bila ovako mala količina
ako veliki odluče, moglo bi pred kraj dana jedno žestoko čišćenje na 14 kn, a ona će ask drastično opasti na 160-170.000 komada …
a što sutra kad kupnja nastavi jurišati, a veća prodaja tek na 20 kn? [wink]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

New Report

Close