INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nego kolega, kada ste kupili po 11,07 u 14 sati i 52 min, te zatim prodali isto u 15 sati i 40 min, prošlo je skoro sat vremena, koliko ste kilograma od straha smršali [lol] [lol] [lol]

s jedne strane krenula je sumnja da se radi o nekoj lošoj objavljenoj vijesti za koju ja ne znam jer je iskrcaj bio doista nasilan, no kada sam pregledao zse sve je bilo ok. možda sam sutra mogao prodati iznad 12, možda za koji tjedan i po 13, ali ingr mi nije za hold. to je trejd, likvidnost, jednodnevna transakcija. uvijek je moglo bolje ali za sat vremena ravno +tisuću kuna pokupiti i preseliti odmah na drugu dionicu nije loša satnica. a sutra je opet novi dan za uzeti 5% uz ovakvu volatilnost. u ingr nikad ne ulazim s više od 20% portfelja. barem dok se ne stabilizira poslovanje. [thumbsup]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

STfaca@
Vas je izgleda gadno u prošlosti pomeo pad Ingre sa 350 na 11,65 pa ste kivni na sve i svakoga. Kolega iskreno mi je žao! A sada lagano da se više ne zamajavam sa vama – tipka "ignore" pravi izbor! Pozdrav!


STfaca@
Vas je izgleda gadno u prošlosti pomeo pad Ingre sa 350 na 11,65 pa ste kivni na sve i svakoga. Kolega iskreno mi je žao! A sada lagano da se više ne zamajavam sa vama – tipka "ignore" pravi izbor! Pozdrav!
znam kolega boli vas istina!

Vidim Vam STfacu, ali teksta nema. Sigurno su neki "silni argumenti"! [rolleyes]



Nego kolega, kada ste kupili po 11,07 u 14 sati i 52 min, te zatim prodali isto u 15 sati i 40 min, prošlo je skoro sat vremena, koliko ste kilograma od straha smršali [lol] [lol] [lol]

s jedne strane krenula je sumnja da se radi o nekoj lošoj objavljenoj vijesti za koju ja ne znam jer je iskrcaj bio doista nasilan, no kada sam pregledao zse sve je bilo ok. možda sam sutra mogao prodati iznad 12, možda za koji tjedan i po 13, ali ingr mi nije za hold. to je trejd, likvidnost, jednodnevna transakcija. uvijek je moglo bolje ali za sat vremena ravno +tisuću kuna pokupiti i preseliti odmah na drugu dionicu nije loša satnica. a sutra je opet novi dan za uzeti 5% uz ovakvu volatilnost. u ingr nikad ne ulazim s više od 20% portfelja. barem dok se ne stabilizira poslovanje. [thumbsup]
[/quote]
Može jedno pitanjce, sorry, moram pitati jel vidim da neznate gdje će ingra sutra, tj, preksutra. Ako Vam nije problem, kako Vam je Caccone predložio copy/paste da vidimo tu zaradu, jer sam i ja mogao napisati da sam izašao na 11,96, nisam, ali sam MOŽDA izašao na malo većoj cijeni od Vas, MOŽDA. E sada, uzimanje sutra 5% je prosto nemoguća misija na INGRI, pa ako nam možete, bilo bi lijepo svima prezentirati gdje če ingica sutra, gore ili dole !!
LP i molim Vas bez ljutnje, jer ovo bi bila istina viđenja i poznavanja, onoga što sam prethodno rekao UČITI !! [angry]
P.S: Samo bih još nešto dodao,,, jedan gosp. koji trguje vani, veli da pogađa sve,, više neću postati grafove, srazložno ali dokaz kada koliko i čega, na upit, copy/paste kada god zatražite !!

I very much love INGRA !!

nitko ne komentira da je netko odjednom pred kraj poskidao preko 50.000 komada Ingre s prodaje! ljudi dragi, to je velika lova od skoro 600.000 kn koja se sigurno ne ulaže napamet i na blef!!!
kupac je sigurno dobro znao što radi…za 3 dana možda dobijemo novog igrača u top 10 [cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Od pada na 11 kn pa do kraja radnog vremena protrgovano 124411 dionica !!

I very much love INGRA !!


Od pada na 11 kn pa do kraja radnog vremena protrgovano 124411 dionica !!

Vecina kupljenih ispod 11,25 je prodano.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

"Veliki" koriste drhtave ručice "malih", a ITEKAKO znaju šta rade, (večina svjetskih bogatuna se obogatila na največim krizama svijeta) [cool]

izgleda da je veliko iskrcavanje od preko 200.000 dionica jučer kojim je cijena srušena na samo 11 kn označilo završetak iskrcaja, kao u vatrometu kad se u finišu ispali sve što se ima [thumbsup]
znači, slijedi nam rast!?! [proud]

bome se čisti ask,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

do 11,00 ima 70k dionica na kupnji. do 13,00 ima 70k dionica na prodaji. Ipak je ispod 12 protrgovano dosad oko 350.000 kom. polako će to puniti ask kako cijena ide gore.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

New Report

Close