INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





pa izvješće vam opće nije loše.

Gotovo sve prema nekom mom očekivanju!
kakava priča! STRAVA
[/quote]

strava su tvoji glupasti komentari iz kojih izbija nepoznavanje materije o kojoj pišeš, tragično…..
[/quote]
kolega ko vam je kriv sta vi pojma nemate o ovoj dionici,i to sta ste kupovali po 37,40 itd… lp STFACA





pa izvješće vam opće nije loše.

Gotovo sve prema nekom mom očekivanju!
kakava priča! STRAVA
[/quote]

strava su tvoji glupasti komentari iz kojih izbija nepoznavanje materije o kojoj pišeš, tragično…..
[/quote]

Čovječe ma pusti ga, nebi mu bio u koži, kupovao je na 16 (sve u 16 [lol] ), pa prodavao na 12,50… Zamisli kako mu je…nemoj mu još i ti sol na ranu stavljati…ja ga boz njegovog dobra ignoriram, ali eto ti si ga qvotao, pa sma ga silom prilika još jednom pročitao… [lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Javili su se na 10 natječaja . Točka.

…vezano za tromjesečno izvješće vidljivo je da su prihodi cca 32 miliona,a gubitak cca 12 miliona,kojem ako se pribroji gubitak iz prethodnog razdoblja od 89 miliona,dolazimo do iznosa od preko 100 miliona gubitka u poslovanju…

…u izvješću je rečeno da je otpis obveza iz ranijih razdoblja umnjio neto gubitak…koliki je to iznos ne znamo,ali očito da bi u tom slučaju gubitak bio još i veći…koliki ne znamo…

…ako zanemarimo dugoročne obveze od 210 miliona ostaju nam kratkoročne od 552 miliona od čega su obveze prema bankama 361 milion,a dugoročnih 37…kratkoročne obveze prema dobavljačima su 95 miliona…

…kratkoročne obveze znači one koje se moraju podmiriti unutar godinu dana…a ako sama Uprava procjenjuje prihode na razini prošle godine,a to je cca 300 miliona postavlja se pitanje kako će se podmiriti kratkoročne obveze,posebice ove prema bankama…

…mislim da su ovdje banke involirane do te mjere da se mole za zdravlje Uprave svaki jutro i veče…

…jer kako će se to podmiriti samo nebo zna
[rolleyes]

bakice bakice, pa vi samo zbrajate minuse iz prošlih razdoblja a niste se sjetili zbrojiti i prihode i podmirene dugove i buduće poslove i buduće naplate. Evo 25 milijunčeka već možemo računati a ostalo-7 od arene plus dugovi, pa dvori Lapad i ostala naplata. Krivo vam je što nije očajno izvješće. Neznam koju korist bi imali od stečaja ali mi se čini da dobivate bonus od milijun eura. Zaista vas više ne razumijem, koliki to jal imate u sebi kada toliko zlo INGRI želite. Sve u svemu žalim vas i vama slične koji HR firmama želite što lošije stanje radi svoje šake dolara. Ovim postom se ipak ne bavim vama već INGROM koju pljujete na sva usta, a ja imam pravo reći isto što mislim. Hvala na uvrštenju.

neće uvijek biti ovako.

Bakicaaa@
U ponedjeljak ćeš saznati i malo više od toga što tražiš! [smiley]

Zar nisu najveći troškovi materijali i sirovine? Pa to je dokaz da rade a oplođeni novac na toliki materijal će biti nekoliko puta veći. Naprijed INGRA. Do kraja godine smo u većem plusu.

neće uvijek biti ovako.

…dragi moj Medigo…ja sam ove brojkice izvukla iz javnih dokumenata Ingre…a sad vas lijepo molim dajte te brojkice za koje mislite da nisam prikazala pa me razuvjerite…

…vidite kako bananica ima goluba u rukavu…a možda i zeca u šeširu… [wink]

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingra-povecala-poslovne-prihode-178311.aspx

Dno je iza INGRE-e,svakako dobre vijesti,
će Bakicaa (nečiji igrač)nastojati svim silama
derogirati.
Budućnost je u Ingri.Do Nove godine smo barem na 60kn.

samo se ti bakice nadaj da ćeš kupovati po 7 kuna. [lol] Pa ćeš onda naučiti što znači kratkoročni dug prema bankama [wink]. Čujemo se na 20. Tada mi izlaziš sa ignore. ćaooos.

neće uvijek biti ovako.

Na američkoj NYSE dionica raste kada je gubitak manji od očekivanog . I to je zdravo gledanje na buduća kretanja. Zato je takav duh stvorio veliku Ameriku. Ako mi nastavimo razmišljati na dosadašnji način ostat ćemo mali zauvijek.

New Report

Close