INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Ingra je u otežanim uvjetima poslovanja ipak uspjela smanjiti obveze prema dobavljačima za 109 milijuna kuna, a učinjen je i važan korak u stabilizaciji financijske situacije uspješnom dokapitalizacijom putem pretvaranja potraživanja vjerovnika u kapital društva u iznosu od 120,9 milijuna kuna, priopćeno je iz te kompanije.

Uvrštenje novih dionica na Službeno tržište Zagrebačke burze planira se po dovršetku godišnje revizije financijskih izvještaja i odobrenja Prospekta uvrštenja od strane regulatora."

http://dalje.com/hr-hrvatska/ingra-u-gubicima-uprava-mijenja-poslovnu-strategiju/340066

…razmislite koliko ovih koji su svoja potraživanja pretvorili u uloge ( jer izbora nisu imali ) prodaju svaki dan…i zašto dionica konstantno gnjuri…

…a čini mi se da nam je i poznato što se dešava kad se uvrste nove dionice na Službeno tržište zse…

Neumorna bakicaaaaaaa ne da se i ostaje dosljedna kao mrzitelj ingre. Kolegice ako nemate dionice ingre molim vas da nas više ne maltretirate sa svojim opsežnim i dosadnim postovima koji se uglavnom svode na jedno – ingra ništa ne vrijedi. Za vašu informaciju nove dionice će se izdati nakon dokapitalizacije koja neće biti ispod 20 kn po dionici. Zašto bi neko ko uplaćuje 20 kn za novu dionicu ingre istu odmah prodao na burzi po 13 ili manje kn kao što vi sugerirate. Dajte malo oladite i pređite na neku drugu dionicu. Hvala

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=31277#ixzz1JPEEoa3f

ne može ovo naprid još dugo. puno papira, premalo prometa , premalo pravih kupaca koji će pokriti ask. promet je treba biti duplo veći za plus blokadu. na ovakav način ne znam kako doći do 20 kad bi trebali ući fondovi. bojim se da će ode jedino proć RSS, barem 10-1, da malo pročisti male i možda privuče velike. jer očito malih je puno a nemaju love za povući a fondovi ionako ne kupuju po ovako niskim cijenama.


http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=31277#ixzz1JPEEoa3f

hehe, ovo je treći ugovor u tjedan dana a još kada sdp preuzme vadu a stipe ugovori još kazahstan i libiju [kiss]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Neumorna bakicaaaaaaa ne da se i ostaje dosljedna kao mrzitelj ingre. Kolegice ako nemate dionice ingre molim vas da nas više ne maltretirate sa svojim opsežnim i dosadnim postovima koji se uglavnom svode na jedno – ingra ništa ne vrijedi. Za vašu informaciju nove dionice će se izdati nakon dokapitalizacije koja neće biti ispod 20 kn po dionici. Zašto bi neko ko uplaćuje 20 kn za novu dionicu ingre istu odmah prodao na burzi po 13 ili manje kn kao što vi sugerirate. Dajte malo oladite i pređite na neku drugu dionicu. Hvala

Pa pustite kolegicu neka piše. Zašto zabraniti bilo čije mišljenje, ako se ne poklapa sa nečijim!!!

E sad, razlog "negativnog"pisanja bi mogao biti ne kupujte INGR-u, nego neku moju u koju sam se zapetljala i sl.
Da li je INGRA na dobrom putu vrijeme će vrlo brzo(nadam se)pokazati.


Neumorna bakicaaaaaaa ne da se i ostaje dosljedna kao mrzitelj ingre. Kolegice ako nemate dionice ingre molim vas da nas više ne maltretirate sa svojim opsežnim i dosadnim postovima koji se uglavnom svode na jedno – ingra ništa ne vrijedi. Za vašu informaciju nove dionice će se izdati nakon dokapitalizacije koja neće biti ispod 20 kn po dionici. Zašto bi neko ko uplaćuje 20 kn za novu dionicu ingre istu odmah prodao na burzi po 13 ili manje kn kao što vi sugerirate. Dajte malo oladite i pređite na neku drugu dionicu. Hvala

a odakle vam te informacije?
za 20kn dokap???
kad će ta dokapitalizacija i ko to dokapitalizira?
da li su javno objavljeni ti podaci, ja nisam upoznat s tim

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


a odakle vam te informacije?
za 20kn dokap???
kad će ta dokapitalizacija i ko to dokapitalizira?
da li su javno objavljeni ti podaci, ja nisam upoznat s tim

Vezan odgovor
Ta je dokapitalizacija provedena….. a nova će biti tek kada budu novi veliki poslovi sklopljeni….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


…a navlakača koliko hoćete,evo recimo našeg Big Bossa iliti tik taka…nisam gledala ali tiktače od kad je Ingra bila na 20 kn…možda i više…

…naravno,nećemo sad istoga poslati u istražni zatvor,bože sačuvaj,njegovo ponašanje je više moralna kategorija…,a i zamislite kako bi to bilo da istih nema…

…ova ustajala bara od zse još bi više zaudarala…

…zašto je BB navlakač…zato jer je već spremio veliki ražanj,a zec još u dubokoj šumi…

…naravno vaš je zadatak da takve prepoznate ,naučite čitati fin.izvješća i razne članke polupismenih novinara i da sami donesete odluku o svojim ulaganjima,jer zahvaljujući navlakačima dioničice znaju i narasti,ali nakon toga slijedi i neugodan tresak…

…jer kad padnete na guzu,ne pitajte se zašto… [wink]

Sama činjenica da Ingra ide raditi u Irak vrijedi najmanje 8kuna po dionici. Nije baš sve jedno dali idu u bankrot ili u Irak. Stoga me čudi da kol.Bakica ne shvaća vrijednost ove informacije. Zlonamjerno negativno pisanje će se u buduće navodno kažnjavati pa će samim tim i ovaj forum dobiti na vrijednosti. Radi se o obavjesti da su dobili posao vrijedan 5.8 miljuna dolara. Nitko ne tvrdi da je to sve što će raditi ove i iduće godine. Bilo bi suludo tvrditi da je to dovoljno i da ostatak vremena mogu čaćkati nos. Kako ne treba uveličavati tako ne treba ni smanjivati vrijednost ovog dobivenog posla. A pogotovo ne treba ismijavati ljude koji na ovu pozitivnu vijest kupuju dionice Ingre i govori ti im da će pasti na dupe zbog toga.
Da i ovo da pojasnim BAKICI. U izvešćima ne piše ništa o budućim poslovima a nikad ni nije. Budući poslovi su budućnost a toga u izveščima nema. A na burzi se kupuje isključivo budućnost a ne izvešća iz prošlosti. Slažem se Bakice,treba učiti učiti i samo učiti [smiley]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

Baš si razmišljam nešto a ovaj način: uprava je do sada imala praksu potpisani ugovor objaviti netom poslije FI za određen kvartal nebi li umanjila paniku dioničara, ovoga puta su objavili sad iako su mogli pričekati još 15-ak dana pa ga objaviti zajedno s FI za 1Q, znači li to da bi Dvori lapad mogli 1Q
prebaciti iz minusa u plus???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

…gđo Madam,ja vidim da vi još imate posla sa dudama,a vjerojatno i sa dječicom…

…pa ne razgovaramo mi o moralnim kvalitetama nikoga od nas…tema su dionice i svatko od nas ima pravo iznositi svoje mišljenje…

…a kad ste već brojčano iznijeli tvrdnju da posao Ingre u Iraku vrijedi barem 8 kn po dionici,hajte moliću lijepo koju ste to računsku operaciju upotrijebili da ste došla do tog iznosa…

…ne umanjujemo mi vrijednost dobivenog posla,ali ga stavljamo u određene omjere i rezultat je takav kakav je,a jednostavno rečeno mršav…


…gđo Madam,ja vidim da vi još imate posla sa dudama,a vjerojatno i sa dječicom…

…pa ne razgovaramo mi o moralnim kvalitetama nikoga od nas…tema su dionice i svatko od nas ima pravo iznositi svoje mišljenje…

…a kad ste već brojčano iznijeli tvrdnju da posao Ingre u Iraku vrijedi barem 8 kn po dionici,hajte moliću lijepo koju ste to računsku operaciju upotrijebili da ste došla do tog iznosa…

…ne umanjujemo mi vrijednost dobivenog posla,ali ga stavljamo u određene omjere i rezultat je takav kakav je,a jednostavno rečeno mršav…


[thumbsup]

New Report

Close