INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sutra puca brana idemo na 11,80kn ili se varam?

ma ide možebitno na 5… (čega – kn ili €) ko nekad VLDS… pa potom možebitno 100-200%-300%-500% nečega up…

a ima i para za kupnju….ajde stavi 50.000 komada na prodaju 12 kn da vidiš kako će planuti, prvi će kupovati ovi što mjesecima maslače kako INGRA ništa ne valja [yawn]

mjesecima su vec na prodaji stotine tisuca komada…pa nisu planule…
[yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.vecernji.hr/vijesti/hdz-ova-vlada-postavila-clana-sdp-a-upravu-drzavne-tvrtke-clanak-281647

… pročitajte predzadnju rečenicu… oće li od toga biti išta…

živi bili...

…psssst,ovdje ne smijem ni primirisati…satrat će me… [sealed]

tu fakat nebu izvješća do 15:59.

Ako danas predstave FI sa gubitkom, potpuno je jasno da se u ovom poduzeću događa pljačka i izvlačenje novca od strane bankarskih i drugih većih suvlasnika sa većim udjelima u vlasništvu i upravljačkim pravima.
Danas sam posljednji put u Ingri, ako je to slučaj.
Uzeli su u siječnju novac od holdinga, prodali preko polovine Lapada, gotovo eliminirali kratkoročne obveze. Ako im ovo nije dovoljno za pozitivno izvješće, ovdje je u tijeku PLJAČKA.

…pa da vidim kuda ide ovaj brod….

I opet ćemo dobiti FI u 15:58

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Ako danas predstave FI sa gubitkom, potpuno je jasno da se u ovom poduzeću događa pljačka i izvlačenje novca od strane bankarskih i drugih većih suvlasnika sa većim udjelima u vlasništvu i upravljačkim pravima.
Danas sam posljednji put u Ingri, ako je to slučaj.
Uzeli su u siječnju novac od holdinga, prodali preko polovine Lapada, gotovo eliminirali kratkoročne obveze. Ako im ovo nije dovoljno za pozitivno izvješće, ovdje je u tijeku PLJAČKA.

ti si stvaro nerealan oćekuješ na cjeni dionice od 12 kuna izvješće sa dobiti
daj odi spat …..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Aj DATA ne prdi na tipkovnici, a što treba podići dionicu sa ove razine nego pozitivno izvješće.
Prestrašni likovi imaju ovu dionicu, još jedan minus za njenu vrijednost.


Ako danas predstave FI sa gubitkom, potpuno je jasno da se u ovom poduzeću događa pljačka i izvlačenje novca od strane bankarskih i drugih većih suvlasnika sa većim udjelima u vlasništvu i upravljačkim pravima.
Danas sam posljednji put u Ingri, ako je to slučaj.
Uzeli su u siječnju novac od holdinga, prodali preko polovine Lapada, gotovo eliminirali kratkoročne obveze. Ako im ovo nije dovoljno za pozitivno izvješće, ovdje je u tijeku PLJAČKA.

Pljačka se događa, ali jedne sasvim druge vrste. INGRA radi i sklapa poslove i zarađuje ali se ne objavljuje. Zašto? Kada će krenuti objave sa zaostatkom? Kome se pogoduje, tko to čini,…puno je pitanja i previše za ovu solidnu firmu sa najgorom cijenom dionica na tržištu cijele EU i okolo. Ja ostajem u njoj jer će veliki špekulanti kad tad morati podići do razina za njihov iskrcaj. Tada negdje izlazim i ja. Taman za 1-2 godine.

neće uvijek biti ovako.

Možda bude izvješće da nema izvješća!

New Report

Close