INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@fffffff cime to mozes jamciti??

najlakse je dat jedan za druk, ajde frajercine, dajte mi odgovorite na pitanje radje.

Primjećujem kod pojedinaca istinitost jedne legendarne izjave: "Više boli rast kada nisi u dionici, nego gubitak kada si unutra!" Treba čekati potvrdu trenda tamo negdje oko 20 kuna, do tada ni za živu glavu kupovati. Jest da će još više boljeti, ali s vremenom se naučiš na bol.
Ljudi će gledati kako raste i pitati se isto pitanje koje su se pitali i dok je padala. Nema razloga ni za jedno, a nije bilo razloga ni za drugo. Čista psihologija, ljudska pohlepa, dirigirana i vođena od strane Velikog Brata! On sve vidi i sve zna, badava Vam se skrivati iza Nickova, Veliki Brat zna i Vaš identitet, koliko ste "teški" ili koliko ste izloženi i koliko se još namjeravate izložiti. Svi ste razvrstani i sortirani u "police", od velikih do malih. Sad mu se "diže" jer mu se tako hoće!

A evo da ne mislite kako "pametujem" postat ću vam dole u orginalu jednu privatnu poruku koju sam nedavno poslao jednoj "teti" koja me malo kao "propitivala" o mišljenju o budućem kretanju cijene. Prosudite sami da li tu ima istine, ali bez predrasuda i pripisivanja "teorije urote". Ovdje su se fundamenti, FI, TA, vrijednost, nevrijednost i ozbiljna trgovina odavno "rastali s mozgom"!
Poruka je ovako glasila, a i dalje je na snazi:

Ako ne bude oblačno onda će sjati sunce – prognoza je u tom stilu. Ako požele mogu ovo spucati i na 1 kunu. Ovoliko straha i paranoje nema ni u najcrnjim hororima, jer trgovanje i cijena nema veze s mozgom. Neki dan kada je protrgovano preko 200 tisuća komada sukobila su se dva tabora. Jedan je htio spucati cijenu na 10 kuna, a drugi je bio spreman držati iznad 11. Trenutno se ta dva tabora odmjeravaju, u biti prepustili su trgovanje malima. Razrađuje se nova "strategija", iskreno se nadam obratu u idućem tjednu. Ovdje stvarne trgovine vrijednošću ili nevrijednošću dionice odavno uopće nema. Sve je otišlo u sferu psihologije!

bananarama pa burza i je u 95% psihologija.

Sto je s onom Rusijom i Afrikom i Bliskim istokom?
Mozda hoce, mozda nece, jelda?


ako danas ostane iznad osmodnevne EMA ovo bi mogao biti obrat trenda, sad na koliko tko zna.

i, jel ostala iznad osmodnevne EMA?

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

i opet, viđeno po ko zna koji put ingragradnja je prodavala
ovaj put nešto manje, samo 2.369 kom i sada imaju 306.705 kom
i opet, drugih promjena nema


i opet, viđeno po ko zna koji put ingragradnja je prodavala
ovaj put nešto manje, samo 2.369 kom i sada imaju 306.705 kom
i opet, drugih promjena nema

Da nema Ingragradnje cijena Ingre bi davno bila iznad 18 Kuna ili oko virtualne nominale. Ovu sramotu koju Ingragradnja radi samo će im se obiti u glavu, prije ili poslije.

Često na samoj burzi kada treba braniti cijenu dionice ili potencirati rast izgleda mi kao da sam sam ?????

Najveću borbu sam imao na 11,50 ovih dana, danas na 11,80 pa nešto lakše na 11,90, a najlakše je bilo otvoriti 12 i 12. Drugi zid koji treba probiti je 14 !
Netko drugi je ovaj put bio podrška na 11,70 i ovim putem ga pozdravljam jer bez njega bi bio odustao.
Isto tako nakom mog čišćenja do 12 i 12 mnogi su se naknadno pridružili i njih pozdrvljam i podsjećam;

Sa rastom cijene dionice povećava se i broj kupaca iste dionice kao i obostrano obrnuto !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



i opet, viđeno po ko zna koji put ingragradnja je prodavala
ovaj put nešto manje, samo 2.369 kom i sada imaju 306.705 kom
i opet, drugih promjena nema

Da nema Ingragradnje cijena Ingre bi davno bila iznad 18 Kuna ili oko virtualne nominale. Ovu sramotu koju Ingragradnja radi samo će im se obiti u glavu, prije ili poslije.

Često na samoj burzi kada treba braniti cijenu dionice ili potencirati rast izgleda mi kao da sam sam ?????

Najveću borbu sam imao na 11,50 ovih dana, danas na 11,80 pa nešto lakše na 11,90, a najlakše je bilo otvoriti 12 i 12. Drugi zid koji treba probiti je 14 !
Netko drugi je ovaj put bio podrška na 11,70 i ovim putem ga pozdravljam jer bez njega bi bio odustao.
Isto tako nakom mog čišćenja do 12 i 12 mnogi su se naknadno pridružili i njih pozdrvljam i podsjećam;

Sa rastom cijene dionice povećava se i broj kupaca iste dionice kao i obostrano obrnuto !

[/quote]

Pa zar Ingra ne vrijedi 6-7 kn ili kao što ste nedavno rekli 0 kn, a sada se kupuje. ?????

E moj loris ti vec pricas o drugom zidu na 14, a ni ovaj na 12 jos nije probijen. Ili mislis da je ovo danas gotova prica i da se cijena sutra nece vratiti ispod 12kn? A sto na 12,50 i 13kn ne postoje zidovi?

Sad si sam priznao da si danas bio najveca potpora dizanju cijene iznad 12 ali sto ce biti sutra kada vise nebude bilo municije ili kada promijenis misljenje jer vec si nam vise puta dokazao da nemas cvrst stav?


i opet, viđeno po ko zna koji put ingragradnja je prodavala
ovaj put nešto manje, samo 2.369 kom i sada imaju 306.705 kom
i opet, drugih promjena nema

sad sam 99% uvjeren da su prodavali marginaši, tj. njihova banka onaj dan kad je prošlo 200.000 dionica….čini mi se da je i nekoliko kolega tada stradalo, npr. kolega vamius koji je imao 30.000-40.000 komada Ingre, a još je na 15 kn priznao da je digao margin na Ingru, ufff
mislim da su nas ovako nisko zatukli upravo nesretni marginaši, a ne Ingragradnja, neke loše vijesti ili nekakvi urotnici

raster@
Kolega raster a jeste li se zapitali tko je pogurao cijenu na tu razinu da se aktiviraju margini, i tko je onda te iste dionice kupio od "marginaša"? Možda sama od sebe ili možda neke loše vijesti? Ne zaboravi da je taj dan Ingragradnja odnosno onaj tko stoji iza nje prodao oko 13 tisuća. Baš bih volio vidjeti taj nalog po koliko su ih prodali. Sve Vas gleda Big Brother, sve vidi i sve zna, mala je zemlja Hrvatska (odnosno plitak je ZSE). [yawn]

New Report

Close