INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo stigla nam i konjica! [rolleyes]

došli mirovinci nema više šale ali ne bi me začudio ni da je pokupio sam buffet ili koji xtryni investitor

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Učiti, učiti i samo učiti,,,, sjedni jedan !!
A da netko posluša ubuduće, barem sagleda činjenice, NE, zašto. Hoćete copy/paste..
Ček da još dokupim, sorry bio sam zadnji po redu, no ide još dole !! [angry]

Bravo kolega još jedna vrhunska procjena, samo kontra i uspjeh zagarantiran.

Zadnja cijena, nemam gledalicu
Unaprijd hvala

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Ako je 11,00 bilo dno onda sam fulao samo kunu i pol. S obzirom na pad sa 350 na 11 preciznost je oko 99,5% . [smiley]


Zadnji udar je uglavnom najjači. Da li je to taj?

[thumbsup]

neće uvijek biti ovako.

Sad pouzdano znam da će nam Loris dizati cijenu. [tongue]

Pozdrav Ingrašima.

bit će bolje................

lako moguće da je ovo obrat, sutra mora biti potvda.

Ova dionica je kao droga. Navučeš se i teško se skinuti s nje.
Zašto navodim taj primjer?
Daljnji mogući scenarij je da svi oni koji su morali nažalost silom prilika izaći pod pritiskom van, počnu se polako ponovno priključivati kako vrijeme bude prolazilo, a dionica lagano u rast. Čista psiologija!


Transakcije su bile dogovorene.Neki veći nalozi su se skidali i sa aska. Prebrzo se sve odigralo, nisi mogao ni pratiti, a desetci tisuća su se razmjenjivali. [rolleyes]

– transakcije nisu bile dogovorene, jer sam dosta toga kupila na dnu današnjeg dna i stvarno se nisam dogovarala.
– a potom sam s većim nalozima i skidala s niskog aska.
– potom sam spremala ručak i nisam pratila što se događa.
– pa sam vam ponovno prodala veći dio kupljenih dionica.

– nije da se hvalim, ali danas sam tu zaradila lijepu lovu.

– I love this game.
Pozdrav !


lako moguće da je ovo obrat, sutra mora biti potvda.

Ne vjerujem da će to tako brzo ići ima tu još ovaca za ošišat ali da bi sada mogli pričat o nekom rastu, mogli bi!

P.S.
Loris ja kupio na 11.20 ako hočeš prodam ti na 40( možemo mi to i van burze kako radi Ingra gradnja)
[shocked]
Nisam zločest ali on je to zaslužio sa svojim tekstovima.

Pozdrav

bit će bolje................



Transakcije su bile dogovorene.Neki veći nalozi su se skidali i sa aska. Prebrzo se sve odigralo, nisi mogao ni pratiti, a desetci tisuća su se razmjenjivali. [rolleyes]

– transakcije nisu bile dogovorene, jer sam dosta toga kupila na dnu današnjeg dna i stvarno se nisam dogovarala.
– a potom sam s većim nalozima i skidala s niskog aska.
– potom sam spremala ručak i nisam pratila što se događa.
– pa sam vam ponovno prodala veći dio kupljenih dionica.

– nije da se hvalim, ali danas sam tu zaradila lijepu lovu.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

ma, Ivana ti si mrak komad žene [thumbsup]!

o bestija2 mene sutra ni gap (koji se nikad neće popuniti) na otvaranju nebi iznenadio.

btw. nemam dionice ingre (još uvijek bježim od građevinaca ko vrag od tamjana)

pogledaj satni graf za danas izgleda ono ko da je neki šizofrenik crtao (u većini slučajeva je tako kod obrata trenda nakon dugo vremena).
svi su oscilatori u ohlađeni. Svi su preduvjeti tu.

New Report

Close