INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo konjica stigla s jednom dionicom, jednom ali vrijednom

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

6 mjesec ključan za ingru [pray]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


6 mjesec ključan za ingru [pray]

da,ali koje godine??? [angry]




Htjela bih kupiti ingru ali se bojim stečaja, jer firma ima više rashoda nego prihoda zadnje 2 godine, rupe se krpe prijenosom dionica ,a gospodin Igor Op. ne prodaje dionice jer služe kao sredstvo osiguranja na podignute kredite kao i cijela njegova imovina.

Kako da ne. Ići će u stečaj a onda će Opijeve dionice biti osigurač. Heheheheheh. Pa kakav osigurač može biti stotine tisuća bezvrijednih papirića, ako bude stečaj. Nemojte na jadan način navlačiti naivce da vam prodaju. Morate se ugledati na Ingragradnju. Prodajte par tisućica pa navucite druge na prodaju a neka kupuje netko vaš. A onda prodaje taj drugi dok kupuje Ingragradnja i tako u krug, više kupnje nego prodaje.
[/quote]

Iako se u suštini slažem s vama, nikako mi nije jasno kako je došlo do ovoga (poboldanog) paradoksa? [sad]
[/quote]

Nema paradoksa-kupuje se više nego li se prodalo dok se rušila cijena. Kupuju i ono od paničara, burekmajstora koji izlaze sa minus 2%, propalih marginaša i td. Kontaš baa??? [lol]

neće uvijek biti ovako.

Jedno pitanje.
Ima li netko da misli da lovatori koju špekuliraju tržištem neće u dogledno vrijeme napucati ovu visoko šekulativnu dionicu da bi mogli dobro zaraditi tj "okrenuti lovu"?


Jedno pitanje.
Ima li netko da misli da lovatori koju špekuliraju tržištem neće u dogledno vrijeme napucati ovu visoko šekulativnu dionicu da bi mogli dobro zaraditi tj "okrenuti lovu"?

naravno da hoće, vjerojatno vrlo brzo zbog mogućeg završetka pregovora s EU za mjesec dana, a tada će i purani letjeti jer se onda ne pita "pošto dionica?" već se samo dere s prodaje….

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

u lideru od 13.5. papirnato izdanje Opennheim najavljuje 10ak potencijalnih poslova od afrike rusije bliskog istoka
ne znam jeste li postali tu vijest
hvala

Postanite Eu-robovi

treba samo biti strpljiv i nipošto prodavati m..f… po ovim cjenama,
nek plate više pa neka onda špekuliraju koliko hoće
ja svojih 10 iljada kupljne na 11.10-11.30nedam ispod 50kn,pa taman čekao 3 godine..
500 % meni dosta ,a cjena će doći dotle kad tad


u lideru od 13.5. papirnato izdanje Opennheim najavljuje 10ak potencijalnih poslova od afrike rusije bliskog istoka
ne znam jeste li postali tu vijest
hvala

i kupnja je sve jača, a cijena polako raste…slično je i sa THNK!

probijeno 12 kn! svaka čast kolegama koji su jučer ovo prognozirali, a ne one neznalice koje su jučer crtkale TA pad Ingre [bye]

– Pritom fokus više usmjeravamo na poslove na našim tradicijonalnim međunarodnih tržištima Sjev. Afrke, Blskog Istk i Rske Fdrcje. Kao rezltat tga trentcno pstoji desetak aktivnih pnda s rlnim izgledima za ugvranje poslova – kaze I. Oppenheim. strana 15. lider od 13. svibnja

btw nemam dionice ove firme

Postanite Eu-robovi

bilo bi uredu da dođe jedan posao od 50-80 milijuna Eura.
Većinom je Oppenheim pričao u ove tri godine, tra lala, i cijena je padala,
vrijeme je da objave jedan veliki posao!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close