INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidite gospođo Bakice, to je ono što Vi neznate izračunati jer u izvešćima nema formule za izračun psihološkog efekta. Računska operacija se zove psihološki učinak. Poštovana Bakice,burza nipošto nije matematika (da je, svi bi matematičari bili bogati a koliko ih ja poznajem nije tako), burza je malo kocka malo šah a najviše psihologija. Pa tako dionice mogu rasti ili padati bez obzira na sve pozitivne ili negativne pokazatelje. Naravno nije se još rodio dobar šahista a da nije i odličan matematičar. Razlog za moju reakciju je Vaš ciničan stav da ste Vi tu jedini pametni a nama ostalima savjetujete da učimo ili ćemo nastaviti padati na dupe.
Zar niste primjetili da ste usamljeni u Vašoj mržnji do ove dionice? Vi ćete kupovati dionice Ingre kad u izvešću pročitate da je promet rastao,dobit rasla i svi osta R.. da su rasli?? Pa dobro, prodat ćemo Vam ih onda. [smiley]

ps: komentiram stav ne osobu [smiley]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

…vezano za post mog omiljenog navlakača gospodina Big Bossa,kada će biti nova dokapitalizacija,potrebno je samo čitati…

"Ujedno su usvojene izmjene Statuta koje, pored smanjenja i povećanja temeljnog kapitala, uključuju i odluku da se Uprava Društva ovlašćuje da jednokratno ili u više navrata izdavanjem novih dionica poveća temeljni kapital Društva, ali najviše s iznosa od 270.904.000 kuna za iznos od 135.452.000 kuna na iznos od 406.356.000 kuna. Uvrštenje novih dionica na Službeno tržište Zagrebačke burze planira se sa dovršetkom revizije godišnjih financijskih izvještaja i odobrenja Prospekta uvrštenja od strane regulatora."

http://www.ingra.hr/index.php?page=bizr

…ako me moja staračka glava još služi,to bi moglo biti uskoro…ta revidirano je izašlo…

…ili neka nam Uprava bude određenija… [rolleyes]

…Ma bakica je prodala na 13,50 pa sada sva u panici trkelja nebi li spustila ispod 13 da se vrati u INGRU… Samo panična osoba piše 7 postova po stranici… A što bi drugo moglo biti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

filija@
Što duže bude čekala, skuplje će platiti. Potvrda trenda se uvijek skuplje plaćala, naravno uz minimalniji rizik! [rolleyes]

Opalac, sutra smo u zelenom malo deblje nego danas
Sklopljen je sporazum s ruskim tvrtkama pa se nadaju novom projektu

http://www.poslovni.hr/vijesti/ingri-u-iraku-posao-za-58-milijuna-eura-177187.aspx [rolleyes]

INGRAČI ugodna noć

Vidim vratili su se neke kolege kojih vec duze vrijeme nije bilo.
Nadam se da ce nam se vratiti i ostali izgubljeni.
Cisto da vidimo gdje su nestali oni toliko spominjani poslovi.
Tik-tak i slicno…

Što ste se svi nakačili na Bakicu?

Žena samo iznosi činjenice i argumentirano vam parira cijeli dan.
Nema vam tu nikakve zle namjere.

Svi koji smo unutra nadamo se da je ovo samo početak dobrih vijesti koje
će dolaziti iz INGRe, ali … potrudimo se ostati hladne glave.

Meni je osobno draže pročitati ovo što i kako piše Bakica nego da svi bezglavo
viču – Idemo UP ! – Za dva tjedna smo na četrdeset, a za tri na šezdeset …

Ako netko treba raditi marketing za dionicu to nismo mi na forumu.

INGRa dobija podršku sve većih igrača na TK.
Čak, što me pomalo iznenadilo, i na nekim blogovima, koje osobno, izuzetno cijenim.

znači ni ovaj "veliki" posao nije pomogao našoj patnici da se odgurne od ponora
pa gdje toga ima

Postanite Eu-robovi

6000 po kupnji tras [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bice da je loris opet izasao.

Na prodajnoj strani, do 14 Kuna, nedostaje 200.000,00 Kuna ponude od prije 1-3 dana.
Dugo nisam vidio na forumu ovoliko nagovaranje na prodaju kada cijena lagano raste.

Neko dobro i jeftino akomulira portfelj Ingrom [cool]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close