INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Evo vratio sam se, ali netko me opasno preskače ?

Loris kupio, sve stalo, sada se čeka da Loris ponovo proda i onda idemo dalje.

[/quote]

Vidim da se dobro razrjedio ovaj na 14 Kuna ili onaj s 77.000 dionica ?
Prosjek je 13,66 i mislim da je to to !

Opet ja izašao, pre brutalna igra je ovo za mene, više volim nježnu trgovinu .
[/quote]

Gospodine Čoris Vi morate pogledati u gledalicu da vidite imate li ili nemate INGR-u.

bit će bolje................



@loris

prvo ga je prepolovio na 30.000 kom i cijenu 13.60 kn i to mu je pokupito u minuti, a drugi dio je stavio na 14,00 s 47.708 kom, ali kad je došlo blizu i to je prepolvio pa je sad 23.854 na 14,50

Pa bio bi lud ako vidi da cijena raste da proda po 13,60 ako vidi da može po 14,00 il po 14,50

na 50000kom to je 50000kuna

idući tjedan će bit bolje...


Hehe,nikako preko 14,zanimljiva igra!

tako treba, da se svim "lorisima" koji su danas "zaradili" svojih burekaških 15 lipa po dionici poberu sve dionice Ingre, a onda će u par sekundi biti razvaljen i ovaj na 14 kn i krećemo prema 20 kn!

ljudi moji, zar ne vidite da je u 2 sata trgovanja s prodaje poskidano 140.000 dionica za oko 2 milijuna kuna, zar mislite da to mali kupuju, heeeej!!!?!?? [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Pa ovo je prekrasno rastemo već 10 dana zaredom, već sam se uplašio da će rast kreniti tek nakon objave ugovora ali ovako čemo brzo na 18-20 pa objava ugovora i onda naravno ulazak fondova na 22 kune a onda je nebo granica!!

Strpljen-spašen

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

2 milje prometa do sada auuuuu [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

hoće se danas pojavit brojka 14 kod najviše cijene? za sada je 13.99 🙂


hoće se danas pojavit brojka 14 kod najviše cijene? za sada je 13.99 🙂

za to treba još milion -dva prometa. možda previše za danas. al i ne treba žuriti.

idući tjedan će bit bolje...

Zanimljivo kako lipe mogu značiti "nešto" u životu…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

ajde burekari, brzo prodajte, ide to na 1 kn [lol]
pa zar ne vidite da već par dana ulaze veliki igrači, zar vam je tako teško maknuti se s prodaje pa debelo zaraditi za mjesec dana, zar vam je burek ulagački maximum ?!?? [yawn]

čini mi se da će kroz narednih mjesec dana biti ponavljanje povijesti, tj. svi oni koji su ovih prošlih cca. mjesec dana dobili jedinicu imat će priliku za ispravak.

btw. šta mislite koliko je novih margina zadnjih dana ušlo ponovno u ingru!?

30-desetak lipica prosječna. Program i dalje " melje"! Lijepo sam Vam juče napisao, zašto ne kupujete po 13,45 a na 14 će te se "otimati". Za par dana bit će jeftino i po 20. Čudan neki narod ovi ulagači!
[smiley]

@klisko
ako iza ovog rasta stoji dobijanje novog posla, onda ove razine cijene vjerojatno više nikada nećemo gledati, a svi koji sad prodaju kupovat će ponovo puno skuplje. Što se margina tiče, onaj koji na ovaj način kupuje sigurno ne uzima margin, meni sve miriši na neki fond koji se krca

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close