INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda bude izvješće da nema izvješća!

Poslao ga je Mesić u Hag, udrio je na faxu redial.


Možda bude izvješće da nema izvješća!

…gosn bananarama vi bi ste onda imali mirne prvomajske praznike… [rolleyes]

…ma dajte nazovite tu sekretaricu…ipak će to Uprava poslati…sami ste rekli da je kod njih sve transparentno…da ne kažemo "prozirno"… [rolleyes]

Zna li tko u čemu je problem. Zadnja trgovina mi je IGH u 14:40. Da li nevalja gledalica ili je ZSE blokirao??? Hvala.

neće uvijek biti ovako.



Možda bude izvješće da nema izvješća!

…gosn bananarama vi bi ste onda imali mirne prvomajske praznike… [rolleyes]

…ma dajte nazovite tu sekretaricu…ipak će to Uprava poslati…sami ste rekli da je kod njih sve transparentno…da ne kažemo "prozirno"… [rolleyes]
[/quote]
Bakiceee pripremi tableticuuu za tlak!
[smiley]

Kakva cenzura!!!

…avaj…tu smo dakle…ja mislim da će nekom preko vikenda dobra vila pozvoniti na vrata… [rolleyes]

…kako neki sve znaju… [thumbsup]odoh popit tabletice i pojest bananu… [lol] [lol]


Zna li tko u čemu je problem. Zadnja trgovina mi je IGH u 14:40. Da li nevalja gledalica ili je ZSE blokirao??? Hvala.

http://zse.hr/default.aspx?id=35235

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

bakica je kopala kumpire pa mašlinom pricikala kabel ,bakice bakice

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Kakva cenzura!!!

Ma nije, otkud ti to??????? [lol] [lol] [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

I baš sada ovaj fijasko na ZSE-u???

pukla berza [tongue]

Nema trgovanja, nema izvjesca.. uh oh jos jedan neslavan vikend i opijanje od muke umjesto srece.

New Report

Close