INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INGR postaje vrlo interesantna, prvo je pokrenut pritisak preko HANFAe da se drukeraj stiša, zatim su polslali obavjest da su sklopili ugovore sa ruskim tvrtkama i danas obavjest o (napokon) konkretnom, ugovorenom poslu u Iraku.
….

zanimljivo, znači li to da ste se jučer i danas opet nakrcali obzirom da ste prije 2 dana (11.04.2011.) iskipali 10.000 dionica:


– 10k INGR, 13,85-14,02

sad opet malo marketinga da dođe na 14 kn, pa novi iskrcaj?

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

…dragi moji,ja vam nisam baba vračara a još manje sam pobornik izreke …što se babi htjelo,to se babi snilo… [lol]

…eto,zabavlja me da vam pokazujem najobičniju matematiku…



@mrasic6

…joj,joj,al ti je matematika jača strana…pa pod uvjetom da dobiju sve te poslove od nekoliko godina,i da ih sve obave u tekućoj godini,što je nemoguće to bi bili prihodi od cca 211 miliona kuna što bi bili jedva prihodi na razini prošle katastrofalne godine…

…pa kad već drukaš,ajd drukaj da to ima smisla… [cool]


A ja mislio kako prošle katastrofalne godine nisu objavili nikakav posao da su cijelo vrijeme čačakali nos i kartali belu, a oni imali 250 milijuna prihoda [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



INGR postaje vrlo interesantna, prvo je pokrenut pritisak preko HANFAe da se drukeraj stiša, zatim su polslali obavjest da su sklopili ugovore sa ruskim tvrtkama i danas obavjest o (napokon) konkretnom, ugovorenom poslu u Iraku.
….

zanimljivo, znači li to da ste se jučer i danas opet nakrcali obzirom da ste prije 2 dana (11.04.2011.) iskipali 10.000 dionica:


– 10k INGR, 13,85-14,02

sad opet malo marketinga da dođe na 14 kn, pa novi iskrcaj?
[/quote]

Ne kolega, nemam niti jednu dionicu INGR pa se ne moraš brinuti, također, moj prijašnji post je samo moje razmišljane i primječivanje a ne marketing, ja ovaj posao radim potiho da nitko ne skuži a marketing ostavljam drugima [wink]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Slažem se Barbosom. Par zraka sunca je prodrlo u duboku Ingrinu jamu.
Da li to znači nekakav odbijanac, malo duži rast ili samo patku, vrijeme će pokazati. Prodaja je i dalje vrlo jaka i potrebna je znatna količina novca i optimizma da se probije ova blokada na 14.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



@mrasic6

…joj,joj,al ti je matematika jača strana…pa pod uvjetom da dobiju sve te poslove od nekoliko godina,i da ih sve obave u tekućoj godini,što je nemoguće to bi bili prihodi od cca 211 miliona kuna što bi bili jedva prihodi na razini prošle katastrofalne godine…

…pa kad već drukaš,ajd drukaj da to ima smisla… [cool]

Nešto si mi preaktivna danas na ovoj temi. Neznam zašto ali znati će se na vrijeme.A da zbrojiš i cifre koje će dolaziti na račun od poslova prošlih radnji koje se rade, pa Arena…Budi ozbiljna, ipak si bakica

neće uvijek biti ovako.




@mrasic6

…joj,joj,al ti je matematika jača strana…pa pod uvjetom da dobiju sve te poslove od nekoliko godina,i da ih sve obave u tekućoj godini,što je nemoguće to bi bili prihodi od cca 211 miliona kuna što bi bili jedva prihodi na razini prošle katastrofalne godine…

…pa kad već drukaš,ajd drukaj da to ima smisla… [cool]

Nešto si mi preaktivna danas na ovoj temi. Neznam zašto ali znati će se na vrijeme.A da zbrojiš i cifre koje će dolaziti na račun od poslova prošlih radnji koje se rade, pa Arena…Budi ozbiljna, ipak si bakica

[/quote]

Ako ništa drugo Ombla bi ju mogla raspametiti, jedino što će joj onda ulaz morati biti puno skuplji!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

ZA Ingru dva komenatara:
– zaštita investitora osigurana od strane nekog odgovornog ……….
– odličan promet koji daje sigurnost i umiruje prilikom razmišljanja o ulaganju…………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nije mi baš jasna ova euforija danas oko posla od niti 6 milja EUR i koji će ići kroz 24 mjeseca….znači to je oko 20 milja kuna brutto godišnje,a od tog iznosa treba odbiti materijal koji će se koristiti (za rehabilitaciju turbina, generatora i pripadajuće opreme), troškove osoblja koje će tamo raditi i boraviti (a Irak je vrlo opasno područje, pa ni dnevnice vjerojatno neće biti neka sića), tako da je pitanje kakva će im na kraju biti zarada (i hoće li je uopće biti?) [rolleyes]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

http://dalje.com/hr-hrvatska/ingra-dobila-milijunski-posao-u-iraku/352225

…evo kako to pišu novinari bez mislit…Ingra dobila milijunski posao,a ono realno kad tih 5,8 miliona podijeliš na dvije godine,to je ni tri miliona eurića…

…pa to u Zg ima malo bolji pekar kuću u toj vrijednosti…pa to su dvije osrednje vile na Pantovčaku…

…ali eto,novinaru je to miljunski posao,Ingri slamka spasa,pa objavljuje taj posao čak i na ZSE…a malim prevarenim i utučenim dioničarima svjetlo na kraju tunela…

…do novog razočarenja… [yawn]

Milijunski posao znači [thumbsup], odlično
a koliko je to milijunčeka na računu ako jedan košta 5,8 milijuna Eura a ima još 5 nakon toga za odraditi stvarno tih novčeka je malo trebali bi barem platiti po 10 milijuna po jednom ali kako kažu ljudskoj pohlepi nikada dosta ma koliko poslova netko ugovorio ….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

…a navlakača koliko hoćete,evo recimo našeg Big Bossa iliti tik taka…nisam gledala ali tiktače od kad je Ingra bila na 20 kn…možda i više…

…naravno,nećemo sad istoga poslati u istražni zatvor,bože sačuvaj,njegovo ponašanje je više moralna kategorija…,a i zamislite kako bi to bilo da istih nema…

…ova ustajala bara od zse još bi više zaudarala…

…zašto je BB navlakač…zato jer je već spremio veliki ražanj,a zec još u dubokoj šumi…

…naravno vaš je zadatak da takve prepoznate ,naučite čitati fin.izvješća i razne članke polupismenih novinara i da sami donesete odluku o svojim ulaganjima,jer zahvaljujući navlakačima dioničice znaju i narasti,ali nakon toga slijedi i neugodan tresak…

…jer kad padnete na guzu,ne pitajte se zašto… [wink]

New Report

Close