INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


iza 14 sati smo na 14,10 (mooning)

a iza 15 sati na 15,10 i ja se tu postaqvio.
Vjwerovali ili ne nije me skupilo!

Ipak se stabilizirtala situacija i idemo pomalo UP.Očekujem da će se ove cijene dogoditi sa ponedjeljkom.


Dugo nisam vidio na forumu ovoliko nagovaranje na prodaju kada cijena lagano raste.


od tebe svasta …ali ovo stoji, nece bit nagla promjena trenda nakon 3 godine…PR -ingr, radi na tome …ocekujem reversal stock-split [undecid]
[/quote]

ja također . iako RSS često zna povući negativne efekte. ali se nadam , ako se desi RSS da će dionica odreagirat pozitivnije nego kad je napravljen SS. vjerujem da bi RSS povukao veći angažman fondova i velikih investitora a jedino oni mogu dignut dionicu.

Koliki je bio iznos dionice prije SS? Hvala.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

06.08.2008. g. – prosječna – 33.501,32 kn
07.08.2008. g. – prosječna – 223,52

SS je bio 1 -> 150

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

G2 investment group ulaže 500 milijuna eura u turizam, jedna od najuglednijih svjetskih investicijskih tvrtki G2 investment group odlučila uložiti gotovo pola milijarde eura u hrvatski turizam!
U okolici Šibenika planiraju gradnju dva hotela, više stotina vila, kongresnu dvoranu, privarnu marinu s 150 vezova te golf teren, planiraju i stari Šibenski hotel Krka pretvoriti u liksuzni Grand hotel s 5 zvjezdica!! [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Koliki je bio iznos dionice prije SS? Hvala.

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html?f%5Bticker%5D=INGR-R-A%3AZSE&f%5Btip%5D=3


Koliki je bio iznos dionice prije SS? Hvala.

ne može se to više tako računati jer je naknadno izdano nekoliko milijuna novih dionica, koje bi, da su postojale prije SS, znatno utjecale na TH cijenu (tj, snizile je), tako da ATH na kojeg se svi referiraju izvjesno nikad ne bi ni bio postignut

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


G2 investment group ulaže 500 milijuna eura u turizam, jedna od najuglednijih svjetskih investicijskih tvrtki G2 investment group odlučila uložiti gotovo pola milijarde eura u hrvatski turizam!
U okolici Šibenika planiraju gradnju dva hotela, više stotina vila, kongresnu dvoranu, privarnu marinu s 150 vezova te golf teren, planiraju i stari Šibenski hotel Krka pretvoriti u liksuzni Grand hotel s 5 zvjezdica!! [cool]

pozitiva, na mom si terenu i nemoj biti puno euforičan, jer to je stara stvar koja je odavno trebala po planovima i potpisima krenit ali je debelo zaglibilo, klasika, problemi s papirima, novcima itd.. o tom se pričalo na sva zvona a sad gotovo nitko više niti ne zbori.



G2 investment group ulaže 500 milijuna eura u turizam, jedna od najuglednijih svjetskih investicijskih tvrtki G2 investment group odlučila uložiti gotovo pola milijarde eura u hrvatski turizam!
U okolici Šibenika planiraju gradnju dva hotela, više stotina vila, kongresnu dvoranu, privarnu marinu s 150 vezova te golf teren, planiraju i stari Šibenski hotel Krka pretvoriti u liksuzni Grand hotel s 5 zvjezdica!! [cool]

pozitiva, na mom si terenu i nemoj biti puno euforičan, jer to je stara stvar koja je odavno trebala po planovima i potpisima krenit ali je debelo zaglibilo, klasika, problemi s papirima, novcima itd.. o tom se pričalo na sva zvona a sad gotovo nitko više niti ne zbori.
[/quote]

http://dnevnik.hr/vijesti/gospodarstvo/g2-investment-group-ulaze-pola-milijarde-eura-u-rh.html

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

@pozitiva jel strpljen spasen? [yawn]


http://dnevnik.hr/vijesti/gospodarstvo/g2-investment-group-ulaze-pola-milijarde-eura-u-rh.html

a di se tu spominje Ingra?? [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kupci rade dobru navlakačinu-svaka čast-mora im se priznati dobra taktika. Žao mi je kooperanata koji moraju prodati i naivnih ovčica koje su u strahu od vlastite sjene pa im je prst stalno na tipki za prodaju. No Burza je špekulativni posao. Tko zna zna, tko nezna neka ide kopati kanale ili neka bude neki fiškalić. Bez uvrede, sve su to pošteni poslovi.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close