INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



neki ne kuže da je došlo do obrata trenda na Ingri jer je viliki iskrcaj gotov, sad će pobrati dionice burekđijama, a onda slijedi stabilan rast [cool]

Što ustvari onda čekaju ovi što kuže ? [tongue]
[/quote]

Čekaju takve kao ti da prodaju.

bit će bolje................




neki ne kuže da je došlo do obrata trenda na Ingri jer je viliki iskrcaj gotov, sad će pobrati dionice burekđijama, a onda slijedi stabilan rast [cool]

Što ustvari onda čekaju ovi što kuže ? [tongue]
[/quote]

Čekaju takve kao ti da prodaju.
[/quote]

Ne ne, ja sam jedan od onih koji kuži, mada neznam što, i zato neću prodavati ono što nemam [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Hranite se iz obnovljivih izvora…ako ih znate pronaći…

Prepirke ako nisu konstruktivne i ne polučuju progres, čisti gubitak energije….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.





neki ne kuže da je došlo do obrata trenda na Ingri jer je viliki iskrcaj gotov, sad će pobrati dionice burekđijama, a onda slijedi stabilan rast [cool]

Što ustvari onda čekaju ovi što kuže ? [tongue]
[/quote]

Čekaju takve kao ti da prodaju.
[/quote]

Ne ne, ja sam jedan od onih koji kuži, mada neznam što, i zato neću prodavati ono što nemam [lol]
[/quote]

Još da nepišeš o onom čega nemaš gdje bi nam bio kraj.

kako god sam rekao kupnja stabilna na prosječnoj, preokret trenda sad se očekuje neprimjetni rast narednih dana po par postotaka i eto nas uskoro na realnoj cijeni

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

U ovo vrijeme bi trebala započeti "streljana"! Šta se čeka? [rolleyes]

Svima je preskupo po 11,79 ….

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


U ovo vrijeme bi trebala započeti "streljana"! Šta se čeka? [rolleyes]

Ispucalo se ujutro sve, u prvih sat vremena …

Mislio sam na "streljanu" prema dole! [rolleyes]


Mislio sam na "streljanu" prema dole! [rolleyes]

A tooo. Pocinje u 15:53:35 [proud]

Počelo je, priprema se teren za sutrašnju nižu početnu cijenu!

a ja se juče ponadao da ćemo dobit još jednu dionicu koja raste barem u kraćem period
kad ono šipak (na žalost na ingri za sad mogu povremeno zaraditi samo hvatači noževa)

New Report

Close