INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivana7@
Eh da nisi prodavala možda bi završili i iznad 12. A opet da nisi kupovala bili bi u …..
Iskrene čestitke! [wink]

a i ovo nije loša vijest bit će manji troškovi za kamate.

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-uspjesno-iskupila-12-transu-komercijalnih-zapisa-179110.aspx



Učiti, učiti i samo učiti,,,, sjedni jedan !!
A da netko posluša ubuduće, barem sagleda činjenice, NE, zašto. Hoćete copy/paste..
Ček da još dokupim, sorry bio sam zadnji po redu, no ide još dole !! [angry]

Bravo kolega još jedna vrhunska procjena, samo kontra i uspjeh zagarantiran.
[/quote]
Vidim ja da ti debelo dvostruki nisi u toku i da laješ na prazno, zato pošto sam te ignorirao, zaobiđi me i ti i tebi slični. Gledaj i uči !! [angry]

I very much love INGRA !!


o bestija2 mene sutra ni gap (koji se nikad neće popuniti) na otvaranju nebi iznenadio.

btw. nemam dionice ingre (još uvijek bježim od građevinaca ko vrag od tamjana)

pogledaj satni graf za danas izgleda ono ko da je neki šizofrenik crtao (u većini slučajeva je tako kod obrata trenda nakon dugo vremena).
svi su oscilatori u ohlađeni. Svi su preduvjeti tu.

slažem se, danas je po svemu sudeći bio obrat trenda i od sutra bi mogao krenuti lagani rast…sutra bi moglo biti probijanje 12 kn za početak

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




Učiti, učiti i samo učiti,,,, sjedni jedan !!
A da netko posluša ubuduće, barem sagleda činjenice, NE, zašto. Hoćete copy/paste..
Ček da još dokupim, sorry bio sam zadnji po redu, no ide još dole !! [angry]

Bravo kolega još jedna vrhunska procjena, samo kontra i uspjeh zagarantiran.
[/quote]
Vidim ja da ti debelo dvostruki nisi u toku i da laješ na prazno, zato pošto sam te ignorirao, zaobiđi me i ti i tebi slični. Gledaj i uči !! [angry]
[/quote]

svaka cast…
odlican ubod…

evo neka stavi jos kolegica Ivana7
pa cu ja postat svoje….
neka vidimo ko je kupovao di….i koje je prodao di…
bit ce interesantno vidjet..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ivana7@
Eh da nisi prodavala možda bi završili i iznad 12. A opet da nisi kupovala bili bi u …..
Iskrene čestitke! [wink]

a jel vama nije puka margin?


evo neka stavi jos kolegica Ivana7
pa cu ja postat svoje….
neka vidimo ko je kupovao di….i koje je prodao di…
bit ce interesantno vidjet..

kupio 2578 na 11,07. prodao 2578 na 11,53

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)



ivana7@
Eh da nisi prodavala možda bi završili i iznad 12. A opet da nisi kupovala bili bi u …..
Iskrene čestitke! [wink]

a jel vama nije puka margin?
[/quote]
E moj splićo, samo ste me naterali da pojačam za još 4 tisuće komadića. Kupiš nove, prebaciš na skrbnički one koje ne misliš u dogledno vrijeme prodavati, ili ubaciš još malo svježeg keša i pojačaš poziciju. Ne vidim zašto se neki toliko boje margina na ovoj cijeni. Muku mu ljutu, pa nije valjda da stvarno vjerujete da ova dionica ne vrijedi ovih pišljivih 11 i pol kuna. Dobro Vam je ova "mašinerija" isprala mozak i za neke je stvarno bolje da se drže podalje od burze! Aj uzdravlje! [rolleyes]


Sad pouzdano znam da će nam Loris dizati cijenu. [tongue]

Pozdrav Ingrašima.

Ulazim na 14 ili 6,53 .


kupio 2578 na 11,07. prodao 2578 na 11,53

Nego kolega, kada ste kupili po 11,07 u 14 sati i 52 min, te zatim prodali isto u 15 sati i 40 min, prošlo je skoro sat vremena, koliko ste kilograma od straha smršali [lol] [lol] [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/F89k4jtXd2JhdR1ptiyS1g==.pdf




ivana7@
Eh da nisi prodavala možda bi završili i iznad 12. A opet da nisi kupovala bili bi u …..
Iskrene čestitke! [wink]

a jel vama nije puka margin?
[/quote]
E moj splićo, samo ste me naterali da pojačam za još 4 tisuće komadića. Kupiš nove, prebaciš na skrbnički one koje ne misliš u dogledno vrijeme prodavati, ili ubaciš još malo svježeg keša i pojačaš poziciju. Ne vidim zašto se neki toliko boje margina na ovoj cijeni. Muku mu ljutu, pa nije valjda da stvarno vjerujete da ova dionica ne vrijedi ovih pišljivih 11 i pol kuna. Dobro Vam je ova "mašinerija" isprala mozak i za neke je stvarno bolje da se drže podalje od burze! Aj uzdravlje! [rolleyes]
[/quote]
ja mislim da vi nemate ni za kiflu,a jos ste digli i margin na 14,50kn sta ocete dignit jos jedan kad kliznemo na 10kn lp

U petak Ingragradnja nije prodavala, stanje na SKDD je nepromijenjeno u odnosu na juče.

  Vlasnik/nositelj računa Stanje    [%] Vrsta računa Mjesto
1.
PBZ D.D.
909.974 6,72 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
OPPENHEIM IGOR
773.908 5,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND
603.877 4,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND
600.149 4,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND
564.324 4,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6.
DOM HOLDING D.D.
516.658 3,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
TEHNIKA D.D.
451.800 3,34 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D.
380.759 2,81 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9.
LUDVIGER JASNA
338.850 2,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
INGRA-GRADNJA D.O.O.
318.696 2,35 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno:     40,30    

New Report

Close