INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E moj loris ti vec pricas o drugom zidu na 14, a ni ovaj na 12 jos nije probijen. Ili mislis da je ovo danas gotova prica i da se cijena sutra nece vratiti ispod 12kn? A sto na 12,50 i 13kn ne postoje zidovi?

Sad si sam priznao da si danas bio najveca potpora dizanju cijene iznad 12 ali sto ce biti sutra kada vise nebude bilo municije ili kada promijenis misljenje jer vec si nam vise puta dokazao da nemas cvrst stav?

Kako ne , ima on vrlo čvrst stav da piše u svoju korist ovisno o tome da li trenutno ima ili nema dionice. Mada, ovaj put pozdravljam njegove poteze jer mi idu u prilog. Na 11.10-11.30 sam udvostručio broj dionica i bitno snizio prosjek.

prije bih rekao da loris sada prodaje. ušao ja na 11 i sada izlazi na 12. alo hanfa ima li koga


raster@
Kolega raster a jeste li se zapitali tko je pogurao cijenu na tu razinu da se aktiviraju margini, i tko je onda te iste dionice kupio od "marginaša"? Možda sama od sebe ili možda neke loše vijesti? Ne zaboravi da je taj dan Ingragradnja odnosno onaj tko stoji iza nje prodao oko 13 tisuća. Baš bih volio vidjeti taj nalog po koliko su ih prodali. Sve Vas gleda Big Brother, sve vidi i sve zna, mala je zemlja Hrvatska (odnosno plitak je ZSE). [yawn]

vjerojatno je tu negdje ali za sada rastemo …gdje je stop vidjet ćemo..za sada je dobro..pozdrav dioničarima…ja sam prvi danas pogurao na 11.85

Kinezi to rješavaju na najjednostavniji način. Možda i kod nas uskoro Hanfa "razvali" koju "mrežu" jer postaje sve očitija bahatost pojedinaca. Jeste li se upitali gde su nestali "pljuvači" danas, očito da im rast odgovara za sada. Neki dan su se dobro "omastili" na marginašima.
http://www.islambosna.ba/vijesti/vijesti-svijet/8883-pogubljen-kineski-broker-osuen-za-pronevjeru

Dali netko zna otprilike koliko ima dionica na prodaji do 22 kn.

Sad kad gledam s distance, a obzirom na količine koje su prolazile u tih par dana jakog pada (od 09.05.-12.05. preko 450.000 dionica!!!!) te minimalne promjene u top 10, i ja sam uvjeren da su te velike količine prodavali upravo marginaši! Ne kooperanti, ne top 10, baš marginaši!

Naravno, nisam toliko naivan da vjerujem da je Ingrina dionica pala sama od sebe i aktivirala margin callove, dapače, uvjeren sam da su u tome imali prste maheri koji su je namjerno zatukli nebulozno nisko i onda marginašima pobrali najveći broj dionica… to je sve zapisano u knigama naloga i SKDD-u, pa se nadam da će neko napokon dobiti po prstima jer ako se HANFA imala snage obračunati s jednim MOL-om, valjda će se i s domaćim manipulatorima! [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

za superhika9

cca 208 000 ili ti 3 milje kn

pepe7

Ista stvar je napravljena najmanje 3 puta u zadnju godinu dana. I svaki puta sve bahatije i uočljivije, iz razloga što sankcija nije bilo pa im to "daje krila".

apropos afrike odnosno libije evo novi razvoj situacije ne baš povoljan za naše firme

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Hrvatska/Hrvatska-izbacuje-Gadafijevog-diplomata-zbog-novinskog-intervjua

Vlada RH, očito, zaboravlja da velik broj hrvatskih tvrtki ima ugovore s Libijom i da je mnogo hrvatskih radnika radilo u Libiji«, kazao je u tom intervjuu.
Sugerirao je, također, da Gadafi Hrvatsku više ne smatra prijateljskom zemljom . Odgovarajući na pitanje novinara o ponašanju bivšega predsjednika Stjepana Mesića, koji je propitivao potporu intervenciji u Libiji, Naas je odgovorio da je Mesić,;za razliku od drugih, ostao dosljedan i ostao prijatelj&

Postanite Eu-robovi


Ista stvar je napravljena najmanje 3 puta u zadnju godinu dana. I svaki puta sve bahatije i uočljivije, iz razloga što sankcija nije bilo pa im to "daje krila".

Mora svima biti jasno HANFA i SAMODOL su samo podobni klimavci koji služe uz jako visoke plaće i da tu nema pomoći od njih za malog ulagača

vidi li netko gdje je onaj veliki nalog od cca 70.000 komada koji već duže stišće cijenu prema dolje? koliko se sjećam, prije je bio na 14 kn, a poslije mislim da je netko rekao da se spustio na 13 kn… po svemu sudeći, bez ozbiljne namjere da proda!
nadam se da ga neće micati ni sad kad cijena ide prema gore jer bi to bila jasna potvrda da mu je jedina uloga bila srušiti cijenu, a kako je Ingra pod nadzorom HANFE mogao bi i on dobiti po prstima!!!

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

@rassim je iznad osmodnevnog sad je bitno da ne padne ispod njega.

btw. nemam ingru nitu je kanim kupovat idem na godišnji a ona baš i nije za ostavljanje bez kontrole kad nažalost naša burza ne poznaje (nema) stop loss.

New Report

Close