INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam jos svama ako nekog interesira
i sada sam u finom plusu…
javim kada prodam
Lp

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Bravo Ingra.

Treba vidjeti koliko još ima ammo u skladištu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ask pao sa 300.000 kom dionica na 214.000
bježi se s aska,
samo da ovi stoperi padnu

kupnja sve jača i jača

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ask pao sa 300.000 kom dionica na 214.000
bježi se s aska,
samo da ovi stoperi padnu

Divota.. Slažem se, jedva čekam da ovog na 14 netko opali po gubici hahaha… Iako pretpostavljam da ga broker već naveliko zove da ga pita da li da opet makne iza blokade..


ask pao sa 300.000 kom dionica na 214.000
bježi se s aska,
samo da ovi stoperi padnu

Ma ne bježe, nego su pometeni! Već je preko 105.000 dionica poskidano s prodaje [proud]
Sad me nitko ne može uvjeriti da kroz koji dan neće doći info o nekom dobivenom poslu, nitko ne kupuje ovako ogromne količine iz zabave [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Mislim da se radi selidba iz DDJH u INGRU?

neće uvijek biti ovako.

Ma to je loris, shvatio je da ingra ide gore pa se požurio ukrcati na vijeme.

Molim buregdžije da izađu što prije ,sad im je izvrsna šansa.

kad pukne zadnja brana na 14 kn, više neće biti prepreka rastu, tko zna, možda ode ravno prema 20 kn? [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

idemo kreče drugi krug

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Već sam prije 7 dana pisao da je 14 pravi test i nisam mogao znati da će fond uletjeti, ali danas je pravi test, test na 14 odnosno iznad 14 .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close