INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



sjetimo se povijesti INGRE. na početku trgovanja INGROM je također bila akumulacija duže razdoblje a onda explozija u visine-pomalo i nerealne-možda? Sada će biti realno i do pola ATH.

sjetimo se i ENRONA [bye]
[/quote]

Sjetimo se prvog i drugog svjetskog rata.
???
Kolega svašta uspoređujete. [embarass]

neće uvijek biti ovako.

Možemo mi piskarati što hoćemo. Kooperanti imaju svoju "taktiku", a ona je MORAJU prodati. Njihovi nalozi su uvijek okrugle brojke:1000,2000,3000,…, ostalo su burekdžije. Dok se oni ne istresu pod "prisilom" vrtiti ćemo se okolo 13. Majstori nedaju više. Vrijeme, vrijeme, vrijeme, radi za nas. [thumbsup]. Pozz svim investitorima.

neće uvijek biti ovako.



Priznali ili ne, kad je rekao da ce padati, padala je. Mislim da polako i on, izmedju redova, nagovjestava mogucu promjenu.

ma daj nas nemoj nasmijavati! loris je običan nižerazredni druker koji od kad je prodao na 13 kn danima trubi da je vrijednost Ingre 0 (nula) kuna i da je neće kupovati prije 6 kn!!! i sad ti je on kao orjentir za nešto?!? tragično!!! mogu se kladiti da je loris kupovao već jučer kad je vidio da se Ingra ne da ispod 12,50 kn….zato od mene loris uvijek ima 1%, bez obzira pisao pozitivno ili negativno o Ingri jer ne podnosim takve likove koji se okreću prema tome imaju li dionicu u portfelju ili ne.
[/quote]

kolega visokorazredni znalac,

obično se kaže da ono što ne podnosite ste ustvari Vi sami, ali ja vjerujem da niste ?

P.S. od mene niti 1%, ali ni 100% za vas, samo lijepe želje 🙂

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Možemo mi piskarati što hoćemo. Kooperanti imaju svoju "taktiku", a ona je MORAJU prodati. Njihovi nalozi su uvijek okrugle brojke:1000,2000,3000,…, ostalo su burekdžije. Dok se oni ne istresu pod "prisilom" vrtiti ćemo se okolo 13. Majstori nedaju više. Vrijeme, vrijeme, vrijeme, radi za nas. [thumbsup]. Pozz svim investitorima.

ma koji kooperanti ne pričaj nebuloze , tko ti je prodao tu priču

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Možemo mi piskarati što hoćemo. Kooperanti imaju svoju "taktiku", a ona je MORAJU prodati. Njihovi nalozi su uvijek okrugle brojke:1000,2000,3000,…, ostalo su burekdžije. Dok se oni ne istresu pod "prisilom" vrtiti ćemo se okolo 13. Majstori nedaju više. Vrijeme, vrijeme, vrijeme, radi za nas. [thumbsup]. Pozz svim investitorima.

baš me zanima ovih 78000 na asku na 14,00 kn jel ima koji kooperant toliko ili netko postavi branu namjerno???

ma kakav cash-r-a, 100% in

fffffffffffffff nitko mi nije prodao priču (nešto i znam), a ti upravo prodaješ priču da to nisu kooperanti.

skoch, ovih 78000 će sa aska pobjeći, samo gledajte. Taj radi u svom interesu jer skuplja na bidu. Valjda vam je poznato kako se to radi.

neće uvijek biti ovako.

baš me zanima ovih 78000 na asku na 14,00 kn jel ima koji kooperant toliko ili netko postavi branu namjerno???

To je definitvno priča iz zadnje dokapitalizacije.
Zanimljivo je da je vlasnik tih 77.000 dionica samo onako spustio cijenu za 7 Kuna, znači s 21 na 14 Kuna i time svijesno želi prodati svoja potraživanja od Ingre s gubitkom od 539.000,00 Kuna.

Netkome ne znači puno tih 539.000,00 Kuna, a meni je žao što nisam u mogućnosti da mu ih kupim .

Znači od je od Ingre naplatio 1.540.000,00 Kuna i najprije je želio na dionicama zaraditi 77.000,00 Kuna, a sada prihvaća gubitak od 539.000,00 Kuna i prodaje za 1.078.000,00 Kuna.
Pitam se zašto onda nebi spustio još malo i prodao sve za 12 Kuna jer tu će kupca nači [rolleyes]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.stjepanmesic.hr/hr/vijesti/astana-0405-2011


Izrazito cijenim Vaš trud kolega i pozornost koju ste ukazali mojoj "malenkosti". Inače kada ste se već toliko potrudili mogli ste postati i komentar od prije neki dan gdje sam napisao otvoreno da sam digao i margin na 10.000 komada Ingre i krenuo u šoping zadnjih dana, jednim dijelom i juče.

INVESTICIJE OD 50 MILIJARDI EURA
Ingra na inozemnom tržištu tradicionalno najviše poslova obavlja u Alžiru a Igor Oppenheim smatra da će se tako nastaviti i u budućnosti. "Alžir planira velika ulaganja u turizam, jer dosad uopće nije bio razvijen, za razliku od susjednih Tunisa i Maroka, koji su u tome već desetljećima, a alžirska obala čak je možda i ljepša i zelenija. Uz današnje cijene plina i nafte, kojima Alžir obiluje, 50-60 milijardi eura investicija sljedećih godina sigurno će ići u turizam, infrastrukturu, bolnice, škole, sve što je nama zanimljivo", kaže Oppenheim.

Evo kada me već nazivate drukerom potrudit ću se i malo više da opravdam tu titulu.
Iskreno mi je žao što od sutra nema više Ingre ispod 12,50. Primite moje saučešće! [kiss]


[thumbsup] a da promjenite nick u istina? lp STFACA

Nazalost vec dugo vrijeme nismo culi nista od nekih starih kolega – filije, konzultanta, BigBossa… Bilo bi lijepo da nam i oni daju svoje vidjenje trenutne situacije.
Ali ne treba ocajavati. Pojavljuju se nove kolege. I to je dobro. Trgovati se mora. Netko ce izgubiti, a netko dobiti (ili samo manje izgubiti). Jer kako kaze jedna stara (parafraziram):
Nema da brines,
Zivot se stara,
Dok ima ovca,
Bit ce i skara…

Iako u financijskoj blokadi i Validus nas je prestigao ????????????????????????????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Iako u financijskoj blokadi i Validus nas je prestigao ????????????????????????????

Bice da na njemu nema toliko nestabilnih "investitora" [rolleyes]

New Report

Close