INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…bananice,čekam izvješće na Ingrinim stranicama…do 16,00 sati,inače ću posumnjati da ipak piješ tu kavicu… [lol] [lol]

Znam da je nezahvalno prognozirati u ovo vrijeme, pogotovo sto se mogu stpiti jos pola sata (jel izvjesce ce ocito po obicaju izaci oko 16:01 – sto me ne predstavlja problem jer nisam od danas do sutra vec zaista vjerujem u ovu firmu), uvjerenja sam da je poslovanje u proteklom kvartalu (gledajući izolirano) bilo više nego dobro. E sad, koliko će pokriti prošlogodišnji gubitak, ostaje nam da vidimo.

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!


…bananice,čekam izvješće na Ingrinim stranicama…do 16,00 sati,inače ću posumnjati da ipak piješ tu kavicu… [lol] [lol]

Zapelo je negdje na serveru, a fax u kvaru. Jedino su nam još preostali golubovi pismonoše!

…a umrijet ću od smijeha…uplašili se,pa ga stavili…al ne može se otvoriti…ajde,ajde još malo,možete vi to… [lol] [lol]


…a umrijet ću od smijeha…uplašili se,pa ga stavili…al ne može se otvoriti…ajde,ajde još malo,možete vi to… [lol] [lol]

Srušili ste server navaljujući svi odjedanput na FI! [lol]

bananarama@…

BAKICAAA, 29.04.2011. u 16:10
Srušili ste server navaljujući svi odjedanput na FI! LOL

…koliko je malih,i ojađenih dioničara,nije ni čudo… [lol] [lol]

…vidjet ćemo mi datum na faksu,kad je to Ingra predala Hanfi… [thumbsup]

maxtv je crko,burza,pljačke,goli muškarci bavuljaju po cesti i naganjaju klince!!! oh Bože to je to 2012 se bliži [kiss] nije valjda da nećemo doživiti da INGRA poraste [bye] [wink]

pa izvješće vam opće nije loše.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2011-1Q-NotREV-K-HR.pdf

da su dvori ušli u ovaj kvartal, bio bi konačno plusssss

ma kakav cash-r-a, 100% in


pa izvješće vam opće nije loše.

Gotovo sve prema nekom mom očekivanju!

Jedino mi se ne sviđa što najavljuju godišnje prihode na razini prošlogodišnjih…to mi nije optimistična situacija…odnosno, ispada da ne očekuju sklapanje niti jednog posla/naplatu dijela potraživanja od eventualno sklopljenog novog posla.

Eto, ja sam svoje rekao, niti optimistično, niti pesimistično…. A sad navalite drukači svih smjerova, forum je samo vaš! [lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Kakva forma takav i sadržaj [embarass].

New Report

Close