INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj, počelo je?

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum

12,15 85 1.032,75 12.5.2011 10:15:57
12,00 90 1.080,00 12.5.2011 10:14:02
11,98 60 718,80 12.5.2011 10:13:25
12,00 678 8.136,00 12.5.2011

45.800 dionica u dvadesetak minuta……

marcello

…pa po lojtrici dol,pa po lojtrici gor…pa po lojtrici gori dol… [rolleyes]

Ovo je pravo, samo nemojte previše po asku.
Prodavači po 12 zadovoljni a kupci još zadovoljniji.Sada će ove nesigurne staviti na led(prvo malo prodaje na bidu ili povlačenje pa onda …….

bit će bolje................

struktura dioničara je katastrofalna. kooperanti, treyderi, marginaši…. koji uz ovoliki freefloat stvaraju prevolatilnu dionicu i onda su ovakvi veliki padovi i kilavi usponi realnost, koja će se još ponavljati, nažalost.
slažem se s bakicom, gori-doli po sto puta, dok god dionica ne bude clear.

ovaj na 11,65 s 20.000kom mi se čini da fingira kupnju i tjera ekipu na čišćenje svojih dionica do 12,15

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

ne fingira nego kupuje po prosječnoj cijeni

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


struktura dioničara je katastrofalna. kooperanti, treyderi, marginaši….

Gdje se vidiš ?
U poštene, drage, kulturne i vjerne ? [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



struktura dioničara je katastrofalna. kooperanti, treyderi, marginaši….

Gdje se vidiš ?
U poštene, drage, kulturne i vjerne ? [lol]
[/quote]
u mom postu se ne vidim u nijednoj skupini, a u tvom u svim [wink]

Kakva bi samo tišina nastala kada bi svi ljudi govorili samo ono što znaju o Ingri….?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kakva bi samo tišina nastala kada bi svi ljudi govorili samo ono što znaju o Ingri….?

e, kad bi se ti toga pridržavao, našoj sreći ne bi bilo kraja! [rolleyes]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica


ne fingira nego kupuje po prosječnoj cijeni

neki ne kuže da je došlo do obrata trenda na Ingri jer je viliki iskrcaj gotov, sad će pobrati dionice burekđijama, a onda slijedi stabilan rast [cool]

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica


neki ne kuže da je došlo do obrata trenda na Ingri jer je viliki iskrcaj gotov, sad će pobrati dionice burekđijama, a onda slijedi stabilan rast [cool]

Što ustvari onda čekaju ovi što kuže ? [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close