INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


decki, nisam se htio javljati ali zaista mi je zao da se ovako nesto dogadja sa imovinom ljudi koji su vjerovali u ingru.
Ja sam na vrijeme izasao (pregrizao gubitak od 150 na 80 kuna) i zaista mi je zao sto se dogodi od imovine ljudi koji jesu marljivo radili za nju za razliku od onih koji su je dobili i unistili.

NIti likujem niti se veselim nego mi je zao da se od 1. kotacije, 350 mil kuna svjezeg novca dokapitalizacije iz 2008 dogodi ovo sto se dogodilo..


Treba se samo držat podalje od ove dionice ,ovo je rupa bez dna i samo je pitanje vremena kada će cijena skliznuti ispod 10 kn.
Na žalost ,ali treba realno sagledati situaciju u zadnjih dvej-tri godine,i pogledati graf,svaka riječ je suvišna.

[bye]svima koju imaju dionice ,želim puno sreće..

Ja mislim da je i onaj ko da za ovo 11 kuna poprilično hrabar…

Jest, na dnu se preslagiva ali kod dobrih firmi. Ingra je nažalost odavna sve samo ne dobra firma..

Lp i svakako puno sreće s Ingrom…

Zadnji udar je uglavnom najjači. Da li je to taj?

neće uvijek biti ovako.

Nisam glasnogovornik INGRE već zabrinuti suvlasnik koji se trudi pronaći odgovore od onih koji bi ih morali imati…da li ću uspjeti saznati više od ostalih ovisi o kucanju na mnoga vrata, dok drugi samo ovdje piskaraju.

Samo da već jednom počne to ljeto pa da se ljudi malo opuste od svega lošega u HR.

Želim svima od srca da pronađu novi smisao zabave, jer mnogi pucaju po šavovima.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Transakcije su bile dogovorene.Neki veći nalozi su se skidali i sa aska. Prebrzo se sve odigralo, nisi mogao ni pratiti, a desetci tisuća su se razmjenjivali. [rolleyes]

Jučer i danas Ingra je pala 10 % …..

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ja mislim da je i onaj ko da za ovo 11 kuna poprilično hrabar…

Jest, na dnu se preslagiva ali kod dobrih firmi. Ingra je nažalost odavna sve samo ne dobra firma..

Lp i svakako puno sreće s Ingrom…


ovo su već logaritamski nalozi velikih igrača, ovo je prestrašno za viditi, kad treba rasti dionica onda mlitavo i stidljivo, a kad je bace nije problem ni 30% u sekund , jadna burza i jadni mi s njom

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

uffff..netko se raspistoljio pa po asku…jel to 50 po asku???
a neinformiran…
e kad bi regulator malo pregledao danasnje trgovanje…kladmi se da bi bilo interesantno vidjet ko sto zna…
ovo meni izgleda ko da se neka 2jca igraju…a ostali komentiraju

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Evo stigla nam i konjica! [rolleyes]
Još će mo u plusu završiti?

mali smo mi igrači za ove igre , ali vidim ima boga pokupilo je sve

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

…ako želite infarkt,kupite dionice Ingra-nt… [lol] [thumbsup]


Jučer i danas Ingra je pala 10 % …..

nije 10 već samo 6,94%…

New Report

Close