INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

STFACA@
Slično si pisao i na Magmi, a onda ti se desilo ovo dole.
[thumbsup]

04.05.11. | 20:18

STFACA | privatna poruka | korisnik je vaš prijatelj | ignoriraj korisnika | profil
korisnik od: 02.03.2009.

ocjena poruke
1%
zajednica

moderatori
ja sam samo pita oće li ovo u stečaj- a ovo ode skoro u blokadu!!!! i naravno nisam se ukrca.


nije mi jasno, koperanti su imali pola godine da naplate svoje dionice bez problema po puno povoljnijim cijenama, a čisto sumnjam da je neki od njih odlučio postati i ostati dioničarem ingre kad su im pare prijeko potrebne.tako da sve više sumnjam da su kooperanti u pitanju. ili pucaju margini ili se dešava nešto drugo, a to drugo se pitam? volio bih viditi što se krije ne u top10 već niže, barem do top20,30?
onaj tko prodaje, ili mu je voda do grla, ili ima info da će mu voda doći do grla, trećeg nema.

A kad su to kooperanti imali pola godine vremena da naplate svoja potrazivanja? Pa dionice dobili na ime vracanja duga tek pocetkom sijecnja.

A kad su to kooperanti imali pola godine vremena da naplate svoja potrazivanja? Pa dionice dobili na ime vracanja duga tek pocetkom sijecnja.

To je istina i ja vjerujem da su uglavnom kooperanti cijeli tjedan prodavali osim kraja, danas, kada su prodavali mali dioničari ispod 12,50 u panici.
Zanimljivo je da kooperanti prodaju po 37,5% diskonta ili popusta.
U dokapitalizaciji su mijenjali svoje financijske dugove po tečaju 20 Kuna/dionica, a sada prodaju za 37,5% popusta ili praktički oprostile se od svoje zarade koju su imali kao izvođači Ingre.

Međutim tih 37.5% gubitaka kooperanata zaradila je Ingra i to u visini 60% od 12,5 Kuna za dionicu prodavši naš temeljni kapital za svoje dugove u visini 20 Kuna.
Mali dioničari najprije su izgubili 50% temeljnog kapitala dionice s 40 na 20, a sada i 37,5% vrijednosti same dionice zbog tih kooperanata, a Ingra je sve to ovim financijskim inženjeringom zaradila.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

prema najnovijem stanju u skdd vidimo da nisu samo kooperanti prodavali nego i ingra gradnja, od 40.000 kom protrgovanih na burzi oni se riješili 13.071 kom
možda će opet, kao prošli put, za koji dan kupovati
i to je jedina promjena u top 10
lp

a INGR-a na cca 7,8 KN

eto dao si target za ingr ..kad pukne ova 12 tica
[proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pozdrav svima izgleda da je ovo dionica za sve nove početnike u dioničarstvu jer se do nje može doći za stvarno mali novac moj pik je upravo Ingra .


Pozdrav svima izgleda da je ovo dionica za sve nove početnike u dioničarstvu jer se do nje može doći za stvarno mali novac moj pik je upravo Ingra .

its easy to get in. its hard to get out.


A kad su to kooperanti imali pola godine vremena da naplate svoja potrazivanja? Pa dionice dobili na ime vracanja duga tek pocetkom sijecnja.

To je istina i ja vjerujem da su uglavnom kooperanti cijeli tjedan prodavali osim kraja, danas, kada su prodavali mali dioničari ispod 12,50 u panici.
Zanimljivo je da kooperanti prodaju po 37,5% diskonta ili popusta.
U dokapitalizaciji su mijenjali svoje financijske dugove po tečaju 20 Kuna/dionica, a sada prodaju za 37,5% popusta ili praktički oprostile se od svoje zarade koju su imali kao izvođači Ingre.

Međutim tih 37.5% gubitaka kooperanata zaradila je Ingra i to u visini 60% od 12,5 Kuna za dionicu prodavši naš temeljni kapital za svoje dugove u visini 20 Kuna.
Mali dioničari najprije su izgubili 50% temeljnog kapitala dionice s 40 na 20, a sada i 37,5% vrijednosti same dionice zbog tih kooperanata, a Ingra je sve to ovim financijskim inženjeringom zaradila.

[/quote]

Kolega dajte se odlučite. jučer ingra vrijedi 0 kuna, a danas je po vama napravila dobar posao i zaradila. što je istina.

Kakve su prognoze za ponedjeljak? Stižu plaće, moglo bi biti kupovine ali nadam se bliže 13 kn jer se ljudi sporo trpaju na ovim rekordnim cijenama. Ukoliko se status quo nastavi…..

Jučer se trgovalo po povijesno najnižim cijenama, ali zahvaljujući Ingra gradnji .
Ova priča s Ingrom gradnja je i više nego sramotna i bezobrazna od strane cijele Ingre . Pretpostavljam da je Openhajm izmislio dugove Ingre prema Ingri gradnji, kroz dokap im plasira dionice, a ovi ovdje na burzi prodaju te dionice po ključu "daj što daš". Svaka druga priča nema smisla.
Normalna tvrtka nebi rješavala dionica na povijesno najnižim cijenama, osim ako ih je dobila besplatno.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



nije mi jasno, koperanti su imali pola godine da naplate svoje dionice bez problema po puno povoljnijim cijenama, a čisto sumnjam da je neki od njih odlučio postati i ostati dioničarem ingre kad su im pare prijeko potrebne.tako da sve više sumnjam da su kooperanti u pitanju. ili pucaju margini ili se dešava nešto drugo, a to drugo se pitam? volio bih viditi što se krije ne u top10 već niže, barem do top20,30?
onaj tko prodaje, ili mu je voda do grla, ili ima info da će mu voda doći do grla, trećeg nema.

A kad su to kooperanti imali pola godine vremena da naplate svoja potrazivanja? Pa dionice dobili na ime vracanja duga tek pocetkom sijecnja.
[/quote]
službeno da, ali koliko sam informiran pojedini su dobili dionice već krajem prošle godine., ali OK ako to nije istina, isprika, nisu imali pola godine nego dobra 4 mj., a i to po meni ne mijenja ništa, jer i u ta 4 mogli su se odavno bolje naplatiti.
koliko vidim opet se ingra gradnja spominje!!??


Pozdrav svima izgleda da je ovo dionica za sve nove početnike u dioničarstvu jer se do nje može doći za stvarno mali novac moj pik je upravo Ingra .

Idealno za zaglibit kao i svi mi.
Kupi rađe belje i trejdaj 88-96 i tak svakih deset dana ili ad plastik 122-135 nego da ovo gledaš svaki tjedan sve niže.

New Report

Close