INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja se "mudro" složila na 12,50. Eto tko želi da se "razvjenča" od Ingre ima "idealnu" priliku! [smiley]

Evo našao se momčina za razvjenčanje!

Evo sad nam jos treba momcina da skine ovih 45k komada do 12kn i onda krecemo sa zdravim rastom. Da mi je bar upoznati i psihoanalizirati te momcine..

Da li će uspjeti ponovno kupiti po 12,30 ili će ostati vječiti "neženja"? Pitanje je sad ili nikad? [rolleyes]


Evo sad nam jos treba momcina da skine ovih 45k komada do 12kn i onda krecemo sa zdravim rastom. Da mi je bar upoznati i psihoanalizirati te momcine..

…te momčine vide već Ingrine dionice na 11 kunica,pa kao rekoše,može to i bolje… [rolleyes]

…lako se nama smijati,ali zamislite one ljude koji su vjerujući u ovu dionicu i firmu kupovali na 80,na 60.,na 40.,na 20,na 16…na 13…misleći ne može to niže…

…u kolikim su oni gubicima…?

majstor kupio po 12,50 i odmah prodaje po 12,60 i 12,70 , a kada mu nitko ne kupi onda će lupati po bidu i tako stalno u krug .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

majstor kupio po 12,50 i odmah prodaje po 12,60 i 12,70 , a kada mu nitko ne kupi onda će lupati po bidu i tako stalno u krug .

To mozda ti tako trgujes, meni to nema veze s zdravom pameti.

Ni slučajno se ne postavljati iznad 12,50! Još bi bilo gluplje lupiti po asku! Čekati ispod 12,50 pa ako uleti, uleti. Nije nagovor, ni u kom slučaju, samo razmišljam na glas. Ako mu se izlazi nek izađe ispod 12,50 !

A jeste nestrpljivi! [sealed]


Ni slučajno se ne postavljati iznad 12,50! Još bi bilo gluplje lupiti po asku! Čekati ispod 12,50 pa ako uleti, uleti. Nije nagovor, ni u kom slučaju, samo razmišljam na glas. Ako mu se izlazi nek izađe ispod 12,50 !

evo i ja tako razmišlja i parkira ispod 12,5 ali nema tog pauka da me digne [cry]

Treba zatvorit te gledalice i ne pratit i opterećivat se tjedan dva

New Report

Close