INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dali bi bili ljubazni oni što imaju povlaštene info od kooperanata odnosno njihovih brokera da ga podijele s nama, koliko će još izlaziti i do koje cijene ?

izlazit će dok ne rasprodaju, a ići će do one cijene koja bude najviša na bidu.


Dali bi bili ljubazni oni što imaju povlaštene info od kooperanata odnosno njihovih brokera da ga podijele s nama, koliko će još izlaziti i do koje cijene ?

Kao Švicarski sat prodaju svakih 15 minuta

Što će vama te informacije kada vi ionako ne kupujete i ingru vrednujete sa 0 kuna. Kada cijena bude oko 0,50 kn javiti ćemo vam.

@klisko
"izlazit će dok ne rasprodaju, a ići će do one cijene koja bude najviša na bidu."

stari su to lisci, vrlo pametno u stilu brokerske mudrosti [lol]
neznam tko je sretniji i pametniji ; kooperanti ili brokeri s taktikom "daj što daš" ?

Biti će nakako ovakav scenarij ; nazove kooperant brokera " jel ima šta od para, treba mi za cement ( cugu), broker : najbolja cijena na bidu je ta i ta, kooperant ; ne čemu ? daj kaži tom tipu ( bidu ) da digne malo, pa ljudi smo hebiga …….., broker OK.

Još zanimljiviji su ova fondovska smeća u privh 10 koja su silne milijune utrošili na dokapitalizaciju po 20 Kuna i sada promatraju kako im investicija tone .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

loris za umrijeti od smijeha haha, nego kako tebe objave priko ovih šta su na čekanju,, i kako znaš što je kliško napisao ,,, imaš li paranormalnih sposobnosti ili je nešto treće u điru

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

predlažem upravi ingre da što prije izgrade jednu psihijatrijsku kliniku iliti ludaru, ionako posla nemaju, jer kako stvari stoje velikom broju njenih dioničara već sad treba psiho pomoć. a bojim se da bi neki mogli totalno puknit.
dajte ljudi smirite se malo, pustitie da vrime učini svoje.


predlažem upravi ingre da što prije izgrade jednu psihijatrijsku kliniku iliti ludaru, ionako posla nemaju, jer kako stvari stoje velikom broju njenih dioničara već sad treba psiho pomoć. a bojim se da bi neki mogli totalno puknit.
dajte ljudi smirite se malo, pustitie da vrime učini svoje.

i bila bi to jedna dobra dugoročna investicija s dobrim kvartalnim rezultatima haha

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Tko je ovo prodao 1350 dionica po rekordno niskim cijenema ?


predlažem upravi ingre da što prije izgrade jednu psihijatrijsku kliniku iliti ludaru, ionako posla nemaju, jer kako stvari stoje velikom broju njenih dioničara već sad treba psiho pomoć. a bojim se da bi neki mogli totalno puknit.
dajte ljudi smirite se malo, pustitie da vrime učini svoje.

Jedan je već otpao s ovih 1350 dionica ispod 12,5 [shocked]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


predlažem upravi ingre da što prije izgrade jednu psihijatrijsku kliniku iliti ludaru, ionako posla nemaju, jer kako stvari stoje velikom broju njenih dioničara već sad treba psiho pomoć. a bojim se da bi neki mogli totalno puknit.
dajte ljudi smirite se malo, pustitie da vrime učini svoje.

predlažem kolektivnu tužbu za duševne boli protiv Uprave, – 1 kn = 10 kn odštete, oni sa 60 bi postali milijuneri sa par tisuća komada, kada se dionica vrati na normalne razine tužba se povlači [thumbsup]

jako je vama ovdje zanimljivo

Postanite Eu-robovi



Izrazito cijenim Vaš trud kolega i pozornost koju ste ukazali mojoj "malenkosti". Inače kada ste se već toliko potrudili mogli ste postati i komentar od prije neki dan gdje sam napisao otvoreno da sam digao i margin na 10.000 komada Ingre i krenuo u šoping zadnjih dana, jednim dijelom i juče.

INVESTICIJE OD 50 MILIJARDI EURA
Ingra na inozemnom tržištu tradicionalno najviše poslova obavlja u Alžiru a Igor Oppenheim smatra da će se tako nastaviti i u budućnosti. "Alžir planira velika ulaganja u turizam, jer dosad uopće nije bio razvijen, za razliku od susjednih Tunisa i Maroka, koji su u tome već desetljećima, a alžirska obala čak je možda i ljepša i zelenija. Uz današnje cijene plina i nafte, kojima Alžir obiluje, 50-60 milijardi eura investicija sljedećih godina sigurno će ići u turizam, infrastrukturu, bolnice, škole, sve što je nama zanimljivo", kaže Oppenheim.

Evo kada me već nazivate drukerom potrudit ću se i malo više da opravdam tu titulu.
Iskreno mi je žao što od sutra nema više Ingre ispod 12,50. Primite moje saučešće! [kiss]


[thumbsup] a da promjenite nick u istina? lp STFACA
[/quote]

nije mi jasno, koperanti su imali pola godine da naplate svoje dionice bez problema po puno povoljnijim cijenama, a čisto sumnjam da je neki od njih odlučio postati i ostati dioničarem ingre kad su im pare prijeko potrebne.tako da sve više sumnjam da su kooperanti u pitanju. ili pucaju margini ili se dešava nešto drugo, a to drugo se pitam? volio bih viditi što se krije ne u top10 već niže, barem do top20,30?
onaj tko prodaje, ili mu je voda do grla, ili ima info da će mu voda doći do grla, trećeg nema.


nije mi jasno, koperanti su imali pola godine da naplate svoje dionice bez problema po puno povoljnijim cijenama, a čisto sumnjam da je neki od njih odlučio postati i ostati dioničarem ingre kad su im pare prijeko potrebne.tako da sve više sumnjam da su kooperanti u pitanju. ili pucaju margini ili se dešava nešto drugo, a to drugo se pitam? volio bih viditi što se krije ne u top10 već niže, barem do top20,30?
onaj tko prodaje, ili mu je voda do grla, ili ima info da će mu voda doći do grla, trećeg nema.

Psihologija čista,večina prodaje na dnu i ako mislim da je ovo je dogovoreno ,cijeli dan se neko pomalo postavlja na bid i onda se poklapa.

bit će bolje................

New Report

Close