INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo da me priceka ingra do 17.05. i neka onda raste koliko hoce. Htio bih sve umlatiti u moju omiljenu dionicu. Kladim se da ce poceti rasti meni u inat.
Gledam ovaj minus od 32000 vec duze vrijeme i sad me hvata panika da ce mi pobjeci na vise razine i da ne cu uspjeti kupiti jos po ovako lijepoj cijeni.
kolega loris, uvijek rado citam vas post. Kad ste Vi dali mig da je mozda vrijeme za kupovinu, postajem jos nervozniji i nestrpljiviji


samo da me priceka ingra do 17.05. i neka onda raste koliko hoce. Htio bih sve umlatiti u moju omiljenu dionicu. Kladim se da ce poceti rasti meni u inat.
Gledam ovaj minus od 32000 vec duze vrijeme i sad me hvata panika da ce mi pobjeci na vise razine i da ne cu uspjeti kupiti jos po ovako lijepoj cijeni.
kolega loris, uvijek rado citam vas post. Kad ste Vi dali mig da je mozda vrijeme za kupovinu, postajem jos nervozniji i nestrpljiviji

dobro kakvi su sad to datumi? 16.05. 17.05., kaj stiže plaća ili što??


samo da me priceka ingra do 17.05. i neka onda raste koliko hoce. Htio bih sve umlatiti u moju omiljenu dionicu. Kladim se da ce poceti rasti meni u inat.
Gledam ovaj minus od 32000 vec duze vrijeme i sad me hvata panika da ce mi pobjeci na vise razine i da ne cu uspjeti kupiti jos po ovako lijepoj cijeni.
kolega loris, uvijek rado citam vas post. Kad ste Vi dali mig da je mozda vrijeme za kupovinu, postajem jos nervozniji i nestrpljiviji

HT isplaćuje dividendu tek 23.05.11 ????

Međutim trend se okrenuo i to je činjenica, "nekako" nisam se spremio još za to i mene je iznenadilo, ali ću uskoro i ja u Ingru samo da ispratim namjere nekih dioničara po asku .
Nešto mi miriše u zraku da se tu nešto kuha, ali pozitivno ovaj put !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ma ne radi se o nikakvoj dividendi. 17.05. cu imati par kuna, pa ne mogu docekati.
Slazem se sa vama i vjerujem da je vrijeme za preokret. Nadam se od sveg srca, jer mi je malo dosadilo gledati minus. Eh kad se sjetim vremena kad je 14,48 kn bio pozitivan prosjek, ali doci ce opet ta vremena.
neka se loris ne ljuti sto sam ga spomenuo, vjerujem da i on ceka preokret. Ne bi covjek toliko komentirao ovu dionicu da ga bar malo ne zanima. Na kraju krajeva, na nasoj je strani i protiv svih onih kojih koji nas po njegovom misljenju ostecuju i igraju se s nasim zivcima. Priznali ili ne, kad je rekao da ce padati, padala je. Mislim da polako i on, izmedju redova, nagovjestava mogucu promjenu.
Pozdrav klasi optimist i onima koji ce to uskoro postati!



samo da me priceka ingra do 17.05. i neka onda raste koliko hoce. Htio bih sve umlatiti u moju omiljenu dionicu. Kladim se da ce poceti rasti meni u inat.
Gledam ovaj minus od 32000 vec duze vrijeme i sad me hvata panika da ce mi pobjeci na vise razine i da ne cu uspjeti kupiti jos po ovako lijepoj cijeni.
kolega loris, uvijek rado citam vas post. Kad ste Vi dali mig da je mozda vrijeme za kupovinu, postajem jos nervozniji i nestrpljiviji

HT isplaćuje dividendu tek 23.05.11 ????

Međutim trend se okrenuo i to je činjenica, "nekako" nisam se spremio još za to i mene je iznenadilo, ali ću uskoro i ja u Ingru samo da ispratim namjere nekih dioničara po asku .
Nešto mi miriše u zraku da se tu nešto kuha, ali pozitivno ovaj put !
[/quote]
nemoj kolega ako boga znaš ulaziti u ingru
radije je čekaj na 5 kuna šta si rekao, a mi optimisti na 36 kuna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ma ne radi se o nikakvoj dividendi. 17.05. cu imati par kuna, pa ne mogu docekati.
Slazem se sa vama i vjerujem da je vrijeme za preokret. Nadam se od sveg srca, jer mi je malo dosadilo gledati minus. Eh kad se sjetim vremena kad je 14,48 kn bio pozitivan prosjek, ali doci ce opet ta vremena.
neka se loris ne ljuti sto sam ga spomenuo, vjerujem da i on ceka preokret. Ne bi covjek toliko komentirao ovu dionicu da ga bar malo ne zanima. Na kraju krajeva, na nasoj je strani i protiv svih onih kojih koji nas po njegovom misljenju ostecuju i igraju se s nasim zivcima. Priznali ili ne, kad je rekao da ce padati, padala je. Mislim da polako i on, izmedju redova, nagovjestava mogucu promjenu.
Pozdrav klasi optimist i onima koji ce to uskoro postati!

Vrati se dva mjeseca unatrag pa ćeš vidjet da je promjenio mišljenje 11 puta.
Ok, čovjek hoće zaradit pa se bori rukama i nogama tj tipkanjem jednom za rast jednom za pad tako da ti ne treba bit referenca kod ulaganja.
Svejedno ostaje činjenica da padnemo 30 lipa a rastemo 10 i tako manje više iz dana u dan bez nekih naznaka za obratom.
A valjda će bit bolje, isključit gledalicu i ne živcirat se.


Priznali ili ne, kad je rekao da ce padati, padala je. Mislim da polako i on, izmedju redova, nagovjestava mogucu promjenu.

ma daj nas nemoj nasmijavati! loris je običan nižerazredni druker koji od kad je prodao na 13 kn danima trubi da je vrijednost Ingre 0 (nula) kuna i da je neće kupovati prije 6 kn!!! i sad ti je on kao orjentir za nešto?!? tragično!!! mogu se kladiti da je loris kupovao već jučer kad je vidio da se Ingra ne da ispod 12,50 kn….zato od mene loris uvijek ima 1%, bez obzira pisao pozitivno ili negativno o Ingri jer ne podnosim takve likove koji se okreću prema tome imaju li dionicu u portfelju ili ne.

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


Mnogi će se sjećati sa tugom da se Ingra mogla nekada kupiti po 12,50 u većim količinama, kao jučer naprimjer. Kao kod mnogih drugih dionica o dnu će se pričati tek kada budemo daleko od dna. [rolleyes]

kolega jeli nam možete reći koliki je vaš ulaz? Hvala


sjetimo se povijesti INGRE. na početku trgovanja INGROM je također bila akumulacija duže razdoblje a onda explozija u visine-pomalo i nerealne-možda? Sada će biti realno i do pola ATH.

sjetimo se i ENRONA [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Mnogi će se sjećati sa tugom da se Ingra mogla nekada kupiti po 12,50 u većim količinama, kao jučer naprimjer. Kao kod mnogih drugih dionica o dnu će se pričati tek kada budemo daleko od dna. [rolleyes]

kolega jeli nam možete reći koliki je vaš ulaz? Hvala
[/quote]
Kolega više Vas muče moji komentari nego što Vas muči moj ulaz. Ulaz je sve niži, a ako se malo potrudite i pročitate unazad, već sam pisao o tome. Pozdrav!

e ljudi moji…pa nisam rekao da mi je netko orjentir, samo sam rekao da mi je drago sto i loris misli da bi moglo konacno doci do preokreta. Na kraju krajeva, nikada mi nitko ovdje nije bio orjentir za bilo sto, ali mi je drago vidjeti da ima onih koji misle kao ja…nekako mi je tako lakse podnositi minus.
Ne ulazim u ingru, vec sam u njoj do grla i toliko sam uvjeren u uspjeh da cu jos kupovati.

e da, ispravka netocnog navoda! prosjek mi je 14,58, a ne 14,48

New Report

Close