INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Već sam prije 7 dana pisao da je 14 pravi test i nisam mogao znati da će fond uletjeti, ali danas je pravi test, test na 14 odnosno iznad 14 .

Pa dobro loris jesi li ponovo kupio ili nisi.


Već sam prije 7 dana pisao da je 14 pravi test i nisam mogao znati da će fond uletjeti, ali danas je pravi test, test na 14 odnosno iznad 14 .

nije ti to fond,nego to je neka osoba koja ima inside info

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

ja sam napustio ovo društvo…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Hehee, koja igra… [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ovo kupuje ili neki fond ili neki žestoki insajder, nema šanse da ovo mali rade [cool]

opa, pobježe stoperskih 25.000 komada s prodaje na 14 kn, vidi da je vrag odnio šalu [lol]


ovo kupuje ili neki fond ili neki žestoki insajder, nema šanse da ovo mali rade [cool]

opa, pobježe stoperskih 25.000 komada s prodaje na 14 kn, vidi da je vrag odnio šalu [lol]


Bez minimalno 60 kuna mislim da veći neće prodavati .


Evo vratio sam se, ali netko me opasno preskače ?

Ne čekaš više na 7kn,
kako sad to odjedno vrijedi,
ne veselim se takvim investitorima
bolje da se nisi vratio


Evo vratio sam se, ali netko me opasno preskače ?

Loris kupio, sve stalo, sada se čeka da Loris ponovo proda i onda idemo dalje.

bit će bolje................

Ovu igru vodi iskusan igrač što se vidi iz priloženog. Mislim da je ovaj put šišanje onih na prodaji, koji će shvatiti da su ošišani tek nakon par dana.



Evo vratio sam se, ali netko me opasno preskače ?

Loris kupio, sve stalo, sada se čeka da Loris ponovo proda i onda idemo dalje.

[/quote]

Vidim da se dobro razrjedio ovaj na 14 Kuna ili onaj s 77.000 dionica ?
Prosjek je 13,66 i mislim da je to to !

Opet ja izašao, pre brutalna igra je ovo za mene, više volim nježnu trgovinu .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@loris
prvo ga je prepolovio na 30.000 kom i cijenu 13.60 kn i to mu je pokupito u minuti, a drugi dio je stavio na 14,00 s 47.708 kom, ali kad je došlo blizu i to je prepolvio pa je sad 23.854 na 14,50

Hehe,nikako preko 14,zanimljiva igra!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

New Report

Close