INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne možete reči da se g. Čeliković nije potrudio, ali to nije dovoljno…ljubaznost i maniri lijepog ponašanja prije svega…ali u kapitalu su glavni glumci brojke…no dajmo mu još jednu šansu da nas iznenadi s transparentnom objavom zaključenja slijedećeg posla pa ćemo mu sve oprostiti.

Ovo je pisano u najboljoj namjeri s pažnjom dobrog gospodarstvenika, još samo da sve blagoslovi božica sreće…

Ingrino muljanje u rukavicama je već svima očito, ali izgleda da je Openhajm odlučio igrati prljavo do kraja inače vaša pojava nema smisla ?

Bilježim se s štovanjem kolega sreća !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@Mrgud28
samo pratim, nemam INGR-R-A.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



@Mrgud28

samo pratim, nemam INGR-R-A.

Nemam niti ja prijatelju odavno INGRe, ali ovo je dobronamjerno za sve imaoce. Čitam sve postove na svim aktualnim dionicama. Zapamtio sam jedno .. kad ovdje na forumu izneseš iskreno i istinito stajalište, NIJE DOBRO, no ako kažeš da to ide UP, probao sam 100-tka zagarantirana !!
LP svima i puno, puno sreće !! [angry]

I very much love INGRA !!

Sad ide UP….. ovo je napisano prije ovoga pada !!
I što ćemo sad s ocjenom…Dajte mi jedan..sjedi, ništa neznaš !! [angry]

I very much love INGRA !!

…bome opet oluja i turbulencije…

decki, nisam se htio javljati ali zaista mi je zao da se ovako nesto dogadja sa imovinom ljudi koji su vjerovali u ingru.
Ja sam na vrijeme izasao (pregrizao gubitak od 150 na 80 kuna) i zaista mi je zao sto se dogodi od imovine ljudi koji jesu marljivo radili za nju za razliku od onih koji su je dobili i unistili.

NIti likujem niti se veselim nego mi je zao da se od 1. kotacije, 350 mil kuna svjezeg novca dokapitalizacije iz 2008 dogodi ovo sto se dogodilo..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ivana7 vec prodaje

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ovdje ne pratim temu par mjeseci.. šta je ovo ovdje, kakvi su ovo nalozi i ko normalan tu išta može odtrgovat????

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Učiti, učiti i samo učiti,,,, sjedni jedan !!
A da netko posluša ubuduće, barem sagleda činjenice, NE, zašto. Hoćete copy/paste..
Ček da još dokupim, sorry bio sam zadnji po redu, no ide još dole !! [angry]

I very much love INGRA !!


ovdje ne pratim temu par mjeseci.. šta je ovo ovdje, kakvi su ovo nalozi i ko normalan tu išta može odtrgovat????

Očito da je veliko preslagivanje portfelja, prekrcavanje s jednog računa na drugi

to se inače dešava na dnu ….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



ovdje ne pratim temu par mjeseci.. šta je ovo ovdje, kakvi su ovo nalozi i ko normalan tu išta može odtrgovat????

Očito da je veliko preslagivanje portfelja, prekrcavanje s jednog računa na drugi

to se inače dešava na dnu ….
[/quote]
A dobro i VLDS je dodirnio 5 kuna, samo ovdje je puno gora struktura dioničara, ostaje mi da se kiselim, mislio sam da sam ušao na povijesnom minimumu, a lego preko 30%. Ovo je kao oročena štednja bez valutne klauzule u hiperinflaciji [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



ovdje ne pratim temu par mjeseci.. šta je ovo ovdje, kakvi su ovo nalozi i ko normalan tu išta može odtrgovat????

Očito da je veliko preslagivanje portfelja, prekrcavanje s jednog računa na drugi

to se inače dešava na dnu ….
[/quote]

Na kojem dnu?

New Report

Close