INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a ja se juče ponadao da ćemo dobit još jednu dionicu koja raste barem u kraćem period
kad ono šipak (na žalost na ingri za sad mogu povremeno zaraditi samo hvatači noževa)

ingra kad raste onda to bude par dana + blokada za redom, tako da pomete sve burekđije i da se ne stignu više vratit unutra.to će uskoro doći opet, zato sad treba pobrat što više dionica u rasponu 11,50 -12 kn [cool]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!



a ja se juče ponadao da ćemo dobit još jednu dionicu koja raste barem u kraćem period
kad ono šipak (na žalost na ingri za sad mogu povremeno zaraditi samo hvatači noževa)

ingra kad raste onda to bude par dana + blokada za redom, tako da pomete sve burekđije i da se ne stignu više vratit unutra.to će uskoro doći opet, zato sad treba pobrat što više dionica u rasponu 11,50 -12 kn [cool]
[/quote]

Na zalost, iako sam dionicar, mislim da ce ovo prvo zaroniti ispod 10kn a tek onda slijedi oporavak.


……….. preokret trenda sad se očekuje neprimjetni rast narednih dana ………………

Neprimjetan rast, pa stalno svojoj lijepšoj polovici o tome govorim, ali mi ne vrjeruje [angry]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


kako god sam rekao kupnja stabilna na prosječnoj, preokret trenda sad se očekuje neprimjetni rast narednih dana po par postotaka i eto nas uskoro na realnoj cijeni

neprimjetni rast narednih dana po par postotaka…u kojoj bajci ti živiš ako misliš da je to neprimjetno…



……….. preokret trenda sad se očekuje neprimjetni rast narednih dana ………………

Neprimjetan rast, pa stalno svojoj lijepšoj polovici o tome govorim, ali mi ne vrjeruje [angry]
[/quote]
možda je rast neprimjetan ali je zato pad očigledan…

[bye]



……….. preokret trenda sad se očekuje neprimjetni rast narednih dana ………………

Neprimjetan rast, pa stalno svojoj lijepšoj polovici o tome govorim, ali mi ne vrjeruje [angry]
[/quote]

Kako će ti bolja polovica vjerovati kad kažeš da je neprimjetan rast? One vole da se rast itekako vidi.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

samo ti bleji u graf haha , na takvima se i harađuje na burzi kad je dno većina prodaje akad raste onda ti kvazi ekonimisti crtaju neke linije i krivulje na 30 kuna pa upadnu na pol puta ili počnu lupati na ask na samom vrhu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Na zalost, iako sam dionicar, mislim da ce ovo prvo zaroniti ispod 10kn a tek onda slijedi oporavak.

Zašto baš ispod 10kn?

A zašto ne?
Kako je krenulo 10 kn nije daleko, al nema veze neki snimaju sapunice.

Što vam je svima, puni negative i depresije, željni padova…
Na padu nitko nije zaradio tako da su mi drugovi čudne vaše namjere…
Sutra, za promjenu iznad 12, a od idućeg tjedna [thumbsup]
Moje predviđanje je puno sigurnije od prognoza za pad, a zašto… neka svatko razmisli za sebe u tišini doma svoga… [cool]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

nema promjena u top10. (trgovinski dan 9.5.2011. protrgovano 55.988 kom)

1.
PBZ D.D.
909.974 6,72 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
OPPENHEIM IGOR
773.908 5,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND
603.877 4,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND
600.149 4,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND
564.324 4,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6.
DOM HOLDING D.D.
516.658 3,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
TEHNIKA D.D.
451.800 3,34 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D.
380.759 2,81 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9.
LUDVIGER JASNA
338.850 2,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
INGRA-GRADNJA D.O.O.
318.696 2,35 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 40,30

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Mene ne tjesi sto top10 ne prodaje, nego me smeta sto ne kupuju jer oni ce prvi krenuti s kupnjom kada dno bude dotaknuto.

New Report

Close