INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…prvo su mi okice iskočile jer je sve mutno…a valjda tako i treba i biti da manje vidimo…

…ah,odoh prošetat,bananice,deder malo pozbroji one obveze dugoročne i kratkoročne pa stavi to u odnos imovine…da vidimo koliko milimetara je ostalo još da se diše… [kiss]


da su dvori ušli u ovaj kvartal, bio bi konačno plusssss

Čemu žurba, dvori Lapad će doći u polugodišnjem, do tada treba još očerupati nestrpljive i pokojeg koperanta koji je u dug zaglibio! [rolleyes]

Ja sam zadovoljan. idemo prema cvanciki…
Strpljen-spašen [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Sve u svemu novih 11,5 milijuna gubitaka, a od pozitivnih vijesti ni P ?????
Kako mislite da opstanu do karaja godine uz ovaj tempo gubitaka ?

Hitno im treba prava dokapizalizacija, dokapiztalizacija gdje će netko unijeti kapital-novac.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Prema cijeni izvješće je ok, sve klapa.

solidan dio prihoda od prodaje bit će vidljiv u 2.Q…. onda bi to izvješće trebalo biti u plusu?
kreće se nabolje, iako to neki ne žele priznati….

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Eto proslo je i posljednje negativno izvjesce, sada svi u shopping!! 🙂


solidan dio prihoda od prodaje bit će vidljiv u 2.Q…. onda bi to izvješće trebalo biti u plusu?
kreće se nabolje, iako to neki ne žele priznati….

U sljedecem tromjesecju kapa novac od prodaje Lapada ali i ostatak novca za radove na HE Lešće i Klinike za tumore Zagreb. U 6. mjesecu ce se znati i tko gradi HE Ombla, a biti ce zavrseni i natjecaji za druge projekte u kojima ingra sudjeluje. Mislim da ce sljedece izvjesce definitivno biti u plusu!



pa izvješće vam opće nije loše.

Gotovo sve prema nekom mom očekivanju!
kakava priča! STRAVA




pa izvješće vam opće nije loše.

Gotovo sve prema nekom mom očekivanju!
kakava priča! STRAVA
[/quote]

strava su tvoji glupasti komentari iz kojih izbija nepoznavanje materije o kojoj pišeš, tragično…..

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ovo je kako bi se reklo blagi lom



da su dvori ušli u ovaj kvartal, bio bi konačno plusssss

Čemu žurba, dvori Lapad će doći u polugodišnjem, do tada treba još očerupati nestrpljive i pokojeg koperanta koji je u dug zaglibio! [rolleyes]
[/quote]
Nije samo to, treba dat poslovnim portalima vremena da smisle super naslove tipa "S Opijem u nove radne pobjede!" i sl. [smiley]

New Report

Close