INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cilj ovih na asku nije prodaja, nego napraviti pritisak na cijenu i potisnuti je na oko 12,50. Tek ispod toga se kriju veći nalozi za kupnju. A možda se nadaju da će dodatnim pritiskom pokrenuti i koji margin! [rolleyes]






Zna netko kad je FI za 1Q?

Evo kolega dole crno na bijelo raspored objave i za ostale kvartale. Ingra je uvijek bila transparentna po tim pitanjima. Iza sebe nema afera, ne namiještaju i ne falsificiraju poslovna izvješća, otvoreno i javno obznanjuju i svoje gubitke, a i dobiti. Jest da su nas "zakinuli" sa ovom zadnjom dokapitalizacijom, ali bio je u pitanju opstanak. Tko nam je kriv što smo "požurili"! [smiley]
[/quote]

Dobar vic,

a tko nas je na isti finjak zatukao s pola temeljnog kapitala po dionici ?

Nego kakav je scenarij za sutra ako izvješatj bude lošiji od lošeg ?
[/quote]
Mi smo spremni za loš izvještaj, a da li ste Vi spremni za dobar?
[/quote]

Veliki igrači već znaju kakav je kvartalni i da je toliko loš bilo bi većeg iskrcavanja do cca milijun kuna ali vidimo da je mizeran. Na asku se radi pritisak kao i uvijek i navlakuša za naivne, tu im se pridružuju burekdžije sa cca 20 lipa zarade, tako da se sve vrti u tom krugu. I kooperantske dionice su sve manje u prodaji tako da i taj pritisak slabi. Nakon ovog izvješća krećemo laganim ali sigurnim koracima na više nivoe. Mislim da je to novi početak.Pozz svim investitorima. Za 2 godine smo na konju i ubrati ćemo plodove sadašnjeg rada. Nije nagovor na kupnju. Ionako svatko treba misliti svojom glavom, iako nije uvijek tako.
[/quote]

Na asku trenutačno radu pritisak oni koji ne znaju kako se to radi.
Ovi sa 7000 komada će biti pojeden.

bit će bolje................

jos sam u plusu al crni oblaci se nadvili nad ingrom….mnogo crnih misli razlicitih forumasa

a nisam za dokup…

izvjesce ocekujem u minusu, al ovo bi trebao biti zadnji takav u ovom dugom i crnom slijedu…
a ja kupujem buducnost
lp

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Izvještaj, a po običaju, možemo očekivati sutra između 15.58 h i 15.59 h da ne bude velike……….

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Izvještaj, a po običaju, možemo očekivati sutra između 15.58 h i 15.59 h da ne bude velike……….

[lol] [lol] [thumbsup],evo stoja za ovo.

popunjava se bid,izgleda da izvještaj nije tako crn kako se pretpostavlja..
moglo bi biti i nekih iznenađenja


popunjava se bid,izgleda da izvještaj nije tako crn kako se pretpostavlja..
moglo bi biti i nekih iznenađenja

Neki su već iznenađeni što danas nije potonula na 12,50! [shocked]


Neki su već iznenađeni što danas nije potonula na 12,50! [shocked]
[/quote]
ima dana…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Neki su već iznenađeni što danas nije potonula na 12,50! [shocked]
[/quote]
ima dana…
[/quote]
za up ili down?



Neki su već iznenađeni što danas nije potonula na 12,50! [shocked]
[/quote]
ima dana
[/quote]

a ima i para za kupnju….ajde stavi 50.000 komada na prodaju 12 kn da vidiš kako će planuti, prvi će kupovati ovi što mjesecima maslače kako INGRA ništa ne valja [yawn]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

sutra puca brana idemo na 11,80kn ili se varam?




Neki su već iznenađeni što danas nije potonula na 12,50! [shocked]
[/quote]
ima dana
[/quote]

a ima i para za kupnju….ajde stavi 50.000 komada na prodaju 12 kn da vidiš kako će planuti, prvi će kupovati ovi što mjesecima maslače kako INGRA ništa ne valja [yawn]
[/quote]
tko kaže da ne valja… bez argumenta i valjanog minus linka, sram ga bilo…
tko kaže da valja… bez argumenta i valjanog plus linka, sram ga bilo…
a što je ono zadnje reka Stipe?

New Report

Close