INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupit cu ovu dionicu samo zato sta se konstantno na forumu pise o njoj.,nije dosadno uvijek neka prepucavanja i neki skandali.,a ljudi kazu iza dobrog konja se prasina dize.,samo kako svi cekaju nize na 11 ulazim ladno i pocinjem se prepucavati sa drugima na forumu.,jel to ok [wink]



Neznam što se moderatorima dešava da brišu kada napišem istinu ili
da je danas NOVI REKORD Ingre kao najniža prodajna cijena ikada ili 12,44 Kune / dionice .
Znači imamo novi ATL ili All time low prices.

To je čist i transparentan podatak koji je netko napravio danas sa prodajom 546 dionica po 12,44 u 15.06,13 sati.
Nikada prije nije trgovano s Ingrom ispod 12,45 Kuna osim danas .

Zadnji ATL drži cijenu od 12,45 od 15.03 ove godine.

STRAŠNO čak 1 lipu niže. koliko je to posto kolega loris.
[/quote]

kolega, da vam prevedem što sam napisao;

nitko nikada nije kupio jeftinije Ingru nego ovaj kupac danas po 12,44, a što znači da svatko tko prodaje po 12,44 ili niže prodaje s sigurnim i čistim gubitkom .

Da li sada razumijete poruku ?

Skoro sam zaboravio ; od 12,44 do 12,45 ili jedna Lipa vam je 0,098%, ali kakve to ima veze s bilo čim ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

pfi ovakvoj razini cijene postotci nemaju nikakvu vrijednost ,čisto šibičarenje

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


…lako se nama smijati,ali zamislite one ljude koji su vjerujući u ovu dionicu i firmu kupovali na 80,na 60.,na 40.,na 20,na 16…na 13…misleći ne može to niže…

…u kolikim su oni gubicima…?

… u velikim… [undecid]


kolega, da vam prevedem što sam napisao;

nitko nikada nije kupio jeftinije Ingru nego ovaj kupac danas po 12,44, a što znači da svatko tko prodaje po 12,44 ili niže prodaje s sigurnim i čistim gubitkom .

Da li sada razumijete poruku ?

Skoro sam zaboravio ; od 12,44 do 12,45 ili jedna Lipa vam je 0,098%, ali kakve to ima veze s bilo čim ?

Jooooj, razumiju, itekako razumiju što ste napisali, ali ih ubija surova stvarnost i istina…

ono što drukeri na dolje ne razumiju je da nas koji smo u Ingri uopće više ne zanima hoće li cijena Ingre možda još kunu dolje ili neće jer nam je to totalno nebitno! ja sam Ingru počeo kupovati na 13,20 kn i fućka mi se sve da ode i na 10 kn, prodavati više neću niti 1 dionicu sve dok ne pređe 50 kn.

1. da mislim da će Ingra u stečaj, ne bih kupio niti 1 dionicu, niti po 10 kn.
2. obzirom da sam uvjeren da u stečaj neće (krenuli su novi poslovi, natječaji, ugovori o suradnji, u FI vidljiva je najava pozitivnog sljedećeg FI itd.), meni je sasvim svejedno da li sada kupim po 13, 12, ili 14 kn jer mi je target izlaska minimum 50 kn. rijetko sam kad bio miran kao sada s kupnjom ingre.

kad što prodam od drugih dionica ili zaradim neki extra cash, sve to polako preljevam u Ingru. vidjet ćemo se za godinu dana ekipa koliki će + odraditi Ingra, a koliki ostale dionice [cool]



…lako se nama smijati,ali zamislite one ljude koji su vjerujući u ovu dionicu i firmu kupovali na 80,na 60.,na 40.,na 20,na 16…na 13…misleći ne može to niže…

…u kolikim su oni gubicima…?

… u velikim… [undecid]
[/quote]

onda je mojih 570kn minusa na Ingri mačji kašalj [bye]

Nalog od 77.000 dionica nokon podužeg vremena s 21 Kune na prodaji je premiješten na 14 Kuna.
Nalog od 2.000 kao prvi na prodaji i onih 6 prodanih dionica po 12,60 izgleda da su sve od istog igrača.

Netko se lijepo igra [shocked]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

čini se kao da je vrijeme za ulaz loris
vidiš da je ovo okidač za rast

Postanite Eu-robovi

Mnogi će se sjećati sa tugom da se Ingra mogla nekada kupiti po 12,50 u većim količinama, kao jučer naprimjer. Kao kod mnogih drugih dionica o dnu će se pričati tek kada budemo daleko od dna. [rolleyes]


Nalog od 77.000 dionica nokon podužeg vremena s 21 Kune na prodaji je premiješten na 14 Kuna.
Nalog od 2.000 kao prvi na prodaji i onih 6 prodanih dionica po 12,60 izgleda da su sve od istog igrača.

Netko se lijepo igra [shocked]

Nebi se cudio da taj nalog plane u jedan dan, sad je vec na prihvatljivom dometu. Mada mislim da ce nestati cim se pocne malo zesce udarati po asku.

Pozlatile ti se …
Ja se zasada s tugom sjećam samo kada sam kupio ovaj biser. [rolleyes]

New Report

Close